شکاف سیاسی تبدیل روزمره مسائل به نمادهای

قطب بندی سیاسی است که نه تنها بیشتر شدید ولی کشیدن نیز در دیگر اختلاف نظر یک مطالعه نشان می دهد.

در این مطالعه از داده ها را از یک ملی نظرسنجی, Daniel DellaPosta استادیار جامعه شناسی و اجتماعی تجزیه و تحلیل داده ها می گوید که نظرات بسیاری از به ظاهر بیارتباط با مسائل سیاسی و حتی غیر سیاسی-مسائل—تبدیل شده اند به طور فزاینده ای در ارتباط ایدئولوژیک.

به عنوان مثال از این بخش DellaPosta می گوید که در گذشته مردم می تواند مخالف سقط جنین در حقوق, اما آنها ممکن است هنوز توافق در کنترل اسلحه و یا نرخ مالیات. در حال حاضر توافق بر کسانی که بیارتباط با مسائل تبدیل شده اند بیشتر محکم با فرد ایدئولوژی.

“شما ممکن است شنیده ام سیاستمداران با اشاره به “اسپرسو-نوشیدن لیبرال ها’ برای مثال…”

“این مطالعه نشان دهنده های مختلف عنصر ساختاری از قطبش است که چگونه نظرات مختلف و باورهای مرتبط با یک دیگر در جمعيت بزرگ می گوید:” DellaPosta.” این بر اساس یک خط طولانی از محل کار, اغلب نام, نظر, هم ترازی.”

بیشتر نگران می افزاید: DellaPosta که وابسته به موسسه محاسباتی و داده های علوم (icd ها) وجود دارد یک قطره در نظرات که مردم از گروه های مخالف می تواند توافق—اغلب به عنوان متقاطع برش هندسی—که ممکن است به معنی کمتر وجود دارد اتاق را برای سازش و توافق.

“افرادی که مورد مطالعه قطبش در گذشته اغلب به این نتیجه رسیدند که قطبش افزایش یافته است و در برخی از راه, اما از آن است که اتفاق می افتد در نظرات در جامعه به عنوان یک کل—و شده است که تا حدودی فکر آرام می گوید:” DellaPosta. “در یک معنا این مطالعه فراهم می کند کمتر نتیجه امیدوار به دلیل آن را نشان می دهد که این درست نیست که مثلا احزاب سیاسی تبدیل شده اند بیشتر شدید ولی که قطبش اتفاق افتاده در جامعه خود را.”

با توجه به DellaPosta نتایج نشان می دهد که وجود دارد گسترش شکاف در نظام سیاسی.

“احزاب سیاسی تبدیل شده اند گسترده تر و به نظر می رسد که این بخش آمده اند به ترکیب بسیار بیشتر و شامل نظرات است که یک بار نه درگیر می گوید:” DellaPosta.

DellaPosta که گزارش یافته های خود را در مجله آمریکایی جامعه شناسی بررسی, مقایسه تفاوت بین افزایش میانگین سیاسی نظر تراز و گسترش اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و صف بندی به عنوان تفاوت بین یک حصار و نشت نفت.

“من فکر می کنم که از نظر میانگین تراز به عنوان یک حصار—بخش وجود دارد اما آنها حرکت نمی,” او می گوید. “در یک نشت نفت و بخش های مختلف آن را فقط که قبلا موجود بخش قوی تر از آن است که نظرات دیگر که حتی بخشی از آن را بدست آورد برای شروع در حال گرفتن کشیده شده است.”

نظر نشت نفت نیز قابل مشاهده در چه غیر سیاسی و رفتارهایی مانند منافع ورزش و یا حتی مواد غذایی و آشامیدنی تنظیمات می تواند تبدیل به بخشی از ملت را در بخش های سیاسی او می افزاید.

“شما ممکن است شنیده ام سیاستمداران با اشاره به “اسپرسو-نوشیدن لیبرال ها’ به صورت نمونه است که قطاری از این ایده از نشت نفت می گوید:” DellaPosta. “چرا باید چیزی مانند نوشیدن اسپرسو تبدیل به ارتباط خود را با ایدئولوژی سیاسی? یا اگر کسی می رود به یک بازی فوتبال را می بیند و یک دسته از کامیون ها در پارکینگ با [رئیس جمهور ایالات متحده دونالد] تهمت سپر تابلوچسبها و می شود که درونی را نشان می دهد که میل و فوتبال است که طرفداران حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. که راه دیگر این است که چیزهایی که قبلا نبود سیاسی به طور ناگهانی به این ماتریس سیاسی هویت.”

DellaPosta ایجاد یک شبکه مدل با استفاده از داده های کلی اجتماعی بررسی (GSS) قوی مجموعه داده است که دانشگاه شیکاگو جمع آوری شده در مورد این کشور را از نظر بین 1972 و 2016. مدل شبکه شبیه به راه شناسان پیگیری شبکه های اجتماعی با درخواست از مردم که آنها می دانند و آنچه را در رابطه با آن شخص.

اما به جای فقط دیدن متوسط شدت مخالفت ها بر سر مسائل بین مردم DellaPosta تجزیه و تحلیل شبکه ای از نظرات خود را.

DellaPosta تحليل 14,910 جفت نظرات در GSS نظرسنجی که انجام شد تقریبا در سال به جز سال 1979 1981 و سال 1992 و انجام شده حتی شماره سال از سال 1994. پرسشنامه پوشش موضوعات مهم از جمله هزینه های ملی اولویت, جرم و مجازات, روابط بین, و اعتماد به نفس در موسسات.

این GSS بودجه از بنیاد ملی علوم.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de