فیزیکدان تلاش می کند تا به ساخت دستگاه برای جلوگیری از Coronavirus می شود آهن ربا گیر کردن بینی

استرالیا اخترفیزیکدان دانیل Reardon به پایان رسید تا در بیمارستان — و آن را به صورت یک تب یا سرفه. در واقع پزشکی معمای کاملا متفاوت بود: او موفق به دریافت چهار کوچک آهن ربا گیر کردن بینی خود را با توجه به این Guradian.

در واقع 27 ساله فیزیکدان در خانه خسته شد و تلاش به آمده تا با تدبیر متوقف می شود که شما را از دست زدن به صورت خود را — بزرگ بدون هیچ در سن coronavirus.

“من برخی از تجهیزات الکترونیکی اما واقعا هیچ تجربه یا تخصص در ساخت مدارهای یا چیز,” او گفت: نگهبان.

این است چگونه Reardon دستگاه کار کرده اند: “من تا به حال یک بخشی است که تشخیص میدان مغناطیسی,” او توضیح داد. “من فکر کردم که اگر من ساخته شده یک مدار است که می تواند به تشخیص میدان مغناطیسی و ما به تن آهن ربا ما مچ دست و سپس آن را می تواند تنظیم کردن زنگ هشدار اگر شما آن را بیش از حد نزدیک به صورت خود را. کمی از خستگی در انزوا ساخته شده من که فکر می کنم.”

اما او آن را کردم اشتباه راه را در اطراف.

“من به طور تصادفی اختراع یک گردنبند که buzzes به طور مداوم مگر اینکه شما دست خود را حرکت به صورت خود” Reardon گفت: نگهبان.

و این که بدون وارد شدن به آهن ربا که گیر کردم تا بینی خود را.

“پس از دور انداختن این ایده من بود و هنوز کمی حوصله بازی با آهن ربا” Reardon اظهار تاسف کرد. “این همان منطق به عنوان قطع گیره به گوش شما — من کوتاه آنها را به من earlobes و سپس مقایسه آنها را به سوراخ بینی و همه چیز رفت و در سراشیبی به سرعت زمانی که من کوتاه آهن ربا به من سوراخ بینی دیگر.”

“شریک زندگی من مرا به بیمارستان که او کار می کند زیرا او می خواست همه همکاران او به خنده در من” Reardon به این روزنامه گفت. “پزشکان فکر می کردم آن را بسیار خنده دار, ساخت نظرات مانند” این یک آسیب با توجه به خود انزوا و خستگی.'”

Reardon انجام آزمایش برای هم بودن.

“نیازی به گفتن من نیست که به بازی با آهن ربا هر بیشتر,” او گفت: نگهبان.

ادامه مطلب: اخترفیزیکدان می شود آهن ربا گیر حلقه در حالی که اختراع coronavirus دستگاه [نگهبان]

بیشتر در مورد این ویروس: تبادل نظر صورت ماسک اساسا بی فایده برابر Coronavirus

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>