شرکت های خصوصی پیدا کردن نقش در توسعه انرژی هسته ای برای سفر به فضا

فضایی است که در مورد هسته ای — حداقل اگر شرکت های خصوصی دریافت راه خود را.

در 23 سالانه فضای تجاری حمل و نقل در کنفرانس (CST) در واشنگتن دی سی در ماه ژانویه یک پانل از فن آوری هسته ای کارشناسان و رهبران در فضای تجاری صنعت صحبت در مورد پیشرفت های فن آوری است که می تواند در سوق دادن آینده فضاپیمای سریع تر و موثر تر از سیستم های فعلی می تواند.

فن آوری هسته ای طراحی سفینه های فضایی مانند ناسا مریخ roversاین ماموریت کاسینی و دو Voyagers که در حال حاضر در حال کاوش در بیرونی می رسد از سیستم خورشیدی ما است. اما کسانی که منابع سوخت تکیه بر منفعل فروپاشی رادیواکتیو پلوتونیوم تبدیل گرما از این روند به برق به قدرت این فضاپیما است.

مرتبط: چگونه 2020s ممکن است یک دوره جدید از اکتشاف مریخ

در عوض CST اعضا مورد بحث هسته ای حرارتی نیروی محرکه (NTP) یک تکنولوژی توسعه یافته در 1960s و 70s که متکی به تقسیم و یا شکافت از اتم هیدروژن. اگر چه شکافت است که در ارتباط با مطلب warlike, تصاویر پانل کارشناسان با تاکید بر ایمنی هسته ای حرارتی نیروی محرکه که با استفاده از اورانیوم غنی شده.

یک NTP-طراحی فضاپیما خواهد پمپ هیدروژن سوخت از طریق یک مینیاتور هسته ای راکتور هسته ای. در داخل این راکتور هسته ای, انرژی بالا نوترون تقسیم می شود اتم های اورانیوم در واکنش های شکافت; کسانی که آزاد نوترون را با صدا غذا خوردن به دیگر اتم ها و ماشه بیشتر شکافت. گرما از این واکنش ها را تبدیل هیدروژن propellent به گاز که تولید محوری زمانی که مجبور طریق یک نازل است.

این واکنش زنجیره ای کلید NTP قدرت panelist Venessa کلارک مدیر عامل شرکت Atomos فضای یک شرکت است که توسعه آزمایشهای مربوط به گرما نیروی محرکه مجهز به سفینه فضایی برای ارائه در فضای گزینه های حمل و نقل برای اپراتورهای ماهواره ای گفت: Space.com. نوشابه-می-اندازه شکافت راکتور می تواند در سوق دادن انسان به مریخ تنها در سه تا چهار ماه او گفت: در مورد دو بار به عنوان سریع به عنوان در حال حاضر تخمین زده می شود زمان آن می تواند یک شیمیایی رو کشتی به حمل انسان به سیاره سرخ.

“دلیل ما می خواهیم به استفاده از یک راکتور است که ما یک مقدار زیادی از قدرت از [آن] است که واقعا چیزی است که ما را قادر می سازد به طوری چالاک و حرکت چنین سنگین بر روی کامپیوتر کاربر تا به سرعت” کلارک گفت.

تا جایی که بخش تجاری مناسب ، با توجه به جف Thornburg, مدیر عامل شرکت Interstellar فن آوری های هوافضا مهندسی شرکت با تمرکز بر نیروی محرکه و دیگر روزنامه نگار آن را به سرعت است که سرمایه گذاری های تجاری ارائه می دهیم که می توانید از فن آوری های جدید در خارج از زمین هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.

“من می دانم که چگونه سریع ما را تغییر پویا و چگونه ما توسعه فن آوری برای فضای تجاری بخش برای راه اندازی در حال حاضر که وجود نداشت 20 سال پیش” Thornburg گفت: Space.com. او می خواهد به اعمال همان روش توسعه سریع و کارآمد نیروی هسته ای.

“من فکر نمی کنم دولت خواهد بود قادر به حرکت به سرعت به اندازه کافی برای رقابتی ماندن در این فن آوری منطقه” Thornburg گفت. او اشاره کرد که ناسا در حال حاضر متمرکز بر آن آرتمیس قمری برنامه و راه اندازی به ماه لزوما نیاز به فن آوری هسته ای.

ارسال فضانوردان به مریخ و به حداقل رساندن زمان خود را در یک خطرناک تابش محیط زیست با این حال ممکن است نیاز به یک سریع تر سیستم نیروی محرکه و این چیزی است که NTP تکنولوژی ممکن است ارائه.

اما دولت هنوز به بازی در برخی از نقش هر دو کلارک و Thornburg گفت. سازمان های دولتی مانند ناسا و شاخه نظامی ممکن است اولین مشتریان برای این شرکت های تجاری است. کلارک با اشاره ناسا اخیر هل به همکاری با بخش خصوصی مانند آن تجاری قمری حمل بار خدمات و برنامه های خود را تجاری خدمه برنامه.

“دولت بازیکنان ناسا و همچنین در حال حاضر نیروی هوایی به دنبال تهیه خدمات به جای کمک های مالی توسعه تکنولوژی است که واقعا هیجان انگیز برای ما” کلارک گفت.

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>