های دوران بارداری مکمل های ویتامین D نمی محافظت از بچه ها از آسم

مصرف در دوران بارداری مکمل های ویتامین D تاثیری در پیشگیری از آسم و مکرر خس خس سینه در کودکان تا سن 6 یک مطالعه جدید نشان می دهد.

این مطالعه در ادامه تحقیقات قبلی—تکمیل شده در سال 2016—که پیشنهاد کرد که در دوران بارداری مکمل ویتامین D را فراهم می کند یک اثر محافظتی بر روی آسم در کودکان تا سن سه.

این مطالعه با هدف تعیین اینکه آیا زمانی که مادری سطح 25-hydroxyvitamin D گرفته شد به حساب کودکان متولد شده از مادرانی که دریافت کرده بود 4400 واحد ویتامین D3 در هر روز در طول بارداری (ویتامین D) را کاهش بروز آسم و مکرر خس خس در سن شش سال از آن متولد شده از مادران که تا به حال دریافت 400 IU ویتامین D3 در هر روز.

“این فرضیه شد که ویتامین D می تواند تحت تاثیر قرار رحم برنامه نویسی و توسعه ایمنی بدن می گوید:” آگوستا A. Litonjua استاد و رئیس ریوی پزشکی بخش در گروه کودکان دانشگاه مرکز پزشکی روچستر و سرب نویسنده این مقاله در مجله پزشکی نیوانگلند.

“ما می خواستیم به مطالعه اثرات آن بر کودکان را برای چندین سال به دلیل آسم بسیار دشوار است برای تشخیص زود هنگام در زندگی است.”

ویتامین D که به طور معمول افزایش بیشتر از قرار گرفتن در معرض نور خورشید—پدید آمده است به عنوان یک درمان ممکن است گزینه با توجه به شيوع آسم و آلرژی در نیمکره شمالی است.

مکمل ویتامین D در دوران بارداری نیز ممکن است در کاهش خطر ابتلا به پره اکلامپسی پایین birthweight و تولد نوزادان نارس گردد. شواهد در حال حاضر در دسترس به طور مستقیم ارزیابی منافع و مضرات استفاده از مکمل به تنهایی در دوران بارداری برای بهبود بارداری و نوزاد, سلامت محدود باقی مانده است.

نتایج Litonjua مطالعه نشان می دهد که اثرات حفاظتی قبل از تولد ویتامین D مبتلا به آسم علائم مانند کاهش پس از آن هر سال از زندگی کودک از بدو تولد.

توجه داشته باشید این مطالعه طراحی را شامل نمی شود مکمل پس از تولد و تفاوت در سطوح ویتامین D تساوی در هر دو گروه کنترل و گروه آزمايش از یک تا شش سال. در حالی که این مطالعه نشان می دهد که دوران بارداری مکمل ویتامین D به تنهایی اثر محدود در پیشگیری از آسم و خس خس سینه در کودکان بیشتر قطعی مطالعه طراحی خواهد نگاه مکمل در طول دوران بارداری و پس از زایمان دوره.

“هنگامی که شما شروع به التهاب آسم و آن را نگه می دارد رفتن” Litonjua می گوید. “ویتامین D تمایل به آن را متوقف کند بنابراین ما می خواهم به بررسی اولیه اثرات با ارائه مکمل در اوایل دوران کودکی.”

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su