Pink بازیگران نشان می دهد شگفت انگیز مغز ‘استفاده نامناسب پالس’

عصب شناسی را داغ پینک بازوی بازیگران led کشف قبلا کشف نشده پالس های عصبی در مغز انسان است که فعال کردن پس از یک immobilizing بیماری یا آسیب.

این پالس به نظر می رسد در اسکن MRI استفاده می شود برای اندازه گیری فعالیت مغز از عصب شناسی و, بعد, بیشتر از بزرگسالان که اسلحه در کست. محققان در مقایسه با کسانی که تصاویر MRI با اسکن از دانشمندان قبل و بعد از خود کست رفت و در سلاح های خود را.

اسکن نشان داد که مغز اصلی مدارهای مسئول جنبش در مناطق خاصی از بدن قطع شده ظرف 48 ساعت از یک فرد با پوشیدن بازیگران که encumbered جنبش در این منطقه است. همچنین در طول این زمان “استفاده نامناسب پالس” پدید آمده و برای حفظ فعالیت های عصبی و اجازه می دهد که موتور اصلی مدارهای دوباره اگر و هنگامی که تحرک ترمیم شد از طریق درمان فیزیکی است.

یافته های منتشر شده در مجله نورونارائه سرنخ برای چگونه مغز از میلیاردها سلول های عصبی از سلول ها که در انتقال تکانه های عصبی—می rewire و بازگرداندن مسیر پس از آسیب یا بیماری است. درک درست از آنچه که در پشت این تابآوری ممکن است منجر به درمان های جدید برای افرادی با اندام شکسته و یا دوره نقاهت بعد از سکته مغزی و یا دیگر immobilizing شرایط.

“بسیاری از حالات موجود در مغز و اعصاب است که در آن فرد نمی استفاده از یک بازو یا پا و در نتیجه مربوط به مدارهای مغز برای یک دوره طولانی از زمان می گوید:” نویسنده ارشد نیکو Dosenbach استادیار مغز و اعصاب در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“در ارائه بهترین مراقبت برای بیماران مهم است به درک به طور خاص چه تغییراتی رخ می دهد در عملکرد مغز است. درک دقیق و نقشه برداری از این مدار ممکن است منجر به پیشرفت در درمان بیمارانی که از دست داده اند استفاده از اندام خود را.”

person with hot-pink cast on entire arm and hand
نیکو Dosenbach در فایبر گلاس بازیگران میپوشید برای دو هفته. (اعتبار: تیم پارکر)

در صورتی بازیگران و اسکنر

در سال 2015 Dosenbach همچنین دستیار استاد کاردرمانی اطفال رادیولوژی و مهندسی پزشکی عینک صورتی بازیگران برای دو هفته با وجود داشتن هیچ آسیب نیاز به یک. او با هدف جمع آوری داده های با کیفیت بالا با استفاده از مغز-تکنیک های تصویربرداری برای ارزیابی شبکه های عصبی که کنترل جنبش.

“پیدا کردن خود به خودی پالس باور نکردنی بود.”

بسیاری از بیماران Dosenbach رفتار در سنت لوئیس بیمارستان کودکان رنج می برند از شرایط که محدودیت تحرک و علت آنها را به نفع یک طرف بدن. یک درمان معمول است محدوديت حرکت درمانی, همچنین به عنوان شناخته شده مجبور به استفاده از درمان که immobilizes غالب بازو با بازیگران, وادار کردن کودک به استفاده از اختلال در بازو.

“هدف من این بود که درک بهتری از آنچه من تجربه بیماران در طی درمان اگر چه من تصدیق می کنم آن را سخت تر برای آنها را به دلیل ناتوانی خود را” Dosenbach می گوید.

او نیز می خواست به دقت اشاره کردن به یک جدول زمانی از زمانی که فرد تغییرات عصبی رخ می دهد. معمولا دانشمندان جمع آوری MRI داده ها از ده ها تن از مردم و دمای آن است. “اما من نمی خواهم به انجام است که به دلیل همه مغز است که آناتومی بدن انسان متفاوت است و زمانی که MRI داده ها به طور متوسط آن در تمام تار با هم” Dosenbach می گوید.

بنابراین Dosenbach تصمیم به پوشیدن فایبر گلاس بازیگران در غالب بازوی راست. آن را کشیده و از نوک انگشتان خود را به زیر شانه خود را. آن صورتی رنگ مورد علاقه خود, دختر, Maike و سپس در سن دو سالگی.

او آن را در طول گرم و مرطوب تابستان است. آن itched. آن را بی دست و پا بود. او تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به تغییر پوشک با یک دست.

هر روز او به وجود آمد predawn به دروغ stiffly برای 30 دقیقه برای استراحت-دولت functional MRI. او این کار را برای دو هفته بازوی خود را در بازیگران و همچنین برای دو هفته قبل و بعد از.

در طول شش هفته Dosenbach همچنین عینک شتاب در هر دو مچ دست برای پیگیری این موتور قدرت سلاح های خود را در حالی که انجام وظایف اساسی مانند نوشتن و اشیاء در حال حرکت.

“نبود وحشتناک فقط ناخوشایند” Dosenbach به یاد می آورد. “اما بلافاصله متوجه شدم دست راست من بدتر و دست چپ من رو قوی تر است. آن را بسیار سریعتر از هر یک از ما انتظار می رود.”

تغییرات مغز و قدرت گرفتن

MRI داده ها نشان داد که مغز تغییرات رخ داده در عرض 48 ساعت. علاوه بر این محققان با اندازه گیری کاهش در قدرت گرفتن بازوی راست—از 124 پوند از زور به 90 در طول دو هفته میپوشید بازیگران.

“هنگامی که من بازیگران حذف شد دست راست من شروع به رشد قوی تر” Dosenbach می گوید. “من چپ بازگشت به سابق خود نقش بیش از حد.”

با تعجب به چنین حالت ارتجاعی Dosenbach و مطالعه را اولین نویسنده Dillan Newbold یک MD-PhD student, انجام همین آزمایش بر روی دو, دیگر, دانشمندان—که عینک زرد فلورسنت بازیگران تزئین شده در خطوط دیگر یک جنگل سبز بازیگران که به یاد می آورد خاطرات دوران کودکی از کمپینگ.

با استفاده از یک استراحت دولت کاربردی اسکن MRI محققان شناسایی و اندازه گیری دقیق مناطق در هر فرد مغز که کنترل هر قالبی بازوی بررسی بیش از 20 ساعت از ضبط برای هر فرد است. این تکنیک اجازه محققان برای کشف و مشخص پالس.

خود MRI داده نزدیک به آینه Dosenbach است. نتايج نشان داد که استفاده نامناسب از هر بازو باعث آسیب سلول های عصبی به قطع از بقیه مغز سیستم موتور در عرض دو روز. Newbold و تحلیل نشان داد که در طول زمان کست استفاده می شد خود به خود پالس حفظ فعالیت در متروکه مدار تا زمانی که سلول های عصبی شروع به شلیک دوباره زمانی که تحرک بود به دست آورد.

“پیدا کردن خود به خودی پالس بود, باور نکردنی,” Newbold می گوید. “مردم می تواند حرکت اما سلول های عصبی به نظر می رسد به حفاظت از مغز را از به طور کامل disengaging هنگامی که آن را استفاده نمی شود. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است اما این هیجان انگیز ترین بخش این مطالعه به دلیل پیامدهای بالینی.”

بودجه برای این کار در آمد از موسسه ملی بهداشت ایالات متحده Department of Veterans Affairs بالینی علوم تحقیقات و توسعه خدمات Kiwanis تحقیقات علوم اعصاب پایه و اساس Jacobs, بنیاد کودک مغز و اعصاب بنیاد مکدانل مرکز سیستم اعصاب Mallinckrodt موسسه رادیولوژی و امید مرکز اختلالات عصبی.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de