دارونما می تواند مردم را به احساس مانند آنها دام

در زمینه برخی از افراد ممکن است تجربه روانگردان مانند اثر از دارونما تنها بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان گزارش برخی از قوی ترین اثرات دارونما (اثر از “جعلی” دارو) در آگاهی در ادبیات علمی مربوط به داروهای روانگردان. در واقع 61 درصد از شرکت کنندگان در این آزمایش گزارش شده برخی از اثر پس از مصرف دارونما.

“مطالعه تقویت قدرت زمینه روانگردان در تنظیمات. با اخیر ظهور مجدد روانگردان درمانی برای اختلالات مانند افسردگی و اضطراب پزشکان ممکن است قادر به اهرم این عوامل زمينهای برای به دست آوردن مشابه درمانی تجارب از دوزهای پایین تر که بیشتر بهبود ایمنی مواد مخدر می گوید:” منجر نویسنده جی اولسون, یک دانشجوی دکتری در دانشگاه مک گیل بخش روانپزشکی.

شرکت کنندگان که انتظار داشتند برای شرکت در یک مطالعه اثرات مواد مخدر بر خلاقیت صرف چهار ساعت با هم در یک اتاق که تنظیم شده است تا شبیه به یک روانگردان, با, نقاشی, چراغ های رنگی و یک DJ. را در این زمینه به نظر می رسد معتبر و پنهان فریب این مطالعه همچنین درگیر ده دستیاران تحقیقات در آزمایشگاه کت روانپزشکان و یک گارد امنیتی.

محققان گفت: 33 شرکت کنندگان آنها را به مواد مخدر که شبیه به مواد تشکیل دهنده فعال در قارچ روانگردان و آنها را تجربه تغییرات در آگاهی بیش از چهار ساعت دوره. در واقع هر کس مصرف دارونما. در میان شرکت کنندگان بودند چند بازیگرانی که تا به حال آموزش داده شده است را به آرامی عمل کردن اثرات ظاهری مواد مخدر است. محققان تصور می کردند که این امر کمک به متقاعد کردن شرکت کنندگان است که هر کس تا به حال مصرف مواد مخدر روانگردان و ممکن است منجر آنها را به تجربه اثرات دارونما.

وقتی پرسیده شد که در پایان این مطالعه اکثریت (61 درصد) از شرکت کنندگان گزارش برخی از اثر مواد مخدر اعم از تغییرات خفیف به اثرات شبیه مصرف متوسط و یا با دوز بالا از مواد مخدر واقعی هر چند وجود دارد قابل توجه فردی تنوع. به عنوان مثال شرکت کنندگان اظهار داشت که آنها را دیدم و نقاشی روی دیوار “حرکت” یا “تغییر شکل” خود را دارند. دیگران توصیف خود را به عنوان احساس “سنگین… که اگر گرانش [تا به حال] قوی نگه دارید” و یک “پایین آمدن” قبل از یکی دیگر از “موج” او ضربه. چند نفر گزارش شده است که برخی از آنها گرفته شده بود مواد مخدر روانگردان.

“این نتایج ممکن است کمک به توضیح “تماس با اوج’ که در آن مردم تجربه اثرات مواد مخدر به سادگی با بودن در کنار دیگران که مصرف آن می گوید:” ساموئل Veissière یک شناختی انسان شناس است که می آموزد در بخش روانپزشکی و نظارت و مطالعه است.

“به طور کلی بیشتر مطالعه ما کمک می کند تا روشن ‘دارونما افزایش’ جزء ذاتی در همه پزشکی و درمانی مداخله و اجتماعی تحت تاثیر قرار است که زیر و بم این اثرات افزایش. اثرات دارونما ممکن است تحت تخمین زده روانگردان در مطالعات.

“روند فعلی به سمت “میکرو دوز’ (مصرف مقادیر کمی از داروهای روانگردان برای بهبود خلاقیت) برای مثال ممکن است یک قوی دارونما جزء با توجه به گسترده فرهنگی انتظارات که قاب پاسخ.”

این تحقیق به نظر می رسد در Psychopharmacology.

منبع: دانشگاه مک گیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>