بخشهایی از می سی سی پی و میسوری رودخانه ها هستند بیشتر در معرض خطر در ایالات متحده

دو ملت را ضروری تجاری آبراه صورت فوق العاده ای از خطر تغییر آب و هوا و مربوط به جاری شدن سیل در یک گزارش جدید از غیر انتفاعی آمریکایی رودخانه ها می گوید.

در آن لیست به روز شده از “امریکا را بیشتر در معرض خطر رودخانه” این گروه می گوید: مشخص شده را افزایش می دهد در آسمانی در سراسر می سی سی پی بالا و پایین رودخانه میسوری همراه با فقیر سیلابی مدیریت قرار داده شده اند میلیون ها نفر از مردم و چند میلیارد دلاری اقتصاد در خطر در دو حوضه.

می سی سی پی فوقانی و تحتانی میسوری در حال Nos. 1 و 2 به ترتيب در گروه 2020 لیست اکثر افتتاح آبراه. آنها همچنین پایدار برخی از بزرگترین صدمه به اموال و تلفات محصول از رکورد سال گذشته, رودخانه, سیل.

“اختلاط ضعیف رودخانه مدیریت با تغییر آب و هوا ایجاد کرده است یک دستور غذا برای فاجعه” باب Irvin گروه رئیس جمهور و رئیس اجرایی در بیانیه ای گفت:. “زندگی و کسب و کار و اموال در معرض خطر هستند. آن زمان برای رهبران ما به اولویت بندی راه حل های حفاظت از رودخانه ها و تقویت جوامع است. سلامت و ایمنی در آن بستگی دارد.”

در این گزارش ویژگی های بسیاری از مسئولیت برای رودخانه ها وضعیت به سپاه مهندسان ارتش و دولت و سازمان های محلی وظیفه مدیریت دشت سیلابی.

در امتداد هر دو بالا می سی سی پی و میسوری رودخانه های محلی levee تخته خوب بکار بردن قدرت قابل توجهی بیش از کشاورزی levees و رودخانه دیگر اقدامات کنترل. در حالی که ارتش سپاه وظیفه با اجازه چنین کاری منتقدان به مدت طولانی استدلال آژانس انجام داده است یک کار ضعیف از تنظیم چنین levees.

با توجه به پایین تر میسوری آمریکا رودخانه ها گفت: Missouri که می پیوندد بالا می سی سی پی در شمال سنت لوئیس “یکی از مهمترین و کنترل آبراه در کشور ما” و “مصنوعی کانال های levees و سدهای بیهوده تلاش برای کنترل خسارات سیل.”

“در حال حاضر ما در یک دوره برخورد با تغییر آب و هوا و فقیر رودخانه مدیریت. مگر اینکه ما را در آغوش راه حل های بهتر مانند دادن رودخانه اتاق به سیل با خیال راحت ما قصد داریم برای دیدن به طور فزاینده ای شدید حوادث” آیلین Shader مدیر ترمیم رودخانه برای آمریکایی رودخانه در بیانیه ای گفت:.

آلن مارشال, یک سخنگوی ارتش در آژانس جزیره راک دفتر منطقه گفت: او نمی تواند اظهار نظر در مورد این مسئله تغییر آب و هوا یا انتقادات که آژانس نتوانسته است به درستی تنظیم levees.

آمریکایی رودخانه نیز نامیده می شود برای تکمیل یک دولت فدرال مطالعه جامع از می سی سی پی بالا به نام “کلید به رودخانه است.” مقامات گفت: “کلید” مطالعه ارائه یک رویکرد جامع تر و مدیریت استراتژی برای رودخانه و قرعه کشی ورودی از گسترده تر گروه از ذینفعان از جمله شهرداری ها, جهت, منافع, آب و فاضلاب, آب و برق کشاورزان و ورزشکاران و تفریحی دیگر کاربران.

تمام این بخش دچار ضرر و زیان عمده از 2019 سیل $20 میلیارد فاجعه با توجه به تجزیه و تحلیل کنندگان بر اساس NOAA و بیمه اتکایی صنعت و اطلاعات منتشر شده توسط رودخانه می سی سی پی شهرستانها و شهرهای ابتکار.

“من فکر می کنم یکی از بزرگ از خواب بیدار کردن تماس با سیل سال گذشته رویداد بود و مدت آن و تحقق است که این است که آینده ما” گفت: اولیویا دوروتی بالا می سی سی پی رودخانه, حوضه مدیر آمریکایی رودخانه. “ما واقعا نیاز به فکر می کنم در مورد سیل این قدر تبدیل شدن به یک ثابت به جای یک وضعیت موقت.”

کیرستن والاس مدیر اجرایی بالا می سی سی پی رودخانه, حوضه انجمن که نشان دهنده فرمانداران از, ایلینوی, آیووا, مینه سوتا, میسوری و ویسکانسین, توافق حوضه چهره مشکلات متعدد از جمله از تغییر آب و هوا.

“من فکر می کنم کلی تماس برای ضرورت مهم است, بنابراین ما در حال خوشحالم که آمریکایی رودخانه است که” والاس گفت. “ما همچنین می دانیم که بالا می سی سی پی نیاز به پول بیشتر و منابع بیشتر” برای پرداختن به مسائل عمده.

اما والاس گفت: هنوز مشخص نیست که چگونه تغییرات آب و هوایی در مقایسه با سایر مشکلات مانند سیلابی تبدیل به تجاری و مسکونی و توسعه و استفاده از کاشی های زهکشی سیستم های که با ریختن آب کردن مزارع کشاورزی به جریانهای محلی.

“من فکر می کنم ثابت و جاری شدن سیل قانع کننده است مردم به صحبت کردن با یکدیگر و به فکر ما سیستم برنامه ریزی به عنوان بزرگتر از هر یک از ذینفعان” او گفت:.

والاس گفت: پیشرفت در حل مشکلات معمول است همچنین مانع توسط تدریجی رویکرد مدیریت در میان سطوح مختلف دولت است. این روش اغلب گودال ذینفعان در برابر یکدیگر و در نتیجه در حالت سکون و انگشت اشاره.

“شما نیاز به گرفتن همه این جناح به توافق به سرعت رو به جلو” او گفت:. “آنها نیاز به قرار دادن پایین گارد خود و اعتماد به کسی یا چیزی. … این واقعا یک تعادل خوب است که ما به اعتصاب رفتن به جلو است.”

آمریکایی رودخانه ها گفت: سهامداران در میسوری و می سی سی پی رودخانه ها می تواند یادگیری از کالیفرنیا دره مرکزی که در آن طبیعت-رویکرد مبتنی بر کنترل سیل است که ارائه مزایای متعدد از بهبود کیفیت آب برای احیای زیستگاه ها و پارک ها. نمونه شامل تنظیم levees بازگشت از رودخانه اجازه می دهد تا سیلاب ها با خیال راحت به گسترش و نقض levees در مناطق استراتژیک مجدد رودخانه با آن سیلابی.

دیگر آبراه در سال 2020 در معرض خطر لیست شامل بزرگ آفتابگردان رودخانه می سی سی پی که در آن ارتش و سپاه است و با توجه به گسترده انحراف آب پروژه شناخته شده به عنوان Yazoo پمپ و نیم-ده رودخانه تهدید معدن و پروژه هاي سد سازي. چهار نفر از 10 ذکر شده در رودخانه ها توسط معدن تهدید آمریکا, رودخانه ها گفت: از جمله جنوب چنگال ماهی قزل آلا رودخانه در آیداهو و Okefenokee باتلاق در جورجیا و فلوریدا.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im