سیاره ای دانشمند تصویری نشان می دهد که چگونه آهسته سرعت نور واقعا

حرکت آهسته

به ما زمین-خانه انسان, سرعت نور است چنان سریع است که آن را به نظر می رسد لحظه.

اما زوم کمی و آن را روشن می شود که چگونه حتی در سرعت نور — نظری محدود کردن سرعت جهان که سفینه های ما حتی نمی تواند شروع به رویکرد — سفر را از طریق جهان هستی می شود یک حلزون گام تقلا کردن.

که خزیدن چیزی است که جیمز o’donoghue یک سیاره دانشمند در Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA) نشان می دهد در یک بازی سرد جدید انیمیشن.

دو

O’donoghue به اشتراک گذاشته است تصویری مشابه در گذشته است.

در ژانویه 2019 زمانی که او مشغول به کار بود برای ناسا او منتشر شد سه نفر از سرعت نور انیمیشن است که نشان می دهد چقدر کندتر نور در مقیاس کیهانی.

مریخ با حداکثر سرعت دویدن

در جدید انیمیشن o’donoghue آغاز شده توسط نشان میدهد که چگونه به سرعت نور چشمک گذشته زمین: یک پالس نور ناشی از این سیاره سفر خارج از صفحه نمایش در زیر یک ثانیه است.

اما پس از آن او زوم کردن به نشان می دهد که چگونه است که همان نور طول می کشد یک لحظه کوتاه به رسیدن به ماه. زوم کردن و حتی دورتر او سپس افراد ما به حدود سه ذهن بیحس کننده دقیقه انتظار برای همان کسانی که پالس های نور برای رسیدن به مریخ است. خوشبختانه او را ندارد ما هیچ دورتر.

بیشتر در سرعت نور: جدید ناسا انیمیشن نشان می دهد که چگونه به آرامی نور سفر از طریق فضا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>