فیزیکدان Stephen Wolfram فکر می کند او به یک تئوری برای همه چیز و می خواهد به کمک شبیه سازی جهان

فیزیکدان Stephen Wolfram فکر می کند که او نمیفهمد یک چارچوب است که یکپارچه نسبیت عام و مکانیک کوانتومی و هر چیز دیگری ما می دانیم در مورد فیزیک و زمانی که ما به شکل درست به برق وصل کردن به آن ما باید یک مدل از جهان ما. به عبارت دیگر او کار بر روی یک نظریه ی همه چیز و از آنجا که آن را در سال 2020 او شده است livestreaming ایده های خود را در حرکت یا کشش ناگهانی.

Wolfram اعلام مماسی به PC gaming اما ایده های خود را سرگرم کننده را به فکر می کنم برای هر کسی که علاقه مند در محاسبات پس چه معامله: ما می توانیم لذت بردن از یک مماس در حال حاضر و پس از آن به عنوان یک درمان.

در هسته Wolfram پیشنهاد این واقعیت است که زمانی که شما درخواست یک مجموعه ساده از قوانین به یک سیستم بارها و بارها چیزهای بسیار جالب است می تواند پدیدار شود. برای مثال در بازی زندگی (ایجاد شده توسط ریاضیدان جان هورتون کانوی که متاسفانه درگذشت, هفته گذشته پس از عقد قرارداد coronavirus) فقط چند قانون ساده در مورد چگونه سلول ها در یک شبکه رفتار می توانید با درست با شروع دولت تولید ‘موجودات’ که حرکت و یا اجرای هر الگوریتم در همه.

به طور مشابه, Wolfram theorizes که ساختار جهان و همچنین به عنوان همه چیز در آن ظهور از ساده قانون اساسی که اعمال دوباره و دوباره. او گفت که جهان یک کامپیوتر (به عنوان مثال است که آن را “ساخته شده است”) اما او گفت که این محاسباتی در طبیعت است. این جدید نیست به بحث تفکر اما با کمک دانش آموزان Jonathan Gorard و حداکثر Piskunov او را تحت فشار قرار دادند نظریه بیشتر از همیشه قبل از و می گوید او انتظار ندارد به چنین خوب نتایج نظری.

“ما تکثیر بیشتر به زیبایی آنچه که من انجام داده بود در 1990s” می نویسد: Wolfram. “و از کوچک structureless قوانین خارج شد که فضا و زمان و نسبیت گرانش و نکات مکانیک کوانتومی.”

به عبارت دیگر قوانین فیزیک به عنوان ما می دانیم که آنها به نظر می رسید به ظهور از تکرار قوانین ساده و بدون آن دسته از قوانین که “رمزی به’ شبیه سازی است. قوانین واقعی استفاده می شود به سادگی دیکته چگونه انتزاعی روابط انتزاعی نقاط تغییر و رشد است. با حق حکومت ولفرام و تیم استدلال می کنند که ما باید یک مدل از جهان ما.

“این ایده که وجود دارد می تواند وجود داشته باشد برخی از ابتدایی محاسباتی حکومت است که با موفقیت بازتولید تمامیت جهان فیزیکی در ابتدا به نظر می رسد تا حدودی پوچ” می نویسد: Gorard “اگر چه وجود دارد به نظر نمی رسد به هر دلیل اساسی (نه در فیزیک و ریاضیات و نه فلسفه) به فرض که چنین حکومت نمی تواند وجود داشته باشد. اگر وجود دارد حتی امکان از راه دور است که چنین قانونی می تواند وجود داشته باشد و سپس آن را کمی شرم آور برای ما نه به دنبال آن است. هدف از این Wolfram Physics پروژه به تصویب این جستجو.”

که فوق العاده ساده توضیح حداقل—ولفرام و همکاران خود را منتشر کرده اند صدها نفر از صفحات را در خود نظریه. اگر شما علاقه مند در شروع با Wolfram مقدماتی پست است که با هدف غیر ریاضیدانان (هر چند درک این ایده های اساسی از نسبیت عام و نظریه میدان کوانتومی کمک می کند).

Wolfram ایده های جالب برای من یک نفر که نمی دکترا در ریاضیات یا فیزیک اما به عنوان شما ممکن است حدس زده اند, حرکت یا کشش ناگهانی جریان هستند و نه سنتی خیابان نظری گفتمان. “سنتی بسیاری از فیزیکدانان را با توجه [Wolfram پروژه] به عنوان حماقت” می نویسد: سیمی. که لزوما به معنای ایده های خود را در اشتباه هستند اما اینکه آیا یا نه آنها در حال پیشگامانه و یا حتی معنی است که هنوز به تعیین خواهد شد. به راستی هیجان انگیز فیزیک, جامعه, من حدس می زنم که این نظریه را برای پیش بینی چیزی است که می تواند آزمایش می شود و در حال حاضر که فقط یک امید است.

ولفرام و تیم امیدوارند که تازه فیزیکدانان علاقه مند در کمک به مانند در حال اجرا بزرگتر شبیه سازی و ایجاد واقعیت مجازی visualizers از جهان ، اگر هیچ چیز دیگری, این پروژه خواهد شد در نتیجه جالبی قاب هنر است.

این مقاله ارائه شده توسط PC Gamer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>