فیزیکدانان در حال توفنده ماده به ضد ماده به شکار جدید بوزون

سالگرد مبارک

پس از یک سال آزمایش در ژاپن SuperKEKB شتاب دهنده ذرات فیزیکدانان می گویند که آنها در حال گرفتن نزدیک به پیدا کردن یک استدلال اما هنوز کشف نشده در فیزیک ذرات بنیادی.

این تیم یک گروه از دانشمندان از 12 آلمانی موسسات و دانشگاهها در شکار برای Z’ بوزون — تلفظ “الف نخست” — یک subatomic particle کمک خواهد کرد که توضیح دهد که چرا جهان به inequal مقدار ماده و ماده تاریک و ضد ماده بی مورد است. آنها آن را در بر داشت و در عین حال با توجه به ماکس پلانک جامعه مطبوعاتی, اما یافته های جدید پس از آن سال کار آنها را به ارمغان آورد نزدیک تر است.

بسته شدن در

آزمایش خود لقب دختر خوشگل دوم شامل برخورد الکترون و پوزیترون — خود را همتای ضدماده با هم. فیزیکدانان گمان می کنند که راه برای تولید Z’ بوزون.

آنها نه به طور مستقیم مشاهده هر یک از ذرات گریزان در طول دوره از سال گذشته است. اما یافته های خود را منتشر دوشنبه در مجله Physical Review Lettersباید بسیار محکم دانشمندان درک درستی از بوزون و چگونه آن را رفتار می کنند و آن را بیشتر احتمال دارد آنها را به آن نقطه در آینده است.

منحنی یادگیری

به عنوان دختر خوشگل دوم آزمایش همچنان به اجرا دانشمندان در حال کار بر روی به طور مداوم بهبود سرعت که در آن الکترون ها و پوزیترون ها در واقع اجرا به یکدیگر برخورد دادن آنها پشت سر هم از داده ها برای تجزیه و تحلیل بیشتر و تصحیح روند.

“با وجود این هنوز هم مقدار کمی از داده ها ما هم اکنون می توانید اندازه گیری است که هرگز قبل از انجام شده است” توماس Kuhr یک لودویگ ماکسیمیلیان فیزیکدان دانشگاه گفت: در انتشار.

ادامه مطلب: دختر خوشگل دوم بازده اولین نتایج: در جستجوی Z’ بوزون [Max Planck Society]

بیشتر در فیزیک ذرات: قریب به اتفاق جدید در شتاب دهنده ذرات خواهد کوتوله بزرگ هادرون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im