پست-COVID حداقل دستمزد افزایش ممکن است آسیب جویندگان کار

اگر پس از همه گیر اقتصادی بازگشت شامل حداقل دستمزد را افزایش می دهد در سراسر چند و یا بسیاری از ایالات برخی از اثرات مثبت و منفی برای ما کارگران را به دنبال خواهد داشت در دو سال پس از اجرای با توجه به تحقیقات جدید.

در سمت مثبت خود را مطالعه نشان می دهد که حداقل دستمزد افزایش نه تنها افزایش دستمزد کارگران بلکه ایجاد یک مثبت “سرريز” اثر مزد کارگران دیگر درآمد تا $2.50 بالاتر از حداقل دستمزد. نه تنها این کارگران تجربه دستمزد افزایش, اما آنها نیز همچنان به حفظ شغل خود را به عنوان آنها بیشتر احتمال دارد به اخراج می شود.

در سمت منفی این مطالعه نشان می دهد که افزایش حداقل دستمزد می تواند خبر بد برای کسانی که جدید به بازار کار است. این محققان مشاهده کردند که کسب و کار به ویژه کسانی که در ساخت کالاهای قابل معامله—مانند بخش تولید—کاهش نرخ استخدام جدید کارگران در دستمزد کم است.

“به طور کلی حداقل دستمزد را افزایش می دهد پس از یک بحران است یک ایده خوب به عنوان آن است که به احتمال زیاد به ایجاد یک وضعیت بد و بدتر می گوید:” coauthor Radhakrishnan Gopalan استاد امور مالی در کسب و کار Olin در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“ما باید فوق العاده ای تعدادی از افراد به دنبال شغل پس از بحران و مطالعه ما نشان می دهد که افزایش حداقل دستمزد است به خصوص مضر برای این خاص sub-جمعیت—مردمی به دنبال جدید با دستمزد کم استخدام,” او می گوید.

“با توجه به نقش مهم حداقل دستمزد در تضمین این که خانواده ها باید دستمزد زندگی می کنند ضروری است که به مطالعه و بررسی تاثیر آن بر کارگران و کسب و کار. بعلاوه بسیاری از آنها با اشاره به حداقل دستمزد نه با نگه داشتن نرخ تورم به عنوان کمک به بدتر شدن نابرابری دستمزد و به طور کلی نابرابری اقتصادی در ایالات متحده است.”

“یافته های ما نشان می دهد که تاثیر افزایش حداقل دستمزد بر نابرابری درآمد بستگی دارد که شما چه کسی هستید” می گوید coauthor بارتون, Hamilton, یک استاد اقتصاد, مدیریت و کارآفرینی و مدیر کخ مرکز کسب و کار خانوادگی.

“اگر شما یک شغل می پردازد که در نزدیکی یا حداقل شما بهتر است. اگر شما لازم نیست که یک کار مانند بسیاری از کارگران جوان فقط با وارد کردن نیروی کار و کارفرمایان کمتر خواهد بود مایل به استخدام شما. بنابراین نابرابری کاهش می یابد ممکن است برای بیشتر کارگران با تجربه اما ممکن است افزایش یابد برای جوان بی تجربه کارگران است.”

این محققان با استفاده Equifax داده به مطالعه شش کشور که تصویب حداقل دستمزد را افزایش می دهد بین 75 سنت و 1.25 دلار در هر ساعت در 2010-15 دوره و در مقایسه با کارمندان در مرز شهرستانهای کشورهای همسایه که حداقل دستمزد را افزایش دهد. به طور کلی 2010-15 اين دوره تحت پوشش 22.5 میلیون فعال سوابق کارمند در نمونه خود را.

متوسط درآمد شخصی از مطالعه گروه برای سال 2015 بود در $34,970 حدود 4000 دلار بالاتر از ما متوسط است که در سال $30,622. اما ميانه تصدی کارکنان در نمونه 3.5 سال تقریبا سه چهارم از یک سال و کمتر از ما ميانه 4.2 سال است.

شش مورد مطالعه متحده با افزایش حداقل دستمزد بودند از: کالیفرنیا, نبراسکا, داکوتای جنوبی, میشیگان, غرب ویرجینیا و ماساچوست است. این نویسندگان نیز مورد بررسی قرار داده و هم مرز با شهرستان در نوادا, وایومینگ, داکوتای شمالی, آیووا, کانزاس, ویسکانسین, ایندیانا, کنتاکی, پنسیلوانیا و ویرجینیا و, New Hampshire.

کاغذ پیدا نکردم شواهد زیادی برای تخصیص مجدد نیروی کار که در آن کسب و کار در کشورهای بدون حداقل دستمزد افزایش استخدام تعداد افزایش دستمزد کم کارگران جبران استخدام کاهش متحده با چنین افزایش. بلکه آنچه اتفاق افتاد این بود که صرفا یک نرخ کندتر از استخدام زیر داوطلبانه گردش—می گویند سه ترک و دو کارگران جدید استخدام می شوند. این نویسندگان در واقع در بر داشت نرخ بالای گردش مالی: به طور متوسط 54 درصد از کارگران زیر یک دولت جدید حداقل دستمزد جدا در عرض 12 ماه از استخدام.

همه گیر و یا بدون پرداخت عدالتی و یا عدم تعادل در نظر گرفته شده است یک موضوع از تولید کف به C-suite. استخراج داده های حقوق و دستمزد از نویسندگان نوشتن که کشف آنها به طور متوسط دستمزد پایین کارکنان شامل 52 درصد از “ایجاد اشتغال و 29 درصد از حقوق و دستمزد.”

به دلیل بحران اقتصادی ناشی از COVID-19 گیر برخی از شهرها و ایالات متحده باید با فکر و یا در مورد ویرجینیا اعلام کرد که آنها می خواهند به لغو یا به تعویق انداختن حداقل دستمزد افزایش, برنامه ریزی برای رفتن به اثر در سال 2020 است. کشورهای دیگر با برنامه ریزی های آینده را افزایش می دهد در کتاب خود شامل: Arkansas, کالیفرنیا (دوباره), کانکتیکات, ایلینوی, مریلند, ماساچوست (دوباره), میشیگان, Missouri, Nevada, New Jersey, New Mexico, New York, و, اورگان.

$600 هفتگی بیکاری تحت مراقبت عمل “یک شبه افزایش دستمزد” از طریق قانون تا پایان Gopalan می گوید.

“دلیل این است که هر کسب و کار که مایل به استخدام کارگران باید خود را مطابقت بیکاری بهره مند شوند. ما کاغذ را پیش بینی کندتر جدید-نرخ کرایه در مکان های که در آن نرخ دستمزد کمتر بود برای شروع. این اثر به خصوص می تواند عوارض جانبی در مناطق که در آن اشتغال است که توسط شرکت ساخت کالاهای قابل معامله از جمله در بخش تولید است.”

اين مطالعه به نظر می رسد در مجله کار اقتصاد. اضافی محققان از دانشگاه ایندیانا و دانشگاه کنتاکی کمک کند.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de