نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها فکر می کنم ضد قرنطینه معترضان هستند احمقها

شما می دانید کسانی که در تظاهرات پر از مردم عصبانی که می خواهند قرنطینه برای پایان دادن به طوری که آنها می توانید کوتاه کردن مو و یا ناهار خوردن در Applebee ؟

خوب با وجود این توجه ملی تظاهرات را به دست آورد آنها در واقع بسیار محبوب در سراسر طیف سیاسی, بر اساس یک نظرسنجی توسط یاهو اخبار و YouGov.

بیش از نیمی از حدود 1,600 آمریکایی که در پاسخ مخالفت با تظاهرات — اکثریت است که نگه می دارد حتی زمانی که پاسخ های شکسته شده توسط حزب سیاسی.

تنها در حدود 22 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت از این اعتراضات در حالی که 18 بلاتکلیف باقی می ماند, با توجه به گزارش کامل.

نتایج نظرسنجی نشان می دهد که آمریکایی ها در حال انتقادی از رئیس جمهور تهمت پاسخ ها و پیام ها در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس که اکثر پاسخ دهندگان گفت: آنها فکر نمی کنم تهمت بود به اندازه کافی آماده شده است.

اکثر همچنین گفت که آنها نه ترک تصمیم به شروع کاهش تا مستند محدودیت تا کارشناسان بهداشت و فرمانداران دولت به جای تهمت چیزی که رئیس جمهور ادعا کرده است که او “قدرت مطلق” را انجام دهد.

قریب به اتفاق 71 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته آنها بیشتر نگران لغو محدودیت های بیش از حد به زودی و خطر موج دوم شیوع — از آنها در مورد لغو محدودیت های بیش از حد دیر شده و خطر آسیب های اقتصادی. در حالی که وجود یک بزرگتر حاشیه در میان دموکرات ها 56 درصد از پاسخ دهندگان جمهوری خواه به توافق رسیدند.

وقتی که می آید به واقع بلند کردن اجسام قرنطینه محدودیت بسیاری از افراد گفت: آنها می خواهم برای دیدن گسترده در دسترس تست در محل و کارشناسان پزشکی خود برکت و رحمت است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>