تجویز سوختگی به کمک جنگل های زنده ماندن megafires

قبلی درخت نازک شدن و تجویز سوختگی کمک کرد جنگل برای زنده ماندن 2014 کارلتون پیچیده آتش سوزی, گزارش محققان.

آتش بود بزرگترین پیوسته آتش سوزی در ایالت واشنگتن در تاریخ است. فقط در یک روز شعله های آتش گسترش بیش از 160,000 هکتار از جنگل ها و مراتع و در نهایت سوخته بیش از 250 ، 000 هکتار در این میان به خصوص در تابستان گرم و خشک.

این آتش سوزی رانده شده توسط بادهای قوی و انفجاری رشد بی سابقه ای در, چگونه آن را سوخته و چشم انداز از بین بردن بیش از 300 خانه. اما “megafires” مثل این تبدیل شده اند بیشتر شایع در غرب ما جنگل ها به عنوان آب و هوا گرم و درختان جمعیت, جنگل, پس از سال ها از آتش محرومیت.

تحقیقات جدید نشان می دهد که حتی در آتش سوزی, کاهش ساخته شده است تا سوخت مانند کوچک درختان و درختچه ها می پردازد.

“مطالعه ما نشان می دهد که سوخت تيمار ارزش سرمایه گذاری بازده مطلوب تر پست-آتش نتیجه از اگر آنها تا به حال اجرا شده است می گوید:” نویسنده سرب سوزان پریچارد یک دانشمند محقق در دانشگاه واشنگتن دانشکده محیط زیست و جنگل علوم است.

“وجود دارد بسیاری از مزایای به ایجاد بیشتر انعطاف پذیر مناظر و این مطالعه نشان می دهد که حتی در بدترین سناریو آتش سوزی می توان آن را به ارزش آن است.”

چگونه تجویز می سوزد کمک کند ؟

در جولای 17, 2014 پایدار باد از 35 مایل در ساعت شتافت طریق واشنگتن را Methow دره انفجار اکسیژن به چندین آتش سوزی که آغاز شده بود در اوایل این هفته. قبل از اینکه طولانی, آتش سوزی پیوست و گسترش یافته است. یک ستون از دود کشیده 30,000 پا بالا انداختن اون سوی خاکستر سوخته و اشتعال خشک علف ها و درختان و دیگر سوخت ها در زمین بیش از هزار هکتار است.

رو با سرعت در حال حرکت ستون از دود و باد و شعله های آتش در سفر تمام راه را به رودخانه کلمبیا.

“این نوع از آتش است که حتی کارشناسان که مطالعه آنها را برای چندین دهه به حال دیده می شود نه قبل از” پریچارد می گوید. “این یک آتش سوزی ویرانگر برای جامعه ما است. من واقعا فکر می کردم مردم کشته خواهد شد که آتش آن را هنوز هم احساس می کند معجزه آسا است که هر کس جان سالم به در برد.”

در پی پریچارد و همکاران تعجب اگر اقداماتی مانند کنترل می سوزد و نازک شدن کمک در مورد megafires مانند کارلتون پیچیده است. دولت و سازمان های فدرال سینک منابع کافی به این تلاش ها برای افزایش تاب آوری از جنگل به آتش سوزی از بین بردن کوچک و متوسط درختان ترک بزرگتر درختان بالغ احتمال بیشتری برای زنده ماندن در آینده خشکسالی و آتش سوزی.

پس از آتش سوزی مدیران نازک یک جنگل با استفاده از آنها تجویز سوزاندن به کاهش مانده وودی باقی مانده در ورود به سایت و یا در سراسر مناظر که ساخته شده است تا ازطریق درختان کاج سوزن و علف و درختچه.

حفاظت از آتش بعدی

کارلتون پیچیده آتش سوخته در سراسر صدها نفر از سایت های که قبلا نازک یا سوخته ارائه testbed برای محققان به تجزیه و تحلیل که آیا این کار کمک به کاهش اثرات آتش در این مناطق در طول megafire. محققان با استفاده از تصاویر ماهواره ای از شدت سوختگی به بررسی چگونه گذشته سوخت درمان های انجام شده در زمینه این آتش سوزی رویداد.

آنها دریافتند که حتی در اولین انفجاری روز از کارلتون پیچیده مناطقی که مدیران نازک و تجویز سوخته مناطق تا به حال بیشتر درختان زنده ماندن از مناطق که نمی دریافت این سوخت درمان است.

“برخی از درمان به میزان قابل کاهش اثرات آتش حتی بسیار گرم و خشک و شرایط باد می وزد, می گوید:” coauthor David W. پترسون یک دانشمند محقق در خدمات جنگل ایالات متحده Wenatchee جنگلداری و علوم آزمایشگاهی.

“نتایج ما نشان می دهد که به عنوان ما را افزایش می دهد ما ‘مرمت رد پای’—بسیاری از جنگل های منطقه تحت درمان را کاهش سوخت—جنگل ممکن است تبدیل شدن به طور فزاینده ای انعطاف پذیر به آتش سوزی تحت طیف گسترده ای از شرایط است.”

محققان همچنین دریافتند که نازک شدن و سوختن در دامنه محافظت از باد غالب مشغول به کار به طور موثر برای کاهش آتش سوزی این اثرات در چشم انداز نسبت به مشابه درمان در مناطق به طور مستقیم در معرض باد.

چون باد اغلب حرکت را از طریق Methow ولی در یک الگوی قابل پیش بینی و آتش و مدیران می تواند نازک و رایت استراتژیک در مناطقی که این فعالیت ها می تواند بیشتر موثر است.

کسانی که تلاش کمک کرد مادر به طور طبیعی مقاوم در برابر آتش ponderosa سنبه زنده ماندن. این درختان بالغ را فراهم دانه است که برای تولید درختان جوان در سراسر چشم انداز.

در حالی که این مطالعه بر روی کارلتون پیچیده و آتش و نتایج آن را گسترده تر مفاهیم جنگل ها در سراسر جهان هستند که مستعد به آتش سوزی. کار می افزاید: به این کتابخانه رو به رشد از مطالعات نشان میدهد که چگونه نازک شدن درختان و کنترل سوختگی می تواند به کاهش شدت آتش بعدی در چشم انداز.

“من امیدوار هستم مطالعه ما را تشویق سیاستگذاران و همچنین مدیران به سرمایه گذاری در مرمت” پریچارد می گوید. “این بهترین امید ما برای حفاظت از ما در جریان رودخانه ها و مناظر از فاجعه آتش سوزی است.”

این مقاله به نظر می رسد در محیط زیست برنامه های کاربردی. اضافی نویسندگان از دانشگاه واشنگتن و خدمات جنگل ایالات متحده Wenatchee جنگلداری و علوم آزمایشگاهی. خدمات جنگل ایالات متحده غربی Wildland زیست محیطی تهدید ارزیابی مرکز مشترک آتش برنامه علم و ملی آتش طرح بودجه کار می کنند.

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de