‘سیاره ای شبیه ساز’ می تواند کمک به شناسایی قابل سکونت جهان بیگانه

می گویند آنچه شما در مورد زمستان خنک و تابستان را سوزاند — آب و هوای زمین بسیار بزرگ برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

اما دانشمندان بسیار کمتر اطلاعات در مورد آنچه که در شرایط آب و هوایی از جهان بیگانه می تواند مانند و ستاره شناسان ندارد و یک راه برای به دست آوردن یک کل خیلی بیشتر داده ها در هر زمان به زودی. که ناخوشایند از آب و هوا به ناچار شکل که آیا زندگی می تواند وجود داشته باشد در این سیارات فراخورشیدی و در آنچه در راه است. سعی کنید برای پر کردن شکاف دانشمندان در نظر گرفتن مدل, چگونه آب و هوای زمین کار می کند و استفاده از آنها را به دنیاهای دیگر.

“این مدل خاص ازمایشی پیش بینی آنچه که ما باید ببینید” کارل Stapelfeldt یک exoplanet دانشمند ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در کالیفرنیا در بیانیه ای گفت. “این بسیار مهم است برای طراحی آینده ما تلسکوپ و رعایت استراتژی.”

مرتبط با: بزرگترین سیاره بیگانه اکتشافات 2019

چرا که دانشمندان آن را می دانم خواهد بود یک مدت طولانی قبل از آنها می توانید ببینید هر زندگی در دیگر سیستم های خورشیدی به طور مستقیم. حتی مطالعه اتمسفر این جهان بسیار دشوار است اگر چه پروژه هایی مانند ناسا James Webb Space Telescope افزایش خواهد یافت ستاره شناسان توانمندی برای انجام این کار است.

پس جهان با اتمسفر کنجکاو دانشمندان در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه جزئیات یک exoplanet نفوذ است که حباب های گاز. چه اتفاقی می افتد اگر یک سیاره است tidally قفل شده با یک طرف ابدی در روز و یکی در شب ابدی? چه اتفاقی می افتد اگر سطح آن همه زمین یا اقیانوسیا ترکیبی از این دو است ؟

و که در آن مدل های آب و هوا را به بازی می آیند. با افزایش سرعت یک زمین مدل, دانشمندان توسعه ROCKE-3D یک “سیاره شبیه ساز.” آنها می توانید ترکیب های مختلف از exoplanet ویژگی به مدل و سپس ببینید چه اتفاقی می افتد در جو و چگونه این نتایج ممکن است تحت تاثیر قرار habitability.

برای مثال بر اساس آنچه دانشمندان می دانم که در حال حاضر در مورد پروکسیما bکه مدار در نزدیکترین سیستم ستاره به زمین, آنها گمان می کنند این سیاره است tidally قفل شده است. اما ROCKE-3D تجزیه و تحلیل پیشنهاد کرد که بسته به جزئیات دیگر جهان ابرها می تواند خوشه به طور دائم در سمت آفتابی از سیاره, ساخت متوسط کمتر scalding.

نتیجه گیری مانند این می تواند تغییر راه دانشمندان اولویت بندی های مختلف سیارات فراخورشیدی گرانبها برای مشاهده زمان آینده ابزار با توجه به ناسا. است که حرکت نزولی از ثروت که exoplanet دانشمندان رسید: با بیش از 4000 اکتشافات در حال حاضر وجود دارد به مراتب بیشتر جهان از ابزار همیشه باید زمان برای مطالعه است.

“اگر ما می خواهیم به رعایت بیشتر عاقلانه ما را به توصیه هایی از مدل های آب و هوایی” آنتونی دلم Genio یک سیاره آب و هوا دانشمند که به تازگی بازنشسته از ناسا برنامه شاتلهای فضایی در نیویورک در بیانیه ای گفت:. “که فقط افزایش شانس.”

 ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de