فیزیکدانان: باستان زندگی ممکن است فرار کرده اند زمین و سفر به بیگانه ستاره

یک جفت از اخترفیزیکدانان دانشگاه هاروارد پیشنهاد یک نظریه چگونه زندگی ممکن است گسترش از طریق جهان.

تصور کنید این:

میلیون ها و یا میلیاردها سال پیش زمانی که سیستم خورشیدی بود شلوغ تر از یک ستاره دنباله دار غول پیکر قرق بیرونی می رسد از ما جو است. آن را در حال حرکت سریع چند ده کیلومتر بالاتر از سطح زمین بیش از حد بالا برای رایت به عنوان یک سنگ اسمانی بزرگ, اما به اندازه کافی کم است که جو کند آن را کمی. بسیار مقاوم میکروب های شناور بودند تا وجود دارد در مسیر خود و برخی از آن اشکالات جان سالم به در برخورد با توپ از یخ است. این میکروب ها به پایان رسید تا تعبیه شده درون این دنباله دار متخلخل سطح محافظت از تابش از اعماق فضا به عنوان ستاره دنباله دار فلک کشیده و دور از زمین و در نهایت خارج از منظومه شمسی به طور کامل. دهها هزار و شاید میلیون ها سال قبل از ستاره دنباله دار به پایان رسید تا در یکی دیگر از منظومه سیارات قابل سکونت. در نهایت هدف سقوط کرد و به یکی از آن سیارات سپرده میکروب — تعداد کمی از آنها هنوز هم زندگی می کنند — و راه اندازی یک پایگاه جدید برای زندگی دنیوی در جهان است.

مرتبط با: 5 دلیل برای مراقبت در مورد سیارک ها

شما می توانید آن تماس بگیرید “interstellar panspermia” این بذر از ستاره از راه دور سیستم با صادر زندگی است.

ما هیچ ایده که آیا این افراد در واقع اتفاق افتاده است.و انگار یک کوه از دلایل به شک و تردید. اما در یک مقاله جدید امیر سراج و Avi لوئب هر دو اخترفیزیکدانان دانشگاه هاروارد استدلال می کنند که حداقل بخشی از این داستان از ورود میکروب به یک ستاره دنباله دار می شود که خارج از منظومه شمسی — باید اتفاقی بین یک و چند ده بار در تاریخ زمین است. سراج گفت: زندگی علم است که اگر چه کار بسیار بیشتری باید انجام شود تا از پیدا کردن آن باید جدی گرفته شود — و این که این مقاله ممکن است اگر هر چیزی بیش از حد محافظه کار در برآورد خود از تعداد زندگی-صادرات وقایع است.

در حالی که این مطالعه مفهوم ممکن است به نظر می رسد دور از ذهن بشریت است که همواره در مواجهه با ظاهری impossibilities مانند زمین در اطراف خورشید یا فیزیک کوانتوم و یا باکتری ها گیر کردن تو بازی سوار شدن به کهکشان روی یک ستاره دنباله دار — که به نوبه خود درست سراج گفت:

بوده و به دلیل مشکوک است که آن را ممکن است. یک سری از آزمایش با استفاده از موشک های کوچک در 1970s در بر داشت کلنی باکتری ها در قسمت فوقانی جو است. ستاره های دنباله دار واقعا وارد کنید و ترک منظومه شمسی ما از زمان به زمان و سراج و لوئب محاسبات نشان می دهد که آن را قابل قبول و شاید حتی به احتمال زیاد این اتفاق افتاده به ستاره های دنباله دار که چراندن زمین است. ستاره های دنباله دار متخلخل هستند و ممکن است در واقع سپر میکروب از تابش مرگبار برخی از میکروب ها می تواند زنده ماندن قابل ملاحظه ای طولانی در فضا است.

که به تنهایی دلیلی برای دانشمندان به این ایده به طور جدی سراج گفت و محققان از زمینه های مانند زیست شناسی به پرش در و کشف کردن برخی از جزئیات.

“این یک نام تجاری جدید در زمینه علم گفت: علم زندگی

اما استفان کین یک اخترفیزیکدان در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید گفت Live علم است که او عمیقا تردید از این پیشنهاد که میکروب ها از زمین ممکن است در واقع تبدیل کردن زنده در سیارات بیگانه از طریق برخی از نسخه ای از این فرایند است.

اولین مشکل رخ می دهد زمانی که ستاره دنباله دار ناودان به جو گفت. سراج و لوئب اشاره می کنند که برخی از باکتری ها می توانند زنده ماندن فوق العاده شتاب. اما مکانیسم دقیق که توسط میکروب خواهد پایبندی به ستاره دنباله دار است که معلوم نیست کین گفت: از آنجا که نیروهای آیرودینامیکی در اطراف ستاره دنباله دار ممکن است آن را غیر ممکن است برای هر گونه میکروب برای رسیدن به سطح کار و راه خود را به اندازه کافی عمیق در زیر سطح به محافظت از تابش.

آن را نیز روشن نیست, او گفت: آیا هر گونه میکروب واقعا شده اند تا در فضای ما در وهله اول کسانی که آزمایش موشک از 1970s و مشکوک گفت: ما هنوز هیچ یک تصویر خوب از آنچه در زیست شناسی از جو فوقانی واقعا به نظر می رسد امروز — چه رسد به صدها میلیون سال پیش زمانی که ستاره دنباله دار برخورد بسیار شایع تر است.

بزرگترین سوال اگر چه کین گفت: چه اتفاقی خواهد افتاد به میکروب پس از فرود روی دنباله دار. آن را قابل قبول او گفت که برخی از باکتری ها ممکن است زنده ماندن دهه در فضا به اندازه کافی بلند برای رسیدن به, می گویند مریخ است. اما کمی وجود دارد شواهد مستقیم که هر باکتری ها ممکن است زنده ماندن هزاران یا میلیون ها سال لازم است برای سفر به دیگر قابل سکونت ستاره سیستم. و واقعا این ایده کلیدی این مقاله: محققان طولانی نشان می دهد که باقی مانده از عمده برخورد ممکن است انفجار زندگی در اطراف بین منظومه شمسی ما سیاره و قمر. اما صادرات در زندگی به یک سیستم ستاره بیگانه به احتمال زیاد نیاز به تخصصی تر سناریو.

هنوز کین گفت: محاسبات در این مطالعه نحوه دقیقا یک ستاره دنباله دار کم چرب ممکن است از طریق فضای جدید بود به او “بسیار جالب است.”

Siraj نیست به شدت به چالش کشیدن هر یک از کین نگرانی اما reframed آنها را یکی یکی به عنوان فرصت برای مطالعه بیشتر. او می خواهد بداند که او گفت: دقیقا چه چیزی زیست شناسی فوقانی جو به نظر می رسد و چگونه ستاره های دنباله دار ممکن است واکنش نشان می دهند به آن است. وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم که حداقل برخی از باکتری ها ممکن است زنده ماندن فوق العاده سفرهای طولانی را از طریق اعماق فضا گفت: بر اساس چگونه قوی آنها تحت شرایط شدید بر روی زمین و در مدار. اما در حال حاضر زمان آن را برای دانشمندان در سراسر زمینه به پرش در و شروع به پر کردن شکاف سراج گفت.

در اصل منتشر شده در Live علم.

How It Works Banner

می خواهید بیشتر علم ؟ دریافت اشتراک از ما خواهر انتشار “چگونه کار می کند” مجلهبرای آخرین شگفت انگیز, اخبار علمی. (اعتبار تصویر: آینده plc)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>