پادکست پنل: ضد نژادپرستی تظاهرات الهام بخش امید به آینده

یک پانل از کارشناسان می گویند تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید و بسیاری دیگر از مردم سیاه و سفید در دست پلیس در حال نشانه ای از چالش های پیش رو و همچنین به عنوان یک دلیل برای امیدوار به آینده.

“وجود دارد یک مطالعه اخیر بیرون آمد در سال گذشته نشان داد که چیزی شبیه به 1 در 1000 در مردان سیاه پوست را کشته بود توسط پلیس بیش از طول عمر خود را که فقط قابل توجه می گوید:” روبن جاناتان میلر دستیار استاد در دانشگاه شیکاگو دانشکده خدمات اجتماعی دولت است.

“پس از مرگ به دست پلیس این است که یک علت مرگ و میر برای مردان سیاه و سفید. و پس از آن وجود دارد مطالعات دیگر که پیدا کردن که یکی دو سیاه برای مثال متصل است به کسی که در حال حاضر در زندان, زندان,” او می گوید.

“و اگر ما فکر می کنم در مورد زمینه گسترده تر از یک طرف از خشونت پلیس و نظم است که در آن سیاه و سفید پسران و مردان با زنان ارتباط برقرار کردن با سیستم عدالت کیفری به چشم انداز فراموش نشدنی” میلر می گوید.

“[A]s کسی که مطالعات افراد جوان من فکر می کنم از نظر نسل و نسل قرار گرفتن در معرض بنابراین من فکر می کنم ما باید نسل جوان و افرادی که از نزدیک دیده محدودیت های سیاست های انتخاباتی می گوید:” کتی کوهن, یک استاد علوم سیاسی. کار خود را با تمرکز بر روی آفریقایی تجربه در سیاست است. “آنها دیده می شود انتخابات از شهرداران آنها دیده می شود انتخابات اولین رئیس جمهور سیاه پوست و آنها نیز دیده می شود که زندگی خود را تغییر نکرده است.”

“ما همچنین یک نسل است که شاهد امکان تظاهرات” او می افزاید.

“من با کسانی که اظهار کرده اند که بسیاری از آنچه که ما در حال دیدن علامتی می گوید:” جان راپاپورت استادیار قانون است.

“این علامتی از گسترده تر اجتماعی شکست دولتی شکست که به نظر نمی رسد در این سطح به چیزی برای انجام با پلیس یا عدالت کیفری, اما آنها چند دهه و چند دهه در ساخت و آورده اند ما را به این نقطه که در آن ما یک racialized سیستم طبقاتی در این کشور ما یک نیروی پلیس است که وظیفه آن حفظ نظم است. بسیاری از اوقات آنچه را که بدان معنی است که حفظ نظم است که سیستم کاست.”

در این پادکست قسمت پنل بررسی نقش که قبلا زندانی مردم در این تظاهرات پلیس اصلاحات و تلفن به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و چگونه افراد جوان هستند و آنها را امیدوار کننده در مورد آینده:

خواندن متن.

منبع: دانشگاه شیکاگو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net