جنگل کاج می تواند از دست دادن مقادیر زیادی از ‘دوستانه’ قارچ

توسط 2070 تغییر آب و هوا می تواند محلی از دست دادن بیش از یک چهارم از ectomycorrhizal گونه های قارچی از 3.5 میلیون کیلومتر مربع از جنگل های کاج.

که یک منطقه دو برابر اندازه آلاسکا حدود 1.3 میلیون مایل مربع است.

اگر شما افراط در قارچ یا porcini و قارچ chanterelle شما لذت می برد یک محصول از ectomycorrhizal قارچ. تشکیل همزیستی با گیاهان—از جمله کاج و توس و بلوط و درخت بید گونه های این قارچ ها وجود داشته است برای میلیون ها سال خود را وسیع رشته های حمایت از اکوسیستم در طول خود برسد.

“این مهم موجودات زنده برای عملکرد و سلامت جنگل ها می گوید:” کبیر Peay دانشیار زیست شناسی در دانشگاه استنفورد و نویسنده ارشد این مطالعه در مجله جغرافیای زیستی. “ما شواهد نشان می دهد که این قارچ ها هستند که مستعد ابتلا به تغییر آب و هوا به عنوان انواع دیگر موجودات و پاسخ آنها ممکن است حتی بیشتر مهم است.”

درختان و ectomycorrhizal قارچ دوستان

قبلا Peay آزمایشگاه تا به حال نقشه برداری جهانی توزیع از جنگل که درختان مرتبط با انواع مختلف همزیستی قارچ ها پیدا کردن که بیش از 60 ٪ از تمام درختان روی زمین در حال حاضر مرتبط با ectomycorrhizal قارچ. در حال حاضر با یادگیری بیشتر در مورد جوامع این قارچ ها فرم در آب و هوای مختلف, محققان پیش بینی شده چگونه تغییر آب و هوا ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار در آینده است.

“از نظر اکوسیستم عملکرد … ectomycorrhizal قارچ در میان آخرین میکروب شما می خواهید به از دست دادن.”

بیش از چند سال Peay آزمایشگاه جمع آوری شده مورد 1500 نمونه خاک از 68 جنگل های کاج که نشان دهنده یک راه باریک از شمال امریکا از فلوریدا به آلاسکا. در گذشته کار آنها توالی DNA را در هر نمونه به درک آنچه قارچ گونه زندگی می کنند که در خاک و در آنچه فراوانی است. نتایج خود را منتشر قبلا پیشنهاد شده است که قارچ ها متفاوت بود در هر منطقه در تناقض مشترک فرض که آن جوامع را نگاه مشابه در بسیاری از مکان ها در جهان است. آنها به دنبال آن است که توسط نقشه برداری, انجمن بین درختان و همزیستی میکروب ها در سراسر جهان است.

برای آخرین مقاله برایان Steidinger یک محقق فوق دکترا در Peay آزمایشگاه به بررسی ارتباط بین این جغرافیایی قارچی الگوهای تاریخی و آب و هوا اطلاعات.

“ما در زمان خاک از هسته و داده های آب و هوایی منحصر به فرد برای هر سایت می گوید:” Steidinger بود که نویسنده سرب از مطالعه. “ما دریافتیم که آب و هوا بود که تا کنون مهم ترین پیش بینی کننده معاصر قارچی تنوع الگوها در سراسر شمال امریکا است.”

تغییر آب و هوا و جنگل های کاج

Steidinger همچنین نشان داد که مناطق مختلف از شمال امریکا تا به حال منحصر به فرد درجه حرارت مطلوب برای قارچی تنوع. به عنوان مثال سرد, boreal, جنگل, حال تنوع قله حدود 5° C (41° F) ميانگين سالانه دما در حالی که شرقی جنگلهای مناطق معتدله به اوج خود رسید و در تنوع نزدیک به 20° C (68° F).

محققان سپس اعمال این داده ها برای پیش بینی آینده, تنوع, توجه, پیش بینی آب و هوا تغییر که پنل بین دولتی تغییر آب و هوا تولید می شود. به دلیل تفاوت های منطقه ای در بهینه آب و هوا به صورت قارچی تنوع برخی از جنگل ها به ویژه کسانی که در شمال و شمال غرب می تواند تجربه عمده کاهش قارچی تنوع.

“با توجه به مدل های ما تغییر آب و هوا بیش از 50 سال آینده می تواند از بین بردن بیش از یک چهارم از ectomycorrhizal گونه در داخل 3.5 میلیون کیلومتر مربع از جنگل های کاج می گوید:” Steidinger. “این منطقه دو برابر اندازه آلاسکا است.”

دیگر مناطق مانند شرق جنگلهای مناطق معتدله می تواند تجربه دستاوردهای 30 تا 50 درصد—با فرض آن است که به عنوان آسان برای توسعه گونه های جدید را به عنوان به از دست دادن آنها.

‘به نوع تکان دهنده’

“یکی از چیزهایی که نوع تکان دهنده و کمی ترسناک است که ما پیش بینی وجود خواهد داشت برخی بسیار قابل توجهی کاهش تنوع در غرب آمریکای شمالی شناخته شده فرهنگی قارچی برای تنوع و برای افرادی که علاقه مند به جمع آوری قارچ های خوراکی,” Peay می گوید.

Ectomycorrhizal قارچ به صورت یک غلاف اطراف خود میزبان’ ریشه است که می تواند کمک به جلوگیری از فرسایش و حفاظت از ریشه از آسیب و بیماری است. قارچ به نظر می رسد برای افزایش ذخیره سازی کربن در خاک توسط کاهش پایین تجزیه و تشویق به تجمع خاک. آنها همچنین کمک به میزبان خود درختان رشد سریع تر—و در نتیجه در بیشتر کربن—بهبود توانایی خود را در نیتروژن که آنها نیاز به رشد.

“از نظر اکوسیستم عملکرد به خصوص بافر جو در برابر تغییر آب و هوا ectomycorrhizal قارچ در میان آخرین میکروب شما می خواهید به از دست دادن” می گوید Steidinger. “ما در حال انتظار برای از دست دادن این گونه که به نظر می رسد بیشترین عملکرد شدید—آنهایی که با بیشترین فعالیت آنزیم آنهایی که علوفه از دورترین.”

ساختمان در این کار محققان با توجه به مطالعه جنگل با کم تنوع قارچ ها و انجام آزمایش برای درک بهتر این که چگونه این تغییر قارچی جوامع ممکن است در عملکرد آینده است.

“برای میکروبیوم کار من احساس می کنم ما در یک دوره جدید از کشف” می گوید Peay. “مانند داروین و والاس در کشتی و رفتن به مکان های جدید و دیدن چیزهای جدید و تغییر راه آنها مشاهده جهان, این چیزی است که اتفاق می افتد در این زمینه است.”

نویسندگان این مقاله شامل محققان از دانشگاه بوستون; دانشگاه دوک و دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. بنیاد ملی علوم حمایت از کار.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de