نظرسنجی نشان می دهد که نشانه ای از اعتماد عمومی در موسسات میان همه گیر

در صورت بی سابقه ای از اقدامات برای محدود کردن تماس های اجتماعی در محل کار در مدرسه و در خیابان اصلی جوامع در سراسر کشور آمریکایی ها به خود علامت خوبی با 86 درصد گفت: مردم در خانواده خود هستند “واکنش در مورد حق است.” بسیاری نیز می گویند خود را در مدرسه محلی سیستم واکنش در مورد حق (86 درصد) و اکثریت می گویند همان مورد محلی خود را (74 درصد) و یا دولت (72 درصد) دولت است.

این یافته ها از یک نظرسنجی ملی توسط مرکز تحقیقات پیو انجام مارس 19 تا 24 در میان 11,537 بزرگسالان ایالات متحده با استفاده از این مرکز آمریکایی روند پانل نشان می دهد که آمریکایی ها با دیدن “اجتماعی فاصله” اقدامات خواست توسط مقامات بهداشت عمومی به منظور محدود کردن گسترش بیماری به عنوان به طور کلی مناسب است.

در واقع زمانی که آمریکایی ها در نظر گرفتن یک تعداد خاص و اقدامات صورت گرفته در روزهای اخیر و هفته اکثریت دیدن هر یک به عنوان یک گام ضروری برای رسیدگی به گسترش coronavirus. تقریبا نه در 10 می گویند محدودیت های مسافرتی (95 درصد) لغو از مهم ورزشی و حوادث سرگرمی (91 درصد) K-12 تعطیلی مدرسه (89 درصد) و تلاش برای محدود کردن اندازه از گردهمایی های اجتماعی (87 درصد) بوده است لازم به آدرس شیوع. تعدادی زیادی از هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه و همچنین به عنوان کسانی که لاغر سوی هر یک از طرفین موافقت می کنید که هر یک از این است که یک گام ضروری است.

وجود دارد نسبتا بیشتر حزبی اختلاف نظر بر سر اینکه آیا آن شده است لازم به نیاز اکثر کسب و کار به وجود بیش از حد اکثریت جمهوری خواهان (61 درصد) و دموکرات (81 درصد) تماس بگیرید و این یک گام ضروری است.

چالش های ناشی از شیوع کروناویروس نور افکن هر دو نقش علم در جامعه و نیاز به مشارکت موثر بین کارشناسان علمی و مقامات دولتی در سراسر محلی و ایالتی و فدرال.

حدود هشت در 10 آمریکایی (79 درصد) نرخ عملکرد مقامات بهداشت عمومی در پاسخ به شیوع کروناویروس به عنوان یا عالی یا خوب. و تقریبا هفت در 10 می گویند همان را درباره عملکرد دولت (70 درصد) و محلی مقامات منتخب (69 درصد). مهمترین آنها حزب دموکرات و جمهوری خواهان چین از نزدیک در رأی خود را از این گروه است.

وجود دارد اما گسترده حزبی تفاوت وقتی که می آید به ارزیابی رسانه های خبری با دموکرات ها بیشتر تمایل به دادن رأی مثبت از جمهوری خواهان هستند. این تفاوت ها در همراهی با این واقعیت است که دموکرات ها به طور کلی بیشتر اعتماد از رسانه های خبری از جمهوری خواهان هستند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را زود پاسخ به COVID-19 شیوع در ایالات متحده که در آن او به عنوان به شدت از شیوع موجب قوی ملامت از قانونگذاران دموکرات و دیگران. در آخرین نظرسنجی وجود دارد خمیازه تفاوت در چگونه حزبی گروه دیدن رئیس جمهور دست زدن به شیوع بیماری با 83 درصد از جمهوری خواهان و کسانی که لاغر به سمت حزب جمهوری خواه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است عالی یا خوب کار دست زدن به شیوع این بیماری در مقایسه با 18 درصد از دموکرات ها و کسانی که بدون چربی نسبت به حزب دموکرات است.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر کشور در خط مقدم مراقبت از کسانی که بیمار با این ویروس. به عنوان آمریکایی ها سهام از اوایل تلاش برای کنترل شیوع 71 درصد بسیار یا تا حدودی اعتماد به نفس است که بیمارستان ها و مراکز درمانی در منطقه محلی خود را می توانید مسئولیت رسیدگی به نیازهای بیمار.

و اکثریت از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها بیان اعتماد به نفس در منطقه محلی خود را بيمارستانهای; 78 درصد از جمهوری خواهان و اوباما-تکیه مستقل می گویند که حداقل تا حدودی اعتماد به نفس است که خود را محلی بیمارستان ها و مراکز درمانی خواهد بود قادر به پاسخگویی به نیازهای جدی افراد بیمار به عنوان انجام 65 درصد از دموکرات ها و دموکراتیک leaners.

لینک گزارش:

https://www.people-press.org/2020/03/26/worries-about-coronavirus-surge-as-most-americans-expect-a-recession-or-worse/

همه مرکز تحقیقات پیو گزارش مربوط به کروناویروس:

https://www.pewresearch.org/topics/coronavirus-disease-2019-covid-19/

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>