گرده را نشان می دهد که گیاهان زنبور عسل در این شهرستان نیاز بیشتر

درختان و درختچه ها و وودی انگور در میان برترین منابع غذایی برای زنبور عسل در محیط های شهری بر اساس یک مطالعه جدید.

این یافته ها ممکن است کمک به مالکان زنبورداران و زمین شهری مدیران امیدوار به حفظ زنبور عسل و زنبور عسل و گرده افشان گونه است.

محققان با استفاده زنبور عسل قرار دارد در پشت بام apiaries در فیلادلفیا به شناسایی گونه های گیاهی که زنبور عسل جمع آوری بسیاری از مواد غذایی خود را و ردیابی چگونه این منابع غذایی را تغییر داد از بهار به پاییز.

“ما می دانیم که شهرستانها پشتیبانی می کند تعجب آور تنوع گونه های زنبور عسل; اما در شهرستانها هستند و محیط های پیچیده و سنتی گل بررسی روش ها می توان به پیاده سازی می گوید:” کریستینا Grozinger استاد حشره شناسی و مدیر مرکز گرده افشان تحقیقات در پن استیت.

“تجزیه و تحلیل گرده که زنبور عسل آورده خود را به مستعمرات و چگونه وزن از این مستعمرات تغییر در هر ساعت ما قادر به شناسایی گیاهان گلدار است که بیشتر تغذیه زنبورها در فیلادلفیا و درک این که چگونه این منابع تغییر در سراسر فصل است.”

نکات در گرده

محققان نصب 12 apiaries هر یک حاوی سه کلنی های زنبور عسل در سراسر فیلادلفیا. هر مستعمره بود و گرده تله برای گرفتن ورودی گرده و یک مقیاس برای ورود به سیستم وزن خود را یک بار در هر ساعت.

تیم بازدید هر زنبورستان ماهانه به گرده جمع آوری نمونه ها و توالی DNA از نمونه ها تعيين گیاه genera در هر نمونه.

“ما در این مطالعه برای اولین بار به ترکیب دو رمان تکنیک های مستمر مستعمره وزن نظارت و گرده DNA metabarcoding—برای پاسخ به طور همزمان به پرسش از” چه ” و ” چه ” با توجه به گل های که در دسترس هستند به جستجوگری حشرات می گوید:” داگلاس Sponsler, محقق فوق دکترا در حشره شناسی.

“مستعمره وزن الگوهای ما بگویید که منابع فراوان هستند و زمانی که آنها کمیاب هستند. گرده DNA metabarcoding به ما می گوید که گیاهان در دسترس هستند در یک زمان معین و چگونه جامعه گل تغییرات از طریق سال است.”

این تیم نشان داد که در دسترس بودن گل ها و منابع در فیلادلفیا به شرح زیر سازگار الگوی فصلی گل ها و منابع فراوان در بهار و کمیاب در فصل تابستان و به طور خلاصه فراوان دوباره در اواخر تابستان و اوایل پاییز قبل از تبدیل شدن به کمیاب باقی مانده از سال است.

به طور خاص, درختان مانند افرای بلوط و بید شد مهم ترین بهار گرده منابع. در طول تابستان هنگامی که منابع کمیاب شد مورد کرپ ژاپنی, بتکده درخت و شیطان پیاده روی چوب به عنوان مهم گونه است.

در تابستان و پاییز وودی انگور مانند ویرجینیا خزنده زبان انگلیسی پیچک و پاییز گل داوودی تحت سلطه گرده نمونه.

“انگور نه به طور سنتی به عنوان عمده جستجوگری منابع گرده و آنچه ما کشف شده در مطالعه ما سیستم ممکن است به تازگی از اکوسیستم شهری” می گوید Sponsler. “انگور مانند آنهایی ما در بر داشت رشد در سطوح عمودی از محیط ساخته شده و بسیاری از آنها معرفی شده اند و توسط انسان به عنوان گیاهان باغ.”

3 راه برای کمک به شهری زنبور عسل

محققان می گویند این مطالعه نشان می دهد حداقل سه عملی یافته ها:

  • زنبور عسل گل درختان بنابراین جنگلداری شهری باید به عنوان یک اولویت در مدیریت زمین شهری.
  • بسیاری از گیاهان مهم در مطالعه مرتبط با یک بار زیستگاه های آشفته که در حال حاضر بندر گل غنی منابع برجسته ارزش هرز مناطق.
  • در حالی که بومی گونه های گیاهی معمولا بهترین برای حمایت از زنبورها و دیگر گرده افشان گیاه زینتی گونه ارائه می کنند مهم در تغذیه منابع نیز به خصوص در دوره زمانی که گیاهان دیگر هستند و نه گل.

“مراقبت باید گرفته شود برای جلوگیری از گیاهانی با پتانسیل قوی برای تبدیل شدن به تهاجمی” Sponsler می گوید. “اما تا آنجا که به عنوان زینتی رفتن, تابستان, گل, گونه, مانند, ژاپنی, بتکده درخت و مورد کرپ ممکن است کاهش فصلی کمبود گل ها و منابع است. در شرق ما گونه های بومی مانند eastern redbud آمریکایی نمدار و برخی از انواع ادریسی گزینه های خوبی هستند به صورت زینتی کشت.”

اگر چه احتیاط لازم است که extrapolating یافته به شهرستانها فراتر از فیلادلفیا کلی قوام این تیم را یافته قابل مقایسه با مجموعه داده نشان می دهد که الگوهای دیده می شود در داده ها به احتمال زیاد همان است که می توان در شبیه مکان های Grozinger می گوید.

چند مطالعات دیگر از گروه خود دریافته اند که گیاهان زینتی ارائه می کنند تغذیه خوب برای زنبور عسل و اغلب ارائه فصل طولانی شکوفه او می گوید.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ایجاد باغ برای گرده در پن استیت استاد باغبان گرده افشان باغ برنامه صدور گواهینامه سایت.

“داده های ما می توانند در مدیریت زمین شهری مانند طراحی محیط زیست کاربردی زینتی کشت در حالی که همچنین ارائه راهنمایی های عملی برای زنبورداران به دنبال خود را برای انطباق فعالیت های مدیریت به گل منبع فصلی,” Grozinger می گوید.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله Ecosphere. اضافی نویسندگان از دانشگاه ییل و فیلادلفیا زنبور عسل شرکت. وزارت کشاورزی ایالات متحده کار پشتیبانی می کند.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>