پلیس جلو, سیاه, راننده کمتر پس از تاریک

پلیس جلو, سیاه, رانندگان بیشتر از سفید پوستان در طول روز و نه پس از غروب آفتاب هنگامی که “حجاب از تاریکی” ماسک نژاد خود را با توجه به یک تجزیه و تحلیل از 95 میلیون ترافیک متوقف سوابق.

پنج سال مطالعه بزرگترین اتهام دهها طول ترافیک متوقف می شود نگاه توقف ظ توسط افسران با 21 دولت گشت آژانس و 35 شهرداری نیروهای پلیس از سال 2011 تا 2018.

این مطالعه همچنین نشان داد که هنگامی که افسران جلو و رانندگان بیش از آنها جستجو اتومبیل از سیاه پوستان و اسپانیایی ها بیشتر از سفید پوستان است. این پژوهشگران همچنین به بررسی یک زیر مجموعه از داده ها را از واشنگتن و کلرادو دو کشور که قانونی ماری جوانا, و متوجه شد که در حالی که این تغییر منجر به کمتر جستجوهای کلی و در نتیجه کمتر جستجوهای از سیاه پوستان و اسپانیایی اقلیت هنوز هم تا به حال اتومبیل های خود را جستجو بیشتر از سفید پوستان بعد از کشش بیش از حد.

“نتایج ما نشان می دهد که پلیس متوقف و جستجو تصمیم گیری دچار مداوم تعصب نژادی و نقطه به نقطه با ارزش از سیاست مداخلات برای کاهش این نابرابری” محققان نوشتن در مجله طبیعت و رفتار انسان.

ترافیک متوقف می شود برای رانندگان

کاغذ اوج خود در پنج سال همکاری بین دانشگاه استنفورد Cheryl فیلیپس یک مدرس روزنامه نگاری که دانش آموزان فارغ التحصیل به دست آمده از داده های خام از طریق ثبت درخواست و Sharad Goel, یک استاد علوم مدیریت و مهندسی علوم کامپیوتر که تیم سازماندهی و تجزیه و تحلیل داده ها.

Goel و همکاران خود از جمله راوی شروف یک استاد آمار کاربردی در دانشگاه نیویورک و سال ها وقت صرف حذف از طریق داده های از بین بردن ناقص سوابق و کسانی که از اشتباه دوره های زمانی برای ایجاد 95 میلیون رکورد پایگاه داده است که در خدمت به عنوان پایه ای برای تجزیه و تحلیل خود را. “وجود دارد هیچ راهی برای مبالغه دشواری است که وظیفه” Goel می گوید.

ایجاد این پایگاه داده را فعال کنید این تیم برای پیدا کردن شواهد آماری که “حجاب از تاریکی” تا حدی مصون سیاه پوستان در برابر ترافیک متوقف می شود. که در اصطلاح و ایده وجود داشته است از سال 2006 هنگامی که این محققان با استفاده از آن در یک مطالعه که در مقایسه مسابقه 8,000 رانندگان در اوکلند کالیفرنیا متوقف شد در هر زمان از روز یا شب بیش از یک دوره شش ماهه. اما یافته های این مطالعه مجمل به این دلیل که نمونه خیلی کوچک بود برای اثبات ارتباط بین تاریکی آسمان و مسابقه متوقف رانندگان است.

برای مطالعه محققان تصمیم به تکرار این تجزیه و تحلیل با استفاده از این مقدار بزرگتر دیتاست که آنها جمع شده بودند. اولین آنها تنگ طیف وسیعی از متغیرهای آنها تا به حال به تجزیه و تحلیل با انتخاب یک زمان خاص از روز—حدود 7 pm—زمانی که علل احتمالی برای جلوگیری شد و بیش ثابت است.

آنها در زمان استفاده از این واقعیت است که در ماه های قبل و بعد از نور روز صرفه جویی در زمان هر سال آسمان کمی تیره تر یا سبک تر روز به روز. چرا که آنها تا به حال چنین یک پایگاه داده عظیم, محققان می تواند پیدا کردن 113,000 ترافیک متوقف می شود, از تمام مکان های که در پایگاه داده خود را که رخ داده است در کسانی که روز قبل یا بعد از ساعت شکلی ناگهانی ظهور به جلو یا عقب افتاد وقتی که آسمان در حال رشد بود روشنتر یا تیره در حدود 7 بعد از ظهر به وقت محلی.

این مجموعه ارائه نمونه آماری معتبر با دو متغير مهم—مسابقه متوقف و راننده و تاریکی آسمان در حدود 7 ساعت. تحلیل سمت چپ شکی نیست که تیره تر آن کمتر احتمال دارد آن شد که یک افسر را متوقف خواهد کرد و یک راننده. معکوس شد و درست زمانی که آسمان صاف بود و سبک تر است.

نگه داشتن زبانه ها در پلیس

بیش از هر تک پیدا کردن این همکاری را ماندگار ترین تاثیر ممکن است از دانشگاه استنفورد باز پلیس پروژه که محققان شروع به ایجاد داده های خود را در دسترس تحقیقی و اطلاعات ادراک خبرنگاران و برگزاری کارگاه های آموزشی برای کمک به خبرنگاران یاد بگیرند که چگونه به استفاده از داده ها برای فراموش محلی ،

برای مثال محققان کمک کرد تا خبرنگاران مستقر در سیاتل, غیر انتفاعی, اخبار سازمان, بررسی غرب درک الگوهای موجود در داده ها را برای داستان نشان دادن تعصب در پلیس جستجوهای بومی آمریکایی است.

که گزارش باعث واشنگتن گشت به نقد و بررسی شیوه های آن و افزایش افسر آموزش. به طور مشابه به محققان کمک کرد تا خبرنگاران لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که چگونه پلیس اقلیت رانندگان به مراتب بیشتر از سفید پوستان است. این منجر به یک داستان است که بخشی از یک بزرگتر تحقیقی سری که باعث تغییرات در Los Angeles Police Department شیوه های.

“همه گفته ایم روت حدود 200 روزنامه نگاران است که یکی از چیزهایی که منحصر به فرد در مورد این پروژه” فیلیپس می گوید.

Goel و فیلیپس برنامه ریزی برای ادامه همکاری از طریق یک پروژه به نام اخبار محلی است که کاوش داده چگونه علم می تواند نور را در مسائل عمومی مانند عمران دارایی forfeitures—مواردی که در اجرای قانون مجاز به توقیف و فروش اموال مرتبط با جرم و جنایت است.

جمع آوری و تجزیه و تحلیل سوابق زمانی که و که در آن چنین تشنج رخ می دهد به چه کسی و چگونه چنین اموال دفع کمک خواهد کرد که روشن چگونه این عمل استفاده می شود. تالار اخبار محلی نیز کار مشترک در تلاش برای استاندارد کردن اطلاعات از پلیس موارد انضباطی.

“این پروژه ها نشان می دهد که قدرت ترکیب داده های علمی روزنامه نگاری برای گفتن مهم داستان” Goel می گوید.

اضافی نویسندگان از دانشگاه استنفورد. جان S. and James L. نایت بنیاد و هلمن بنیاد تامین می شود ،

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de