خشونت پلیس نیست در مورد ‘چند سیب بد’

مشکل خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی ها نیست و ناشی از “چند سیب بد” در نیروهای پلیس یک مقاله جدید استدلال می کند.

به تازگی مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد پس از کثیرالانتشار تصویری نشان داد او را دو زانو بر گردن جورج فلوید برای بیش از هشت دقیقه است.

فلوید یک مرد سیاه پوست که پلیس مظنون به استفاده از تقلبی $20 bill درگذشت پس از بارها و بارها خواستار است که او نمی تواند نفس بکشد.

“…آموزش و مداخلات است که تغییر راه پلیس تعامل با محله های مورد نیاز هستند.”

از آن زمان به بعد اعتراضات شکسته سراسر کشور خواستار عدالت برای فلوید و برای دیگر سیاه, قربانیان بیش از حد از زور توسط پلیس.

“در توضیح این حوادث درک مشترک شده است وجود دارد که برخی از بد ‘سیب’ در میان نیروهای پلیس که اعمال نیروی بیش از حد به دلیل شخصی آگاهانه تعصب و یا ضمنی تعصب نژادی” می نویسد: مایکل سیگل یک استاد جامعه علوم سلامت در دانشکده بهداشت عمومی و سلامت در یک مقاله جدید در نابرابری نژادی در پلیس استفاده از نیروی مرگبار در دانشگاه بوستون قانون را نقد کنید.

با توجه به سیگل رو به رشد شواهد نشان می دهد که این مسئله نه تنها در مورد فرد افسران و فرد سیاه غیرنظامیان چیزی است که بسیاری از شهرستانها تلاش کرده اند به آدرس با تعصب آموزش.

به جای سیگل می گوید آن است که در مورد نژادپرستی ساختاری در قالب مسکونی تفکیک—مؤثر در محله افراد نیست.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله ملی انجمن پزشکی در سال گذشته سیگل و همکارانش دریافتند که نژادی مسکونی تفکیک غالب عامل توضیح داد که چرا برخی از شهرستانها بیشتر سیاه و سفید نژادی و نابرابری در کشنده تیراندازی پلیس—حتی پس از کنترل یک شهر جرم و جنایت, نرخ متوسط درآمد نژادی ترکیب آن نیروی پلیس و عوامل دیگر.

در مقاله جدید Siegel به بررسی این و دیگر شواهد تجربی با استفاده از بحرانی مسابقه تئوری و بهداشت عمومی مهم مسابقه Praxis.

او در می یابد که تفکیک نقش کلیدی زیرا از این راه است که ماموران با تعامل عمدتا سیاه و سفید محله. “مداخلات مانند ذاتی-تعصب آموزش با هدف تغییر افسران پلیس ارتباط برقرار کردن با افراد” او می نویسد. “شواهد تجربی… نشان می دهد که آموزش و مداخلات است که تغییر راه پلیس تعامل با محله های مورد نیاز هستند.”

که اقدام فوری برای شهرستان سیاستگذاران را با توجه به Siegel. اما در نهایت او می گوید: این موضوع می تواند رفع لحاظ نژادی یکپارچه سازی محلات و در غیر این صورت ریختن منابع به محله متاثر نژادی و بی عدالتی.

“در حالی که تمرکز آموزش پلیس است به طور معمول شده است مربوط به شخص و وضعیت توجه بیشتر نیاز به داده می شود به جای” Siegel می نویسد.

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>