گیاهان انجام کاری عجیب و غریب هنگامی که آنها در نزدیکی اجساد انسان رشد, دانشمندان می گویند

مثل يه قسمت از “کارآگاه واقعي” ميمشه.

چگونه بقایای انسان را در یک اکوسیستم طبیعی عظیم مانند جنگل های بارانی آمازون پیدا می کنید؟ به گزارش سی ان ان، بر اساس مقاله جدیدی که در مجله Trends in Plant Science منتشر شده است، سی ان ان می تواند تیم های جستجو و نجات را برای یافتن بقایای انسان هدایت کند.

در حالی که تجزیه می شوند، بقایای انسان «جزایر تجزیه جسد» ایجاد می کنند، محققان می نویسند و خاک، ریشه ها و برگ های اطراف را تغییر می دهند. این تغییرات حتی می توانستند «از راه دور تشخیص داده شوند.»

نیل استوارت جونیور، استاد علوم گیاهی دانشگاه تنسی در بیانیه ای توضیح داد: «در مناظر کوچکتر، گشت های پا باز می تواند برای پیدا کردن کسی که گم شده است موثر باشد، اما در بخش های جنگلی تر یا خیانتکارتر جهان مانند آمازون، این کار به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود.» “این باعث شد که ما به گیاهان به عنوان شاخص های تجزیه انسان نگاه کنیم، که می تواند منجر به بهبود سریع تر، و احتمالا امن تر بدن شود.”

محققان در حال برنامه ریزی برای آزمایش تکنیک کشف جسد جدید خود را در دانشگاه تنسی “مزرعه بدن”، بیشتر به طور رسمی به عنوان مرکز تحقیقات انسان شناسی شناخته می شود، جایی که آنها تغییرات در این جزایر تجزیه جسد از جمله تغییرات دقیقه ای در رنگ آمیزی و امضای فلورسنت برگ های فردی ارزیابی.

استوارت می گوید: «آشکارترین نتیجه جزایر، آزاد شدن بزرگ نیتروژن به خاک خواهد بود، به ویژه در تابستان که تجزیه به این سرعت اتفاق می افتد.» “بسته به اینکه گیاهان چقدر سریع به هجوم نیتروژن پاسخ می دهند، ممکن است باعث تغییراتی در رنگ برگ و بازتاب شود.”

یک مشکل کلیدی وجود دارد: انسان ها تنها پستاندارانی نیستند که در جنگل می میرند. این بدان معناست که تیم باید برای پیدا کردن یک راه خاص انسان برای نقطه این فرایندهای متابولیک است که متفاوت است ، می گویند ، از گوزن مرده است.

استوارت پیشنهاد کرد: «یک فکر این است که اگر ما یک فرد خاص داشتیم که گم شده بود، بیایید بگوییم، یک سیگاری سنگین، آنها می توانستند یک پروفایل شیمیایی داشته باشد که بتواند نوعی پاسخ گیاهی منحصر به فرد را آغاز کند که مکان یابی آن ها را آسان تر می کند.» “اگرچه در این مرحله این ایده هنوز هم دور از ذهن است.”

استوارت و تیم او امیدوارند که تحقیقات خود را می تواند بدن انسان بهبود – و احتمالا بازماندگان در نزدیکی – در ایده های جنگلی بزرگ به مراتب کارآمد تر است.

او توضیح داد: «وقتی شما شروع به فکر کردن در مورد استقرار هواپیماهای بدون سرنشین برای جستجوی انتشار خاص می کنید، حالا می توانیم بیشتر شبیه چراغ موتور چک به سیگنال ها فکر کنیم.» “اگر ما می توانیم به سرعت پرواز که در آن کسی ممکن است گم شده و جمع آوری داده ها بیش از ده ها یا حتی صدها کیلومتر مربع، پس ما می خواهم بهترین نقاط برای ارسال در یک تیم جستجو می دانم.”

ادامه مطلب: گیاهان می تواند کمک به مقامات تشخیص بدن انسان مرده در جنگل [ سیان ان]

بیشتر در پزشکی قانونی: مطالعه وحشتناک: اجساد Thrash در اطراف به مدت یک سال پس از مرگ

ادامه بده . مشترک خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de