آماده شدن برای Coronavirus برای حمله به ایالات متحده

به عنوان انسانی جدید کروناویروس گسترش در سراسر جهان افراد و خانواده ها باید آماده—اما ما ؟ مراکز کنترل بیماری در حال حاضر گفت که این انتظار جامعه انتقال در ایالات متحده و پرسید: خانواده ها باید آماده برای امکان یک “قابل توجه اختلال در زندگی ما است.”

آماده می شود ؟ اما چگونه ؟ به نظر من که بعضی از مردم ممکن است عقب نگه از آماده سازی خود را به دلیل قابل فهم نداشتن و حتما چنین آماده سازی با روز قیامت و یا “katey” خرده فرهنگ. احتمال دیگر این است که مردم ممکن است آموخته اند که برای بسیاری از مردم این بیماری خفیف است که قطعا درست است به طوری که آنها فکر نمی کنم آن را یک خطر بزرگ برای آنها است. همچنین بسیاری از حالات روز قیامت توصیه های گسترده ای برای آماده سازی به طور فزاینده ای عجیب و غریب حالات و این ممکن است به نظر می رسد دلهره آور و بی معنی (و آن را). دیگران ممکن است احساس مانند کمک به وحشت و یا ظاهر می شود خودخواه.

که فراموش کرده ام. آماده شدن برای تقریبا اجتناب ناپذیر جهانی گسترش این ویروس در حال حاضر دوبله COVID-19 یکی از مهمترین pro-اجتماعی نوع دوستانه چیزهایی که شما می توانید در پاسخ به احتمالی از این نوع است.

ما باید آماده نیست چرا که ما ممکن است احساس شخصا در معرض خطر, اما به طوری که ما می تواند کمک به کاهش خطر برای همه است. ما باید آماده نیست چرا که ما در مواجهه با یک سناریو روز قیامت خارج از کنترل ما است اما از آنجا که ما می تواند تغییر هر جنبه ای از این خطر ما به عنوان یک جامعه است.

درست است که شما باید آماده به دلیل همسایگان خود را به شما نیاز به آماده سازی به خصوص افراد مسن همسایه همسایگان خود را که در بیمارستان کار خود را همسایه با بیماری های مزمن و همسایگان خود را که ممکن است به معنی و یا زمان برای آماده سازی به دلیل کمبود منابع و یا زمان.

Katey و مانده خرده فرهنگ ها اغلب با حالات روز قیامت و مراحل: مردم پا و احتکار لوازم ساختمان پناهگاه و آماده شدن برای رفتن کردن شبکه به طوری که آنها ممکن است زنده ماندن برخی از ناگفته فاجعه brandishish سلاح برای محافظت از خود در حالی که ترکیب خود را کمتر آماده همسایه ها نابود شوند. این همه به نظر می رسد هر دو افراطی و خودخواه و, به صداقت یک کمی دیوانه—فقط بررسی عنوان مجموعه تلویزیونی اختصاص داده شده به خرده فرهنگ: Doomsday Preppers, دلالت, خوب, روز قیامت و چند آمادگی افراد بازمانده در یک جنگ-از-همه-در برابر همه جهان است.

آن را نیز احساس می کند مانند یک کلاهبرداری وجود دارد: کمبود روغن مار فروشندگان که امیدواریم stoking چنین ترس مردم را به خرید بیشتر منابع: سال’ ارزش آماده به خوردن وعده های غذایی و پناهگاه مواد و چیزهای بسیار بیشتری در فام های مختلف از camo. (بیشتر کمو بیشتر روز قیامت احساس من حدس می زنم!)

واقعیت این است که وجود دارد نقطه های کوچک “آماده” برای فاجعه بار ترین حالات برخی از این افراد تصور می کنیم. به عنوان یک گونه زندگی ما و مرگ ما جهان اجتماعی و زیرساخت های گسترده و هیچ پیش بینی چه کسی نیاز دارد در مجموع فاجعه است.

در مقابل بحران واقعی حالات ما به احتمال زیاد به روبرو می شوند نیاز به همکاری و مهمتر “مسطح منحنی” از بحران دقیقا تا بیشتر آسیب پذیر می تواند کرایه بهتر به طوری که زیرساخت های ما کمتر خواهد بود تاکید کرد در هر زمان.

چه “مسطح منحنی” به معنی جاری COVID-19 تهدید رو به ما: ظهور بیماری همه گیر از این بشر coronavirus? اپیدیولوژی اغلب در مورد دو بحث مهم شماره: R0 یا چگونه عفونی یک بیماری ممکن است به عنوان بیان شده تعداد زیادی از مردم که در حال آلوده توسط هر کسی که آلوده شده است; و در مورد مرگ و میر نسبت (CFR): تعداد افرادی که می میرند به عنوان یک نتیجه از آلوده شدن. برای مثال یک R0 دو معنی هر فرد آلوده آلوده دو نفر به طور متوسط در حالی که تعدادی کمتر از یک معنی بیماری است که به احتمال زیاد در حال مرگ در این جمعیت. برخی از بیماری ها مرگبارتر از دیگران: متوسط مورد مرگ و میر نسبت به ابولا شده است حدود 50 درصد برای مثال در حالی که سرماخوردگی است و به ندرت کشنده در غیر این صورت برای افراد سالم.

اما در اینجا چیزی نیست. چنین اپیدمیولوژیک اعداد ثابت هستند و یا تغییر ناپذیر است. آنها ثابت وجود دارد که مستقل از اعمال ما. جایی که آنها به زمین بستگی به ویژگی های پاتوژن بلکه پاسخ ما. آماده سازی در حال حاضر ما می توانید تغییر دهید هر دو از کسانی که کلید اعداد و نجات بسیاری از زندگی.

این infectiousness از یک ویروس برای مثال بستگی دارد که چقدر ما روبرو می شوند یکی دیگر; چگونه به خوبی ما قرنطینه افرادی که بیمار هستند; چگونه اغلب ما شستن دست ما; آیا کسانی که درمان بیمار باید مناسب تجهیزات حفاظتی; چگونه سالم ما برای شروع با—و از جمله عوامل همگی تحت کنترل ما است. پس از اقدامات فعال بودند اجرا R0 برای شیوع بیماری سارس در سال 2003 برای مثال رفت و از حدود سه معنی هر فرد آلوده به سه دیگران 0.04. این بود پاسخ ما به سارس در سال 2003 ساخته شده است که مطمئن شوید که بیماری درگذشت خارج از زمین با کمتر از یک هزار نفر از قربانیان در سطح جهان است.

به طور مشابه چگونه بسیاری از مردم می میرند از آنفلوانزای فصلی (یا COVID-19) بستگی به نوع مراقبت های بهداشتی دریافت می کنند. در چین نرخ مرگ و میر بسیار بالاتر در غرق هوبئی استان نسبت به سایر نقاط کشور دقیقا به دلیل کیفیت مراقبت. بیمارستان فقط باید بسیاری از تخت به خصوص در بخش های مراقبت ويژه و کسانی که در یک مورد شدید از COVID-19 اغلب نیاز به تهویه مکانیکی و سایر مراقبت های ویژه روش. زمانی که آنها از تخت های مردم تا پایان بیحال شدن در خانه و رنج و مرگ در مقدار اعداد بزرگتر.

همه این به این معنی است که اگر ما می تواند سرعت انتقال بیماری—صاف منحنی آن—وجود خواهد داشت بسیاری از زندگی ها را نجات داد حتی اگر به همان تعداد از مردم در نهایت بیمار چرا که هر کس نمی خواهد نشان می دهد تا در بیمارستان همه در یک بار. به علاوه اگر ما می تواند صاف منحنی که وجود دارد این است که زمان بیشتری را به توسعه یک واکسن یا پیدا کردن ضد ویروس است که برای کمک به.

در حال حاضر وجود دارد COVID-19 نفر در سراسر جهان و اطلاعات اپيدميولوژيک از ده ها هزار نفر از موارد. در اینجا چیزی است که ما می دانیم: بدون شک به کمک پدر و مادر در همه جا این بیماری خفیف است برای مدتی در کودکان است. وجود دارد تقریبا هیچ اطفال کشته و تعداد بسیار کمی از کودکان و نوجوانان و حتی به نظر می رسد به سقوط بیمار (هر چند کودکان هنوز هم ممکن است داشتن بالینی به سختی قابل تشخیص موارد نتیجه آلوده کردن دیگران).

از سوی دیگر برای افراد سالمند یا افرادی که بیماری های دیگر و یا بیماریهای همراه آن را بسیار جدی با نرخ مرگ و رسیدن به 15 درصد است. آن را نیز یک تهدید بزرگ برای سلامت کارگران که رسیدگی به افراد مبتلا به این ویروس هر روز هزاران مورد در حال حاضر. به طور کلی به نظر می رسد به یک مورد مرگ و میر در حدود 2 درصد است که قطعا بسیار جدی: آنفلوآنزای فصلی یک تهدید جدی در خود و برای خود دارای یک مورد مرگ و میر در حدود 0.01 درصد در ایالات متحده پس از این coronavirus حدود 200 بار به عنوان کشنده (هر چند این تعداد ممکن است بهتر یا بدتر بسته به نوع مراقبت از ما ارائه می کنند).

نیز وجود دارد به اندازه کافی نمونه از خفیف و یا به سختی علامتی COVID-19 مورد و طولانی به اندازه کافی دوره کمون است که این بیماری تقریبا به طور قطع نمی تواند موجود: ما نمی توانیم به قابل اعتماد تشخیص هر کسی که بیمار و عفونی به عنوان ما می تواند با سارس در سال 2003 اپیدمی که در آن قربانیان همیشه به نمایش گذاشته تب بالا و در نتیجه شد آسان تر برای شناسایی و جداسازی.

همه این به این معنی است که تنها راه برای مسطح منحنی برای COVID-19 توسط جامعه گسترده انزوا: مردم بیشتر در خانه بمانند مردم کمتر خواهد شد گرفتن این بیماری است. کمتر از افرادی که گرفتن این بیماری بهتر است به بیمارستان می تواند کمک به کسانی که نمی. ازدحام در بیمارستان نه تنها تهدید کسانی که با COVID-19; اگر اتاق های اورژانس در حال غرق تر آنفولانزا بیماران بیش از حد می میرند به دلیل عدم درمان ،

جامعه گسترده انزوا همچنین بدان معنی است که مردم بستگی دارد تحویل ملزومات: در زمین-صفر از هوبئی برای مثال این چیزی است که اتفاق می افتد. اما تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از تحویل کارگران و در حالی که تحویل بهتر از مردم قصد خرید آن را هنوز هم یک خطر برای همه درگیر. بنابراین اگر مردم کمتر نیاز به تحویل و سپس مردم کمتر مریض و بیشتر افرادی که نیاز به کمک و مانند افراد مسن هنوز هم می توانید تحویل به عنوان خدمات کمتر خواهد بود غرق شده است.

در اینجا چیزی است که تمام این به این معنی در عمل: دریافت واکسن آنفولانزا, اگر شما در حال حاضر نیست و انبار کردن لوازم در خانه است که شما می توانید در خانه بمانند برای دو یا سه هفته بیرون رفتن به عنوان کوچک که ممکن است. این واکسن کمک می کند کاهش شانس داشتن به رفتن به بیمارستان برای آنفولانزا و یا بدتر هنوز, هر دو آنفولانزا و COVID-19; بیماریهای به شدت بدتر نتایج.

ماندن در منزل بدون نیاز به تحویل بدان معنی است که نه تنها شما کمتر احتمال دارد به بیمار در نتیجه آزاد کردن بیمارستان برای بیشتر جمعیت های آسیب پذیر به این معنی است که شما کمتر احتمال دارد آلوده به دیگران (در حالی که شما ممکن است داشتن یک مورد ملایم شما هنوز هم می تواند آلوده یک فرد مسن یا کسی که با سرطان و یا دیگر قابل توجه بیماری) و به شما اجازه می دهد تا پرسنل تحویل برای کمک به دیگران.

اگر شما در یک موقعیت از قدرت این بدان معناست که بدانند چگونه برای کمک به مردم به ماندن در خانه با تهیه و اجازه می دهد برای کار از راه دور و یا اجازه می دهد برای کار در آینده به روز از دست رفته و دیگر برنامه های مشابه. خانواده و دیگر افرادی که استخدام پاره وقت کمک می تواند انجام این کار بیش از حد: ادامه پرداخت پاک کننده می توان آن آشتی بعد: بدون پرداخت مردم قادر خواهد بود برای آماده سازی و یا در خانه بمانند.

اگر شما زندگی می کنند به طور منظم در یک خانواده در اینجا یک دستی یک صفحه راهنمای در مورد آنچه شما نیاز دارید تا به روز اطلاعات در بالا اما از آن است که اساسا این: آب آشامیدنی (که به طور کلی فقط-در-مورد مورد برای همه شرایط اضطراری) قفسه پایدار مواد غذایی (نیاز ندارد تبرید دوباره فقط-در-مورد) را تجویز دارو و چند پایه تجهیزات پزشکی (کمک های اولیه/معمول خود را بیش از حد meds). بسته به نوع ترکیب از خانواده شما همه چیز را به شما را مشغول نگه دارید (کتاب تخته, بازی, اسباب بازی).

بسیاری از آنها در تلاش برای انبار کردن ماسک ها و بسیاری از مکان ها در حال حاضر اجرا—ما یک طعم و مزه از آنچه در آن به معنی به پهن کردن منحنی. اگر هر کس می شود ماسک های همه در یک بار وجود دارد فقط هیچ راهی برای نگه داشتن. اما نگران نباشید اگر شما نمی توانید پیدا کردن ماسک; کسانی که مهم هستند برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. ماسک ها مفید برای حفاظت از دیگران خود را از میکروب ها و همچنین برای ساخت آن را سخت تر و یا یادآوری شما به لمس صورت خود را. برای غیر–بهداشتی, مراقبت, مردم, شستن دست های خود را اغلب با استفاده از الکل بر اساس دست-ضد عفونی کننده آزادانه و یادگیری به صورت خود را لمس مهم ترین بالینی-ثابت مداخلات وجود دارد (و این آموزش به بچه ها بی بها است, به عنوان آنها به خوبی ممکن است سالم اما آنها کاملا جوانه بردار!). مطالعات بالینی نشان می دهد نتایج شگفت انگیز فقط شستن دست به طور منظم و خوبی (حداقل 20 ثانیه!). البته اگر شما خودتان هر گونه بیماری (سرماخوردگی یا آنفولانزا!), نمی عطسه یا سرفه در افراد!

برای مواد غذایی, شما فقط می توانید خرید دو یا سه هفته ارزش قفسه پایدار مواد غذایی که شما می خورید به هر حال باید انجام شود; این می تواند شامل مواد غذایی کنسرو شده مانند لوبیا و سبزیجات و ماکارونی و برنج و غلات و یا جو و روغن/چربی آجیل و میوه های خشک. واقعا که سخت نیست چرا که ما در حال صحبت کردن در دو-سه هفته پس هر چه شما خوب است. آن را ندارد به گران یا فوق العاده سالم و یا تخصصی آماده به خوردن وعده های غذایی در کمو جعبه تضمین شده برای زنده ماندن اعتصاب شهاب سنگ! برنج و لوبیا و سالسا رامش نوعی از روغن پخت و پز بلغور جو دوسر آجیل و خشک یا کنسرو میوه ها و سبزیجات به اندازه کافی برای دو هفته می توان در هزینه نسبتا کم و نسبتا کمی فضا.

چرا که نه تکیه بر یخچال مواد غذایی ؟ مطمئن نگه داشتن یخچال خود را پر اما آن را به عقب تا نیاز شما را برای دو هفته. من شخصا فکر نمی کنم که چراغ ها و یا آب در حال بیرون رفتن. آنها نه در چین و حتی در مکان هایی مانند هوبئی که تحت استرس بیشتری و آنها حتی در طول فاجعه بار همه گیری آنفولانزای اسپانیایی در پایان جنگ جهانی اول آن را به طور کلی مشاوره خوب به تکیه بر ماندگاری پایدار مواد غذایی و آب آشامیدنی در خانه فقط در مورد وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس به طور موقت سکسکه. قابل حمل قدرت بانک برای تلفن خود را که نگه داشته است متهم است به همین ترتیب به طور کلی مفید است به هر حال.

اگر شما نیاز به نسخه یا داروهای دیگر آن را یک ایده خوب به سهام تا در صورت امکان—اگر بدون هیچ دلیل دیگر از برای جلوگیری از داروخانه, هر دو برای کاهش بار خود را و همچنین نمی تواند در همان خط به عنوان افرادی که ممکن است بیمار است.

که بیشتر از آن برای یک خانواده همراه با هر آنچه که کمک خواهد کرد که نگه داشتن خانواده خود را سرگرم و مشغول است.

اگر شما خوش شانس دریافت کنید و هیچ جامعه انزوا لازم است در منطقه شما ؟ در بدترین حالت شما می توانید فقط با خوردن شربت خانه خود را و یا فقط آن را بچرخانید به طوری که شما چند روز ارزش غذایی و آب برای آینده آب و هوا رویداد یا سکسکه.

به عنوان یک جامعه وجود دارد بسیار بزرگتر مکالمات بود: در مورد راه ما صنعت مراقبت های بهداشتی اجرا می شود, به عنوان مثال. نحوه رسیدگی به خطرات جهانی در ما به طور فزاینده ای به هم پیوسته جهان است. چگونه برای ساخت انعطاف پذیر جوامع است. چگونه به کاهش سفر برای کار.

اینها همه بحث های مهم و هیچ چیز در این مقاله کوتاه جایگزین آن است. اما گام های عملی در مواجهه با خانواده های فوری و مهم است; به خاطر همه چیز آماده به ماندن در خانه برای چند هفته. شما کاهش خود را از خطرات, اما مهمتر از همه شما را کاهش می دهد بار در مراقبت های بهداشتی و تحویل زیرساخت ها و اجازه می دهد تا کارگران خط مقدم برای رسیدن و کمک به آسیب پذیر ترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im