پلاریزه رسولان را ساده مسائل سیاسی

حتی به ظاهر uncontroversial موضوع می تواند تبدیل به سیاسی زمانی که فرد برای دفاع از این پلاریزه شکل یک مطالعه جدید نشان می دهد.

“من متعجب و متحیر شده توسط بحث در مورد اینکه آیا ناهار مدرسه باید مغذی تر چرا که کودکان تغذیه باید ظاهر شود valence موضوع می گوید:” سیندی Kam استاد علوم سیاسی و مدیر تحقیقات بر روی افراد جامعه و سیاست آزمایشگاه در دانشگاه واندربیلت است.

“است که ساخت مدرسه ناهار سالم به نظر می رسد مانند چیزی است که هر کس خواهد از حمایت صرف نظر از باورهای سیاسی.”

دلیل شکاف کام مظنون شده اند ممکن است که رئیس مدافع—منبع نشانه های بهبود تغذیه در مدرسه در زمان بانوی اول میشل اوباما بود که بسیار محبوب در میان دموکرات و بسیار محبوب در میان جمهوری خواهان.

برای آزمون این نظریه او طراحی یک بررسی آزمایش تحویل به سراسر کشور نماینده مقطع از آمریکایی ها است. هر یک از شرکت کنندگان دریافت 250 کلمه مقاله ای که مشخص شده این موضوع از دوران کودکی چاقی دخیل ناهار مدرسه به عنوان یک علت مهم و پیشنهاد تنگ تر استانداردهای غذایی برای ناهار مدرسه به عنوان یک درمان.

تمام مقالات گفت: همان چیزی که به جز یک تنوع کوچک: منبع دفاع از سیاست. محققان گفت: یک سوم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی که میشل اوباما بود که پیشنهاد این تنگ تر استانداردهای غذایی در یک سوم دیگر که پیشنهاد شد از ارتش ایالات متحده و نهایی سوم که پیشنهاد آمد از کارشناسان علمی.

به طور کلی پشتیبانی برای بهبود ناهار مدرسه, تغذیه, بود بالاترین زمانی که پیشنهاد شد نسبت به ما نظامی و علمی کارشناسان و کمترین زمانی که میشل اوباما گره خورده بود به این پیشنهاد است.

اولویت های سیاسی اهمیت بیش از حد: پشتیبانی برای تنگ تر تغذیه استانداردهای بود که بالاترین در میان قوی دموکرات به طور متوسط حدود 95% صرف نظر از منبع آن است. اما حمایت trended به طور پیوسته رو به پایین بیشتر پاسخ دهندگان محافظه کار کردم با کمترین حمایت در میان قوی خواهان صرف نظر از منبع.

منبع نشانه ها شروع به توجه بیشتر بیشتر پاسخ دهندگان محافظه کار کردم ، در میان پاسخ دهندگان محافظه کار—قوی خواهان—60% پشتیبانی سخت تر از استانداردهای غذایی که منبع نشانه بود نظامی آمریکا و 56 پشتیبانی آن که شد منبع علمی کارشناسان در حالی که تنها 33% پشتیبانی آن زمانی که پیشنهاد شد و نسبت به میشل اوباما ،

چون از میشل اوباما نقش به عنوان ملت اولین آمریکایی آفریقایی تبار بانوی اول Kam نیز تست شده پاسخ دهندگان برای دیدن اگر او مسابقه و/یا جنسیتی تحت تاثیر نگرش آنها. او در بر داشت که نژاد پرستی کاهش حمایت تا حدودی—در حدود 10 درصد—برای این پیشنهاد صرف نظر از این که منبع بود. با این حال تبعیض تا به حال تاثیر عمیقی بر حمایت از کاهش آن به میزان 45 درصد در گروه نظامی و 60 درصد در علمی کارشناسان گروه و 90 درصد در میشل اوباما ،

در نهایت کام خواسته همه پاسخ دهندگان به تأمل در آنچه به یاد می آورد از پیشنهاد آنها فقط می خواهم به عنوان خوانده شده. باز endedness از سوال به کام یک نگاه اجمالی به نه تنها آنچه را که آنها یاد می شود اما آنچه که آنها در مورد آن فکر.

“من واقعا شگفت زده چگونه بسیاری از مردم honed در مسنجر بیش از این پیام حتی اگر پيامبر در زمان تنها 3 درصد از کلمات در مقاله” او می گوید. در, میشل اوباما, گروه 35 درصد ذکر نام او در حالی که 45 درصد در گروه نظامی ذکر نظامی و 11% در علمی کارشناسان گروه ذکر شده دانشمندان است.

“منبع نشانه های ماده حتی در ظاهر uncontroversial موضوعات” Kam می گوید. “ما می دانیم که بسیاری از پیچیده مسائل سیاسی است که به راحتی قاب و نسبت به طرف های مختلف. ما همچنین می دانیم که مردم را نشانه برای ساده کردن درک خود را از مسائل پیچیده و به تصمیم می گیرید که در آن برای ایستادن روی این مسئله است.

“من مطالعه نشان می دهد که نشانه-در نظر گرفتن گسترش حتی به ظاهر uncontroversial موضوع که بسیاری از مردم تجربه دست اول. اگر چه نشانه ها به ما اطلاعات کلید های میانبر آنها نیز تقسیم ما—حتی در مسائلی که در آن ما ممکن است در غیر این صورت به توافق برسند.”

این مطالعه به نظر می رسد در مجله سیاست.

منبع: دانشگاه واندربیلت

اصلی مطالعه DOI: 10.1086/705926

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>