تولید ناسا جدید X-59 جت مافوق صوت همچنان در میان شیوع کروناویروس

تولید در ناسا جدید X-59 مافوق صوت X-plane با وجود تعطیلی و تاخیر در فضای صنعت ناشی از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus SARS-CoV-2.

در مارس 20, بیانیه ناسا گفته است که “در کالیفرنیا کار همچنان توسط لاکهید مارتین در X-59 ناسا برای اولین بار در مقیاس بزرگ سرنشین X-plane در بیش از 30 سال در حالی که ناسا نظارت و بازرسی انجام خواهد شد تقریبا به طور انحصاری عملا.”

“لاکهید مارتین است که در ادامه با X-59 عملیات ساخت و تنها در سایت ناسا حضور یک تضمین کیفیت و نماینده زمانی که مورد نیاز برای GMIPs (دولت بازرسی اجباری امتیاز) گفت:” کریگ Nickol ناسا را کم رونق پرواز اینباره مدیر پروژه در یک بیانیه ارائه شده به Space.com.

ویدئو: سازمان دیده بان ناسا و لاکهید شروع به ساخت X-59 جت مافوق صوت!
مرتبط با:
trump’s 2021 ناسا بودجه درخواست پشتیبانی X-59 جت

مونتاژ نهایی برای هواپیمای مافوق صوت بود که رسما به نام X-59 QueSST در سال 2018 شد greenlit در طول یک انتقادی بررسی طراحی در 2019. این هواپیما طراحی شده است به سفر بیش از زمین سریع تر از سرعت صوت. اما بر خلاف زودتر هواپیماهای مافوق صوت اصلی آن رسم است که آن را ظاهرا ایجاد یک ultraquiet sonic boomساخت آن بسیار کمتر از یک اختلال به عموم است.

به عنوان یک لاکهید مارتین نماینده گفت: Space.com در ماه فوریه “ما بسیار با اعتماد به نفس. انواع مدل سازی شبیه سازی و پیش بینی تراز بنابراین ما معتقدیم بر اساس این مدل ها و شبیه سازی های ما در اجرای آن است که دستیابی به آن کم رونق صدا هنگامی که آن را می رسد سرعت مافوق.”

مافوق صوت X-59 QueSST است که نه تنها جدید X-plane ناسا است که در ادامه کار در میان coronavirus بیماری همه گیر. آژانس نیز پیشرفت در آن جدید X-57 تمام الکتریکی هواپیما ناسا سخنگوی ساشا الیس از Langley Research Center گفت: از طریق ایمیل.

مافوق صوت X-59 QueSST است که نه تنها جدید X-plane ناسا است که در ادامه کار در میان coronavirus بیماری همه گیر. آژانس نیز پیشرفت در آن جدید X-57 تمام الکتریکی هواپیما ناسا سخنگوی ساشا الیس از Langley Research Center گفت: از طریق ایمیل.

بحث بیشتر چگونه کار پیشرفت در میان coronavirus سخنگوی اخیرا گفته Space.com که “کار نیز در ادامه ناسا X-57 سازمان اول تمام برقی X-plane.”

“تیم حفظ ارتباط و گرفتن قطعات در محل آزمون عملکردی تاکسی آزمون و در نهایت پرواز تست” مت Kamlet ناسا X-57 امور عمومی متخصص در Armstrong Flight Research Center در کالیفرنیا در بیانیه ای گفت:.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>