مسائل فیزیکی را نگه می دارد مردمی با بیماری روانی جدی از کار

افراد مبتلا به بیماری روانی جدی درک سلامت جسمی خود را بیشتر به عنوان یک مانع برای اشتغال یک, مطالعه می یابد.

“این مطالعه بر نیاز فوری برای یکپارچه سلامت روانی و جسمی مراقبت های بهداشتی برای افراد مبتلا به بیماری های روانی جدی به ویژه کسانی که با بلند مدت, مزمن, می گوید:” منجر نویسنده Ni گائو استادیار در دانشگاه راتگرز مدرسه بهداشت حرفه ای. “بدون پرداختن به سلامت جسمی مشکلات افراد مبتلا به بیماری روانی جدی ادامه خواهد داد به تجربه بیشتر مشکلات سلامتی و بیماری و نه به دنبال اشتغال است که می تواند به بهبود کیفیت خود را از زندگی است.”

حدود 11.4 میلیون ما بزرگسالان را جدی بیماری های روانی مانند اسکیزوفرنی و اضطراب و افسردگی و اختلال دوقطبی و تا 90 درصد بیکار هستند با حدود سه میلیون نفر است که بستگی به کمک های عمومی از جمله مکمل امنیتی درآمد و امنیت اجتماعی بیمه از کار افتادگی.

“این مردم هستند که بیکار هستند و با وجود داشتن میل به کار است.”

مزمن بیکاری یک نگرانی عمده از آن می توانید اوقات تلخی کردن استرس, اضطراب, افسردگی و بیماری های قلبی عروقی و کاهش دسترسی به مراقبت از آنها نیاز به مدیریت جسمی و روحی خود را شرایط.

هدف از این مطالعه که به نظر می رسد در مجله توانبخشی حرفه ایشد برای درک بهتر درک فرد از سلامت جسمی و روانی تاثیر می گذارد کار به دنبال.

محققان ملاقات بیش از یک سال با 162 نفر مبتلا به بیماری روانی جدی زندگی در حمایت برنامه های مسکن. در هر جلسه آنها ارزیابی شرکت کنندگان سلامت جسمی و اشتغال-فعالیت های مرتبط مانند تعداد برنامه های کاربردی را مشاهده کنید مصاحبه رفته بودند به کار ارائه می دهد دریافت کردند و آنچه که این افراد شناسایی خود را به عنوان مانع برای گرفتن یک کار.

تقریبا نیمی از شرکت کنندگان تا به حال یک دیپلم دبیرستان و 27 درصد شد, کالج تحصیل. حدود 60% به حال به کار گرفته شده در طول پنج سال گذشته اما همه ابراز تمایل به دنبال اشتغال در هنگام ثبت نام در مطالعه است.

در هر یک از ماهانه check-ins, 11 تا 26 درصد از شرکت کنندگان گزارش دادند که خود را در دراز مدت سلامت جسمی شرایط—مانند دیابت و درد مزمن و چاقی—مانع از آن شد کاریابی در مقابل صفر تا 2 درصد که در گزارش موانع با توجه به طولانی مدت بیماری های روانی مانند کمبود انرژی در کاریابی به علت افسردگی یا اضطراب علائم.

با توجه به گائو افراد مبتلا به بیماری روانی جدی اغلب دریافت نمی کنند همان فیزیکی مراقبت به عنوان عموم مردم به دلایل بسیاری از جمله عدم دسترسی به با کیفیت بالا و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی و سلامت جسمی مشکلات این جمعیت اغلب در حال زیر به رسمیت شناخته شده و تحت درمان توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“مطالعات نشان داده اند که امید به زندگی افراد مبتلا به بیماری روانی جدی ممکن است کاهش می یابد تا 25 سال در مقایسه با جمعیت عمومی اما این اشتغال ممکن است یکی از عناصر کلیدی برای بهبود و حفظ هر دو سلامت روان و سلامت جسمی. اشتغال افزایش می دهد و منابع خود را برای شرایط زندگی بهتر و دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت, ترویج مثبت خود هویت و همکار احترام می گوید:” گائو. “این مردم هستند که بیکار هستند و با وجود داشتن میل به کار است.”

بنابراین ادغام سلامت روان, سلامت فیزیکی و توانبخشی حرفه ای برای این محروم, گروه سزاوار توجه عمومی او می گوید:.

کمک های مالی از موسسه ملی معلولیت زندگی مستقل و توانبخشی تحقیقات از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de