پیش بینی ابزار می تواند صرفه جویی در زندگی در COVID-19 بحران

با سرعت خیره کننده رمان coronavirus طرح میتوانست به زندگی روزمره در هر گوشه ای از جهان است. به عنوان تعدادی از موارد سر به فلک کشید و بیمارستان و غرق شد. در حال حاضر قریب به اتفاق عصری برای اقتصاد باقی می ماند hobbled و شب درجه است به طرز مرموزی آرام. چند پیش بینی یا بزرگی و یا میزان اختلال و پاسخ بود تقریبا یکنواخت کافی نیست.

در عین حال ما می توانید ببینید که در حقیقت شاخص های آسیب پذیری و دیگر سرنخ همه جا بودند. این پدیده آشنا احساس می کنید. علائم هشدار دهنده برای جانشینی بحران اعم از حوادث فاجعه بار از 9/11 به بحران مالی 2007-2009 ایستادگی کردن در stark امداد هنگامی که شما نگاه در چه حوادث آشکار شد.

آن را اجتناب ناپذیر است که حوادث را ادامه خواهد داد به انتقام در مقیاس جهانی ویران از آبی ؟ شاید نه. شکست به پیش بینی فجایع همواره چشمگیر و به یاد ماندنی از موفقیت. اما خوب وجود دارد نمونه هایی از پیش بینی است که توجه در زمان را تا حد زیادی حل یک مشکل جدی است. این Y2K موضوع نرم افزار به عنوان مثال—که تهدید به تقلا سیستم های الکترونیکی در سراسر جهان به عنوان کامپیوتر ساعتهای علامت بیش از سال “99” به سال “00” و تنظیم مجدد به 1900 نه 2000—یک nonevent چرا که آن را موجب هماهنگ, هماهنگ تلاش برای جلوگیری از این مشکل است. سوراخ در لایه ازن است که کوچکترین آن بوده است و از سال 1988 سال قبل از پروتکل مونترال ممنوع ازن-از بین بردن chlorofluorocarbons. تعریف موفقیت مداخله کاهش یک فاجعه است که پس از آن می دهد این تصور نادرست وجود دارد هرگز هر فاجعه به آماده شدن برای. با کاهش ما هرگز به اصطلاح counterfactual مورد.

موفق مداخلات مانند این تکیه می کنند اما در دقیق تصاویر از آینده کشورهای جهان—جهان, و جهان بدون مداخله. پیچیدگی دنیای واقعی باعث ایجاد چنین دقیق تصاویر دشوار است. با اینحال ما باید روش قابل اعتماد برای تولید خوب پیش بینی است که می تواند در اطلاع رسانی حوادث و همچنین حمایت از زمان واقعی تصمیم گیری پس از یک بحران زده شده است.

پیش بینی دقیق تمایل به قرعه کشی در چندین مفاهیم. از مهمترین اهمیت پیش بینی باید در شیب. دودویی yes/no prognostications عاری از نکات دقیق وظریف به ندرت مفید هستند. هر پیش بینی شامل طیف وسیعی از احتمالات و اگر آنها را می توان با اتکا به دانستن محدوده بسیار مفید قطعه از اطلاعات است. درک به عنوان مثال احتمال یک بیماری همه گیر در هر سال داده شده اجازه می دهد تا بهداشت عمومی و مقامات دولتی به اختصاص منابع مناسب به برنامه ریزی برای یک.

هنگامی که تعدادی از افراد مختلف را پیش بینی ها در مورد یک رویداد ممکن است و کسانی که پیش بینی جمع هستند چه ظهور است احتمال تابع توزیع—یک نمودار نشان می دهد که رویداد های مختلف نتایج همراه با احتمال پيشگو اختصاص یافته به هر یک. این به طور مداوم به روز شده در نمودار به عنوان مثال که مصالح از صدها فرد پیش بینی ها نشان می دهد شانس از انواع ممکن است در مجموع برای این تعداد در سراسر جهان COVID-19 عفونت. متوسط پیش بینی شده است که برای 622 میلیون نفر با 25 درصد شانس کمتر از 210 میلیون نفر—و ظالمانه 25 درصد شانس که بیش از 1.6 میلیارد موارد را توسعه دهد. دولت سیستم مراقبت های بهداشتی افراد و خانواده ها همه نیاز به اطلاعات از این نوع به منظور برنامه ریزی و پاسخ به طور موثر.

این پیش بینی باید از چپ به صاحب نظران و تحلیلگران و credentialed. در عوض زمانی که وقایع نامشخص نتایج بر اساس مجموعه علل اساسی تحقیقات نشان داده است که اختلاط طیف وسیعی از دیدگاه این است که از نظر آماری به احتمال زیاد می شود دقیق است. علاوه بر این در کتاب خود Superforecasting: هنر و علم پیش بینی, فیلیپ Tetlock و دن گاردنر استدلال متقاعد کننده است که مانند بسیاری از قابلیت های ذهنی پیش بینی استعداد است که همچنان ادامه دارد با گذشت زمان و یک مهارت است که می توان توسعه یافته است. هنگامی که ثابت کمی بازخورد و ارزیابی هر کسی کافی با تعهد و علاقه می تواند به بهبود مهارت های خود را و دقت و توسعه کمی سابقه. بنابراین احتمال از حوادث آینده را می توان قابل اعتماد برآورد بهینه گرد پیش بینی در حالی که شمارش بیشتر به شدت آن پيش بينی کننده با دامنه تخصص و قوی پیش بینی سوابق.

تعدادی از گروه های در حال توسعه ابزار و وردپرس پیش بینی به منظور رسیدن به بهترین شکل ممکن درک درستی از چگونه COVID-19 اپیدمی ممکن است آشکار. محققان در دانشگاه جانز هاپکینز در حال اجرا است جمعی بیماری پیش بینی تلاش برای چندین سال است که در حال حاضر تمرکز خود را به رمان coronavirus. یک گروه از استادان و دانشجویان در دانشگاه کارنگی ملون به نام دلفی توسعه قابلیت های فن آوری برای اپیدمیولوژیک پیش بینی و امید به این عمل به عنوان مشترک و قابل اعتماد به عنوان پیش بینی آب و هوا امروز است. Tetlock و تعدادی از همکاران ایجاد کرده اند قضاوت خوب باز که crowdsources پیش بینی ها در انواع حوادث از اهمیت ژئوپولیتیک و میزبانی یک چالش در ارتباط با ادامه بیماری همه گیر.

و انعکاس نمایی افزایش در تعداد موارد Metaculus چهار سال, پیش بینی پلت فرم شرکت تاسیس شده توسط دو نفر از ما (آنتونی آگور و گرگوری Laughlin) و برای آن سوم (Gaia دمپسی) یک مشاور است که به سرعت در حال جمع آوری یک شبکه قابل اعتماد از هزاران پيشگو است از اواخر ژانویه به میزبانی بیش از 18,000 پیش بینی های جدید در سوالات مربوط به تمام جنبه های COVID-19—تعداد مورد تأیید اثربخشی مختلف مهار و درمان, رژیم و تاثیر اجتماعی و اقتصادی در سراسر جهان است. سایت راه اندازی کرده است اختصاص داده شده COVID-19 پیش بینی داشبورد به مصالح مهم ترین سوالات مرتبط و پیش بینی برای کمک به در زمان بحرانی در تصمیم گیری در هر سطح از فردی به سیاست های عمومی تصمیم ساز است. این سابقه برای پلت فرم قابل ملاحظه ای خوب و از همه مهمتر این است که شفاف در دسترس است.

هر کسی می تواند استفاده و عضویت در این سیستم عامل وجود دارد و به خصوص نیاز بزرگ برای کسانی که در بخش بهداشت عمومی و کسانی که علم داده ها تخصص می رساند. همه ما بهره مندی از اطلاعات دقیق در میان این بحران و ما می دانیم که های ما فرآیندهای فکری و به اشتراک گذاری اطلاعات در نتیجه کیفیت بالاتر جامعه پیش بینی.

این یک فرصت برای بهبود راه ما هماهنگ اشتراک گذاری اطلاعات در حالی که همچنین حفاظت از فردا برای کسانی که خوب بودن بستگی به داشتن یک تصویر دقیق از آینده است. ما نمی دانم یقین که چگونه همه چیز گشوده خواهد شد اما با پیش بینی های که تمرکز بر احتمال طیف گسترده ای از نتایج ما می تواند چه در آینده با حداکثر آمادگی و حداکثر حل و فصل.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا را در اینجا بخوانید پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>