ریاست جمهوری سند چشم انداز برای اکتشافات فضایی: از آیک به ناروا


فضایی آمریکا فرماندهان ارشد

ناسا

در 25 مه سال 1961 رئیس جمهور جان اف کندی اعلام کرد که پررنگ طرح جدید برای ناسا و ملت: برای ارسال یک آمریکایی به ماه و بازگشت او را با خیال راحت با بستن دهه است.

کندی سخنرانی که فقط شش هفته پس از فضانورد یوری گاگارین شد اولین فرد برای رسیدن به فضا تا به حال تاثیر بسیار زیادی در ناسا و اکتشافات فضایی. آن پرش-آغاز آژانس آپولو برنامه کامل با مته سوراخ کردن مسابقه به ماه است که موفق شد در 20 جولای 1969 زمانی که نیل آرمسترانگ بوت crunched به خاکستری قمری خاک.

کندی البته نه تنها رهبر است که تا به حال یک چشم انداز برای کشور برنامه های فضایی. پس از ناسا تاسیس در سال 1958 هر رئیس جمهور از آیزنهاور تا اوباما به ترک علامت خود را. نگاهی به در چگونه هر متحده آمریکا فرمانده کل قوا به کمک شکل و هدایت آمریکا فعالیت ها در فضا است.

یادداشت سردبیر: این نمایش به صورت اسلاید به روز شده در فوریه. از 4 سال 2020 است.

دوایت آیزنهاور (در دفتر 1953-1961)

ناسا

رئیس جمهور دوایت آیزنهاور رئیس جمهور شد که اتحاد جماهیر شوروی راه اندازی شد اولین بار در جهان مصنوعی ماهواره اسپوتنیک من در اکتبر سال 1957. این منی رویداد شوکه ایالات متحده در آغاز جنگ سرد مسابقه فضایی بین دو ابرقدرت و کمک کرد تا منجر به ایجاد ناسا در سال 1958.

اما آیزنهاور نمی کنید بیش از حد جاروب کردن اهداف کوتاه مدت از مسابقه فضایی. او ارزش اندازه گیری توسعه بدون سرنشین علمی ماموریت های است که می تواند به بزرگ تجاری و یا نظامی بازده پایین جاده.

برای مثال حتی قبل از Sputnik, آیزنهاور بود مجاز به موشک های بالستیک و علمی ماهواره برنامه به توسعه به عنوان بخشی از برنامه بین المللی ژئوفیزیک سال پروژه 1957-58. ایالات متحده برای اولین بار موفق ماهواره اکسپلورر من لعنتی خاموش Jan. 31, 1958. توسط 1960 این کشور راه اندازی کرده بود و بازیابی فیلم از ماهواره های جاسوسی به نام کاشف 14.

John F. Kennedy (1961-1963)

ناسا

رئیس جمهور جان اف کندی به طور موثر جدولها ناسا البته برای بقیه 1960 با گفتار معروف قبل از کنگره در 25 مه سال 1961.

شوروی بود راه اندازی Sputnik من در سال 1957 و فضانورد یوری گاگارین تا به حال تبدیل شدن به اولین فرد در فضا در 12 آوریل 1961 فقط شش هفته قبل از سخنرانی. در بالای آن فضای مسابقه شکست آمریکا قصد سرنگونی اتحاد جماهیر شوروی مورد حمایت رژیم فیدل کاسترو رهبر کوبا — به اصطلاح Bay of Pigs invasion — تا به حال به سختی شکست خوردند در آوریل سال 1961.

کندی و مشاوران او نمیفهمد آنها نیاز به یک راه به ضرب و شتم شوروی برای برقراری مجدد آمریکا اعتبار و نشان این کشور بین المللی رهبری است. به طوری که آنها آمد تا با یک طرح بلند پروازانه برای فرود فضانوردان بر روی ماه تا پایان دهه 1960 که کندی در سخنرانی خود.

آپولو برنامه roared به زندگی به عنوان یک نتیجه و ناسا سوار بر یک تصادف ماموریت برای قرار دادن یک مرد در ماه. این سازمان موفق شد البته در سال 1969. در پایان از آپولو در سال 1972 در ایالات متحده تا به حال حدود 25 میلیارد دلار در برنامه — بیش از 100 میلیارد دلار امروز دلار است.

لیندون جانسون (1963-1969)

ناسا

رئیس جمهور لیندون جانسون بود و کلام در هر دو تشدید و پوسته پوسته شدن به ایالات متحده’ مسابقه فضایی با شوروی ،

به عنوان رهبر اکثریت سنا در اواخر 1950s, او تا به حال جمع آوری کمک زنگ هشدار در مورد اسپوتنیک تاکید بر این که ماهواره ای راه اندازی کرده بود intiated یک مسابقه برای “کنترل از فضا است.” بعد کندی قرار داده جانسون معاون رئیس جمهور در اتهام شخصی از کشور برنامه های فضایی. هنگامی که جانسون شد فرمانده کل قوا پس از کندی را ترور او ادامه داد: برای حمایت از اهداف از برنامه آپولو.

اما هزینه زیاد جانسون جامعه بزرگ برنامه ها و جنگ ویتنام رئیس جمهور را مجبور به قطع ناسا بودجه. برای جلوگیری از واگذاری کنترل فضا به شوروی (به عنوان برخی از مورخان استدلال کرده اند) دولت او پیشنهاد یک پیمان که یاغی سلاح های هسته ای در فضا و نوار حاکمیت ملی بیش از اجرام آسمانی.

نتیجه این شد 1967 را به فضا پیمان (OST) که بر اساس فضایی بین المللی قانون به این روز است. موسیقی متن تصویب شده است توسط تمام فضا مراتب سازمان ملل از جمله روسیه و پیشرو اتحاد جماهیر شوروی.

ریچارد نیکسون (1969-1974)

ناسا.

همه از فضاپیمای سرنشین دار ماه فرود رخ داده است در دوران ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری. اما چرخ های آپولو برنامه تعیین شده در حال حرکت در دوران کندی و جانسون در سال است. بنابراین نیکسون ماندگار ترین علامت در فضایی آمریکا فعالیت های است که احتمالا شاتل فضایی برنامه.

اواخر 1960s ناسا مدیران آغاز شده بود طراحی برنامه های بلند پروازانه برای راه اندازی یک سرنشین دار ماه پایه توسط 1980 و برای ارسال فضانوردان به مریخ تا سال 1983. نیکسون nixed این ایده ها ، در سال 1972 او تایید شده توسعه شاتل فضایی خواهد بود که ناسا یابو فضای خودرو برای سه دهه با شروع در سال 1981.

همچنین در سال 1972 نیکسون امضا در پنج سال همکاری برنامه بین ناسا و آژانس فضایی اتحاد جماهیر شوروی. این معامله باعث شد در سال 1975 این پروژه آزمایشی آپولو-سایوز مشترک ماموریت فضایی بین دو ابرقدرت.

جرالد فورد (1974-1977)

ناسا

رئیس جمهور جرالد فورد بود که در کمتر از 2 1/2 سال به طوری که او نمی باید زمان زیادی را به شکل فضایی آمریکا سیاست. او, با این حال همچنان به حمایت از توسعه این برنامه شاتلهای فضایی با وجود تماس در برخی از محله های به کنار گذاشتن آن در طول دوران سخت اقتصادی از اواسط 1970s.

فورد نیز امضا در ایجاد دفتر سیاست علم و تکنولوژی (OSTP) در سال 1976. این OSTP توصیه رئیس جمهور در مورد چگونه علم و فناوری ممکن است داخلی و روابط بین المللی ،

جیمی کارتر (1977-1981)

ناسا

جیمی کارتر رئیس جمهور نیست, بیان, بزرگ, بلند پروازانه, spaceflight اهداف خود را در طول یک ترم ، اما دولت او را شکستن برخی از زمین در این منطقه از فضای نظامی سیاست.

در حالی که کارتر می خواست به محدود کردن استفاده از سلاح های فضایی او امضا 1978 بخشنامه که بر اهمیت سیستم های فضایی ملی بقا و همچنین به عنوان دولت تمایل به نگه داشتن در حال توسعه یک antisatellite قابلیت.

در سال 1978 سند به کمک ایجاد یک کلید تخته از فضایی آمریکا سیاست: حق دفاع از خود در فضا است. و آن را کمک نظامی ایالات متحده مشاهده فضا به عنوان یک عرصه ای که در آن جنگ می جنگیدند نه فقط یک محل برای قرار دادن سخت افزار است که می تواند هماهنگی و افزایش اقدامات بر روی زمین است.

رونالد ریگان (1981-1989)

ناسا

رونالد ریگان رئیس جمهور ارائه پشتیبانی قوی برای ناسا, شاتل فضایی برنامه. پس از شاتل چلنجر منفجر شد و در سال 1986 او تحویل یک حرکت گفتار به کشور اصرار دارد که این فاجعه نمی توقف امریکا درایو به اکتشاف فضا. “آینده تعلق به fainthearted; متعلق به شجاع,” او گفت:.

سازگار با اعتقاد خود را در قدرت از بازار ریگان می خواستم برای افزایش و ساده کردن بخش خصوصی و دخالت در فضا است. او با صدور بیانیه سیاست به آن اثر در سال 1982. و دو سال بعد خود دولت راه اندازی دفتر تجاری حمل و نقل فضایی که به این روز تنظیم تجاری راه اندازی و ورود مجدد عملیات.

ریگان همچنین معتقد بودند به شدت در ramping تا ملت فضا-دفاعی. در سال 1983 او پیشنهاد بلند پروازانه ابتکار دفاع استراتژیک (SDI) که با استفاده از یک شبکه از موشک و لیزر در فضا و بر روی زمین برای حفاظت از ایالات متحده در برابر ایران موشک بالستیک حملات.

بسیاری از ناظران در آن زمان مشاهده SDI به عنوان غیر واقعی معروف نام تجاری برنامه “جنگ ستارگان” و تاکید بر آن قرار sci-fi طبیعت است. SDI هرگز به طور کامل توسعه یافته و یا مستقر چند قطعه از آن را کمک به هموار کردن راه برای برخی از زمان موشکی-دفاعی تکنولوژی و استراتژی.

George H. W. Bush (1989-1993)

ناسا

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش (اول بوش در دفتر) پشتیبانی فضای توسعه و اکتشاف سفارش یک دست انداز در ناسا بودجه در دوران سخت اقتصادی. دولت او همچنین از راه اندازی یک گزارش در آینده ناسا که به عنوان آگوستین گزارش که منتشر شد در سال 1990.

بوش تا به حال رویاهای بزرگ برای آمریکا برنامه فضایی. در 20 ژوئیه 1989 — سالگرد 20th باشد از اول ماه فرود سرنشین دار — او اعلام کرد جسورانه طرح به نام اکتشاف فضا ابتکار. SEI به نام برای ساخت یک ایستگاه فضایی به نام آزادی نهایی و حضور دائمی در ماه و سال 2019 یک ماموریت سرنشین دار به مریخ است.

این اهداف بلند پروازانه بودند برآورد هزینه حداقل 500 میلیارد دلار بیش متعاقب آن 20 تا 30 سال است. بسیاری در کنگره خودداری کردند در برچسب قیمت بالا و این طرح هرگز اجرا شده است.

بیل کلینتون (1993-2001)

ناسا

ساخت و ساز از ایستگاه فضایی بین المللی آغاز شد و در اواخر سال 1998 در وسط بیل کلینتون در دوره دوم به عنوان رئیس جمهور. و در سال 1996 او را اعلام کرد ملی فضای سیاست.

با توجه به سیاست های ایالات متحده’ رئیس فضای اهداف رفتن به جلو بودند به “افزایش آگاهی از منظومه شمسی و جهان را از طریق انسان و رباتیک اکتشاف” و “تقویت و حفظ امنیت ملی ایالات متحده است.”

این دومی احساسات سازگار بود با دیگر فضای سیاست بیانیه از دولت های قبلی. با این حال برخی از محققان استدلال می کنند که سال 1996 سند را باز کرد و به توسعه سلاح های فضایی توسط ایالات متحده هر چند این سیاست آمده است که هر گونه بالقوه “کنترل” اقدامات خواهد بود “مطابق با تعهدات.”

جورج دبلیو بوش (2001-2009)

ناسا

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش صادر شده خود را در فضای بیانیه سیاست در سال 2006 که بیشتر تشویق سرمایه گذاری خصوصی در فضا است. همچنین اظهار داشت ملی دفاع از حقوق بیشتر به شدت نسبت به دولت های قبلی تا به حال این ادعا که ایالات متحده می تواند انکار هر گونه خصمانه حزب دسترسی به فضا اگر آن را انتخاب.

بوش نیز به طور چشمگیری شکل ناسا جهت و آینده تخمگذار از یک چشم انداز جدید برای اکتشافات فضایی در سال 2004. چشم انداز جسورانه بود طرح فراخوانی برای یک سرنشین دار بازگشت به ماه تا سال 2020 برای کمک به آماده شدن برای آینده انسان در سفر به مریخ و فراتر از آن. همچنین دستور ناسا برای تکمیل ایستگاه فضایی بین المللی و بازنشسته ناوگان شاتل فضایی در سال 2010.

برای کمک به رسیدن به این اهداف ناسا سوار بر برنامه صورت فلکی که به دنبال توسعه جدید crewed فضاپیما به نام جبار یک کاوشگر قمری به نام Altair و دو راکت: آرس من برای ماموریت های سرنشین دار و Ares V برای حمل بار است. اما آن را نمی شود; بوش جانشین رئیس جمهور, باراک اوباما, axed صورت فلکی در سال 2010.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im