نظرسنجی: بسیاری از نوجوانان می گویند تیرانداز فعال دریل مضر هستند

فعال تیرانداز آموزش در مدارس باید اثر منفی بر دانش آموزان بهداشت روانی و عملکرد سوال برانگیز نتایج با توجه به ملی, نوجوانان, نظرسنجی.

حدود دو سوم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی نشان داد خود را در مدرسه بود یا فعال تیرانداز و یا انواع دیگر از مستند دریل. اکثر ذکر شده پنهان شده است اما تنها حدود 7 درصد گزارش تجربه و آموزش است که به دنبال ملی توصیه “اجرا کردن مبارزه.”

در حالی که 56 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشت که مته ساخته شده دانش آموزان آماده تر برای فعال تیرانداز رویداد وجود دارد عدم اجماع بر سر اینکه آیا آنها ایجاد مدارس امن تر—60% گزارش شده احساس ناامنی و ترس درمانده یا غمگین به عنوان یک نتیجه از تجربه تیرانداز فعال دریل.

مطالعه منتشر شده در مجله بهداشت بلوغاستفاده می شود MyVoice ملی باز متن پیام نظر سنجی از افراد جوان در سنین 14-24 های خود را در کلمات خود را از تجربیات و نظرات برجسته مسائل مربوط به سیاست.

“کار ما و بسیاری از اخبار اخیر نشان می دهد که فعال تیرانداز دریل همراه با هزینه های عاطفی به جوانان می گوید:” نویسنده سرب N’dea مور-Petinak یک دانشجوی دکترا در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی.

“تعداد زیادی از جوانان در این مطالعه که با اشاره به تاثیر منفی دریل در خود احساسی خوب بودن نشان می دهد که مدیران مدارس مشاوران و سیاستگذاران باید در نظر استراتژی است که اولویت بندی دانش آموزان بهداشت روانی.”

نزدیک به دو سوم از MyVoice حدود 1,300 فعال شرکت کنندگان در پاسخ به این نظرسنجی. محققان می گویند ثبت نام شرکت کنندگان باید دسترسی به یک دستگاه تلفن همراه با متن-قابلیت های پیام رسانی و دریافت سوالات در این هفته از طریق متن پیام. MyVoice استخدام پاسخ دهندگان از طریق Instagram, Facebook و فرد در رویدادهای اجتماعی برای دیدار با معیار های ملی مبتنی بر جامعه آمریکا بررسی.

اسلحه گرم مربوط به كمربند را دیده اند افزایش بی سابقه ای در آمریکا بیش از دو دهه گذشته. در سال 2018 به تنهایی وجود دارد 27 جرم تیراندازی حوادث—پنج تن از آنها در محیطهای آموزشی و در نتیجه 29 کشته و 50 زخمی شدند. اما بحث بر طبقه بندی و تجزیه و تحلیل مسائل نشان می دهد که اعداد ممکن است بالاتر است.

“در نهایت تاثیر منفی و مشکوک به نفع ذکر شده توسط جوانان در مطالعه ما نشان می دهد نیاز به بهبود در سیاست های اطراف آن فعال تیرانداز مته روش می گوید:” نویسنده ارشد Tammy چانگ استادیار در پزشکی خانواده در میشیگان پزشکی است.

“مدرسه مدیران, مشاوران ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سیاستگذاران باید تمرکز بر ایجاد شواهد مبتنی بر روش های است که اطمینان از اثربخشی و آدرس عاطفی رفاه جوانان است.”

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de