بارداری اضطراب ؟ در اینجا این است که چگونه آرامش خود را حفظ و حمل در

اگر شما باردار هستید و دچار اضطراب شما در شرکت خوب است. حدود 60 درصد از زنان احساس خواهد شد قابل توجهی در اضطراب بارداری در برخی از نقطه. این شامل هر دو روان قطعات مانند نگرانی در مورد بدترین حالات و نوسانات خلقی شدید و مولفه های فیزیکی مانند احساس تنش و داشتن یک زمان سخت در آرامش به خواب.

بارداری شگفت انگیز است. در 40 هفته دو سلول از فقط جلسه هر یک از دیگر به داشتن تبدیل به یک انسان است. برای برخی از, داشتن یک کودک است و برای دیگران ناشی از یک کار طولانی و دشوار سفر به مفهوم. برای برخی از, آن چشم انداز وحشتناک; برای دیگران آن چیزی است که آنها به دنیا آماده انجام دهد. برای همه تجربه منحصر به فرد است.

این هفته زمانی که شما در انتظار یک کودک یک زمان خاص پر از تغییر. برای یک زن باردار مقدار فیزیکی و روانی و وجودی تغییراتی که اتفاق می افتد در یک زمان کوتاه می تواند گیج کننده. من انتظار من برای اولین بار نوزاد در ماه فوریه سال 2020 است. برای من, آن شده است ترکیبی از احساسات همه اتفاق می افتد در بالای تغییرات لرزه ای در بدن است. در طی یک فرآیند به عنوان زندگی-تغییر عنوان این آن را آسان به احساس ضعف.

طبیعی است که اضطراب در دوران بارداری

شما ممکن است به خصوص در معرض خطر ابتلا به اضطراب و خلق و خوی مشکلات در دوران بارداری اگر شما:

  • یک بارداری پرخطر
  • تا به حال یک اختلال خلقی در گذشته
  • تا به حال قبلی با مشکلات حاملگی و یا باروری
  • سطح بالایی از استرس در زندگی و روابط خود را.

این بدان معنی نیست که شما محکوم به بد بارداری تجربه می کنند. حتی اگر شما تجربه اضطراب می دانم که آن را کاملا طبیعی به عصبی—پس از همه, شما در حال رفتن را از طریق یکی از بزرگترین تغییرات در زندگی وجود دارد.

برای کمک به خودتان لذت بردن از این زمان و آن همه را در گشاد گشاد راه رفتن در اینجا چند راهنمایی برای حفظ آرامش بنابراین شما می توانید حمل.

“ادامه مطلب “بارداری اضطراب ؟ در اینجا این است که چگونه آرامش خود را حفظ و حمل در” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im