فیزیکدانان می گویند این کوچکترین واحد زمان است که می تواند وجود داشته باشد

میکرو زمان

یکی از اساسی ترین رمز و راز اطراف آن مفهوم زمان است که آیا آن را پیوسته و ما زمانی اندازه گیری ها فقط یک راه حس یا اگر آن را در واقع شکسته شدن به گسسته “کنه” در teeniest فلس است.

فرض دوم درست است — Live Science گزارش می دهد که تکنولوژی ما نیست و در عین حال نزدیک به اندازه کافی حساس به پیدا کردن برای اطمینان حاصل کنید — یک تیم از فیزیکدانان از پن استیت در حال حاضر استدلال مطلق مقدار حداکثر از زمان که جهانی نوسان می تواند.

چشمک زدن نیست

تعداد bafflingly کوچک است. بزرگترین مقدار ممکن است این اساسی واحد زمان می تواند توسط یک هزارم quectosecond با توجه به تحقیقات منتشر شده در ماه گذشته در مجله Physical Review Letters. که ده به -33rd قدرت و یا به عنوان زندگی می کنند علم مفید قرار داده و آن را فقط یک میلیونیوم یک میلیاردم یک میلیاردم یک میلیاردم یک ثانیه.

و این فقط در حد بالایی بر اساس عملکرد از بهترین ساعتهای اتمی داریم. در چکيده جهانی ریاضی نظریه Live Science گزارش مطلق کوچکترین واحد زمان می تواند در عین حال یکی دیگر از 100 میلیارد بار کوتاه تر است.

همگام سازی تا

بهترین ساعتهای اتمی می تواند اندازه گیری را به یک دهم از یک میلیاردم یک میلیاردم یک ثانیه و یا ده به -19th, قدرت, Live Science ، اگر اساسی واحد زمان بودند هر بزرگتر این امر در نهایت ما را به ساعتهای اتمی سقوط خارج از سنکرون.

اما این همه تئوری است. به عنوان ساعتهای اتمی بهبود دانشمندان ممکن است پیدا کردن خود را بررسی کوچکتر و کوچکتر واحد از زمان قبل از آنها تا کنون ضربه دیوار و زمان ممکن است واقعا پیوسته و نه گسسته.

ادامه مطلب: جهان ساعت ممکن است بزرگتر کنه از ما تصور [Live Science]

بیشتر در زمان: اخترفیزیکدان می گوید: او می داند که چگونه به ساخت یک ماشین زمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de