آلودگی کاهش می تواند به جلوگیری از مرجان سفید و زمانی که همه چیز داغ

کاهش مواد مغذی آلودگی می تواند کمک به جلوگیری از مرجان از سفید کننده طول موج گرما در حد متوسط, محققان گزارش.

نتایج ارائه استراتژی های جدید برای مدیریت این شدت در معرض تهدید و در عین حال مهم اکوسیستم.

ریف-ساختمان مرجان میزبان مفید جلبک درون بافت خود را. در ازای حفاظت و نیتروژن جلبک ارائه مرجان با قند. همه به خوبی تا زمانی که آب می شود بیش از حد گرم است.

در دماهای بالاتر جلبک فتوسنتز می رود به درایو و تعادل شیمیایی بین مرجان ها و جلبک ها می شکند. در یک نقطه خاص مرجان خارج آن مستاجر در یک فرایند شناخته شده به عنوان سفید کننده.

مرجان می توانید زنده ماندن برای یک زمان بدون جلبک پس از بهبودی امکان پذیر است اگر شرایط به حالت عادی بازگشت سریع است. اما در صورت عدم وجود آن شریک مرجان در نهایت می میرند و بدتر سفید است که بیشتر احتمال دارد که به اتفاق می افتد.

آزمایش در آزمایشگاه و همچنین به عنوان یک چند کوچک در زمینه مطالعات شروع به نشان می دهد که به محققان نیتروژن آلودگی مانند از فاضلاب و کود رواناب می تواند باعث تشدید سفید. بیش از حد نیتروژن در آب می تواند اتصال کوتاه مفید همکاری بین مرجان ها و جلبک ها. تا به حال آن شناخته نشده بود اگر مواد مغذی و اثرات سفید کننده رخ داده است در بسیاری از مرجان در مناطق بزرگ است.

نیتروژن آلودگی و مرجان سفید

محققان تصمیم گرفت به منظور بررسی اثر نیتروژن بر مرجان سفید—در مقیاس کل جزیره—به عنوان بخشی از خود را در دراز مدت زیست محیطی پروژه تحقیقاتی در جزیره Moorea در پلینزی فرانسه.

تیم بررسی بیش از 10 ، 000 مرجان در اطراف Moorea طول متوسط heatwave در سال 2016. آنها مطالعه فردی مرجان مستعمرات در زیستگاه های مختلف برای گرفتن تنوع در وضوح بالا در سراسر جزیره به عنوان یک کل. پس نیتروژن غلظت به طور طبیعی نوسان در آب دریا محققان در زمان نمونه از Turbinaria ornataزیادی جلبک مشترک در صخره های اطراف Moorea. این ارائه یک رکورد از نیتروژن موجود به مرجان ها در ماه های منتهی به heatwave.

“این روابط بسیار پیچیده هستند می گوید:” مریم Donovan, یک پژوهشگر فوق دکترا در علوم دریایی موسسه در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا و سرب نویسنده این مقاله در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم. “پس از مطالعه آنها را در مکانی و زمانی مقیاس است که مطابقت با کسانی که در طبیعت اتفاق می افتد بسیار مهم است به آشکار این واقعا مهم تعاملات است.”

این تیم دریافتند که سطوح بالایی از نیتروژن آلودگی کاهش دمایی که در آن مرجان شروع به سفید کننده. آن را نیز افزایش شدت سفید.

“اساسا دونفره چگونه شدید سفید است می گوید:” اهل اشمیت استاد بوم شناسی, تکامل و زیست شناسی دریایی (EEMB) بخش. مرجان سفید در درجه حرارت شدید بدون در نظر گرفتن چه مقدار نیتروژن در سیستم اما حتی یک کمی بیش از حد نیتروژن می تواند نکته مقیاس نسبت شدید سفید تحت حرارت متوسط شرایط.

محققان در نگاه دو نوع از رایج ترین شاخه مرجان در Moorea. آنها انتظار می رود آنها را به پاسخ متفاوت به مواد مغذی آلودگی پس از یکی بیشتر حساس به دما استرس از دیگر. با این حال هر دو نوع از مرجان ها نشان داد یکسان پاسخ. این نشان می دهد که اثر قوی نیتروژن آلودگی در مرجان در درجه حرارت به طور معمول در زیر سطح است که باعث سفید ممکن است اعمال می شود به طور گسترده به بسیاری از گونه مرجان.

بیشتر چه, مربوط, مطالعه توسط coauthor مالوری برنج یک EEMB دانشجوی دکترای نشان داد که زیستی و فرسایش در صخره های مرجانی افزایش در پشت سر هم با نیتروژن آلودگی است. محققان در نگاه 10 سال به ارزش داده ها از Moorea بر روی حیوانات که ساییده شدن مرجان اسکلت. آنها دریافتند که خسته کننده و بی مهرگان تر بودند متعدد و مرجان-خوردن parrotfish مخرب تر زمانی که نیتروژن آلودگی بالا بود. این نتیجه به نظر می رسد در مجله صخره های مرجانی.

این تعریف چالش’ به صورت صخره های مرجانی

تغییرات آب و هوایی است و افزایش قدرت و فرکانس دریایی موج گرما که افزایش شدت سفید با توجه به محققان. صخره های مرجانی در یک نقطه اوج آنها توضیح دهید به طوری که هر استراتژی موجود برای تشویق ریف سلامت و انعطاف پذیری باید مورد بررسی قرار گیرد.

“این مطالعه نشان می دهد که ممکن است به برخی از محلی اقداماتی مانند کاهش مواد مغذی آلودگی به صخره شانس حداقل در کوتاه مدت می گوید:” coauthor سالی هالبروک همچنین یک استاد در EEMB.

محققان قصد ادامه بررسی چگونگی اثر مواد مغذی آلودگی در سفید ترجمه به مرجان مرگ و میر. این تیم با انجام یک نظرسنجی مشابه در سال 2019 یک سال است که تو را دیدم برخی از بالاترین درجه حرارت آب در رکورد در اطراف جزیره Moorea. یافته های خود را باید ارائه یک حساب کاربری بهتر از دراز مدت اثرات مواد مغذی آلودگی بر روی صخره های مرجانی اکوسیستم.

“دریایی موج گرما و مرجان سفید تعریف چالش رو به صخره های مرجانی در قرن 21 می گوید:” coauthor Deron Burkepile استاد در EEMB.

“مدیریت تولید گازهای گلخانه ای CO2 نیاز به اقدام جهانی به طوری که کارشناسان محیط زیست و حفاظت از ما نیز به دنبال اهرم های ما می تواند به جلو در مقیاس محلی برای کمک به صخره های مرجانی اکوسیستم مقاومت در برابر این جهانی و عوامل استرس زا در حالی که ما نیز اقدام به نشانی تغییر آب و هوا.”

منبع: UC Santa Barbara

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>