سیاسی اهدا می خواهید نامزدهای انتخاباتی به پا, حزب, خطوط

مکرر مبارزات سیاسی اهدا کنندگان ترجیح می دهند کنگره داوطلبانی که چوب با این موقعیت برای کسانی که به ترویج دیدگاه های افراطی و یا هر دو حزب تجدید نظر بر اساس یک مطالعه جدید.

پیدا کردن کست شک در به طور گسترده ای برگزار شد فرض که مکرر اهدا کنندگان فشار نامزدها به اتخاذ به طور فزاینده ای شدید مواضع سیاست.

محققان دریافتند که افرادی که به طور منظم اهدا به کنگره مبارزات کمتر احتمال دارد برای حمایت از نامزدها که انحراف از حزب خود هنجارها در هر ایدئولوژیک جهت.

“به نظر می رسد که اگر شما به طور کلی مانند جمهوری خواهان پس از آن شما می خواهید نامزد حزب به صدا و عمل مانند یک جمهوری خواه است.”

“کمک کننده پایگاه از هر دو حزب عمده به نظر می رسد به پاداش داوطلبانی که در حال حاضر خود را به عنوان نمونه دموکرات ها و یا جمهوری خواهان” می گوید: گرگوری Huber استاد علوم سیاسی در دانشگاه ییل.

“آنها به صراحت بيان داوطلبانی که اتخاذ شدید مواضع در مورد مسائل مانند مالیات سقط جنین و کنترل اسلحه. در همان زمان, آنها نشان می دهد و حتی بیشتر نارضایتی نسبت به داوطلبانی که اتخاذ مواضع که طرف دیگر پیشنهاد می کند.”

کمک کنندگان سیاسی و نامزد موقعیت

محققان انجام یک رمان بررسی آزمایش هدفمند در یک نمونه نماینده از 24,000 “همیشگی اهدا کنندگان”—افرادی که چند سهم بالغ بر هزاران دلار در هر انتخابات چرخه.

محققان دعوت خیرین به نظر سنجی آنلاین که ارائه عکس های شرح داری از فرضی کنگره نامزدها از مربوطه خود احزاب است. هر شکل توصیف یک نامزد مواضع در مسائل سه به طور تصادفی انتخاب شده از شش سیاست مناطق: مالیات بر درآمد فدرال امنیت اجتماعی سقط جنین رفاه پنهان اسلحه و جنگ با داعش.

نامزد مواضع در دو تا از سه و مسائل خود را تراز وسط قرار دارد با حزب حاکم نمایش. در سومین مسئله این نامزد بودند یا اختصاص طرف دیگر-سازگار موقعیت های ایدئولوژیک افراطی موضع یا دو حزبی مشاهده.

برای مثال در موضوع اسلحه, حقوق یک حزب تراز وسط قرار دارد نامزد حزب دموکرات حمایت پشتیبانی از قانون منع خصوصی شهروندان از حمل پنهان اسلحه. بسیار مشاهده لیبرال نامیده می شود برای اصلاح قانون اساسی اجازه مصادره خصوصي اسلحه.

یک نامزد با یک استاندارد و موقعیت محافظه کار پشتیبانی اجازه می دهد مردم را به حمل پنهان اسلحه بدون مجوز. بسیار محافظه کار به نام برای مشاهده نیاز به معلمان و استادان دانشگاه به حمل پنهان اسلحه برای امنیت عمومی. نامزدها اختصاص دو حزبی موضع را اتخاذ متوسط بیشتر دیدگاه ها و از طرف دیگر نه افراطی ترین.

محققان ارائه شده پاسخ دهندگان عکس های شرح داری از نامزدها در حال اجرا در هر دو باز-صندلی مقدماتی و انتخابات عمومی ، آنها به طور تصادفی اطلاع از شانس برای پیروزی در انتخابات عمومی ، در هر دو سناریو پاسخ دهندگان خواسته شد که آیا آنها به احتمال زیاد برای رای دادن به نامزد و کمک به آنها را اگر آنها زندگی می کردند در داخل و یا خارج از منطقه خود.

محققان دریافتند که پاسخ دهندگان کمتر به احتمال زیاد برای کمک به داوطلبانی که در شماره سوم—که می تواند ولگرد از حزب هنجارهای بود شدید یا تراز وسط قرار دارد با حزب مخالف. اثر نامزد غیر متعارف در اهداکنندگان ترین تلفظ در اولیه انتخابات زمینه.

چه رای دهندگان فکر می کنم ؟

محققان انجام شده یکسان آزمایش بر روی یک نمونه از 1,742 افراد به نمایندگی از شهروندان عادی که مورد علاقه یکی از طرفین بر دیگری به درجات مختلف اما نمی شد مکرر اهدا کنندگان.

آن نشان داد که همیشگی اهدا شد حساس تر از کل رای دهندگان به نامزدهای موضوع موقعیت. نامزدها حمایت دو حزبی views انجام بدترین در میان اهداکنندگان و توده مردم.

“نامزدها به وضوح باید مشوق هایی برای جلوگیری از اتخاذ شدید یا دو حزبی مواضع” Huber می گوید.

“واقعیت این است که رای دهندگان عادی و همچنین مجازات دو حزبی نامزدهای جالب بود با توجه به این که مردم گاهی اوقات فرض کنید که برگزاری دو حزبی نمایش نشان می دهد استقلال و رهبری است.

“به نظر می رسد که اگر شما به طور کلی مانند جمهوری خواهان پس از آن شما می خواهید نامزد حزب به صدا و عمل مانند یک جمهوری خواه است.”

این تحقیق به نظر می رسد در رفتار سیاسی. اندرو Gooch, استادیار علوم سیاسی در LaSalle دانشگاه است coauthor.

منبع: دانشگاه ییل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>