فوتون می تواند آشکار ‘عظیم جاذبه,’ نظریه جدید نشان می دهد

امواج گرانشی و یا امواج در فضا-زمان از طریق لغزش زمین در همه زمان حمل اسرار در مورد جهان است. اما تا چند سال پیش ما نمی تواند تشخیص این امواج در همه حال و حتی در حال حاضر ما تنها یکی از اساسی ترین توانایی تشخیص کشش و فشار از جهان هستی است.

اما یک پیشنهاد جدید موج گرانشی شکارچی که چگونه اندازه گیری ذرات نور و گرانش ارتباط برقرار کردن می تواند تغییر دهد. در روند آن می تواند پاسخ پرسش های بزرگ در مورد انرژی تاریک و انبساط جهان.

سه آشکارسازهای بر روی زمین امروز همه با هم به نام لیزر تداخل گرانشی-موج رصدخانه (LIGO) و سنبله عمل با توجه به همان اصل: به عنوان یک موج گرانشی حرکت را از طریق زمین آن را کمرنگ امتداد و فشار فضا-زمان است. با اندازه گیری چه مدت نور لیزر طول می کشد به سفر در مسافت های طولانی از آشکارسازهای توجه کنید که اندازه که فضا-زمان تغییر میکند. اما این تغییرات در دقیقه نیاز به فوق العاده حساس تجهیزات و روش های آماری برای تشخیص.

مرتبط با: 8 راه شما می توانید ببینید انیشتین نظریه نسبیت در زندگی واقعی

در این مقاله سه محققان پیشنهاد رادیکال روش جدید: شکار امواج گرانشی به دنبال اثرات مستقیم تعاملات بین گراویتون ها — نظری ذرات که حامل نیروی گرانشی و فوتون ها ذرات را تشکیل می دهند که نور است. با مطالعه آن فوتون پس از آنها تعامل با گراویتون ها شما باید قادر به بازسازی خواص یک موج گرانشی با توجه Subhashish بانرجی یک نویسنده جدید کاغذ و فیزیکدان در انستیتو تکنولوژی هند در جودپور در هند. مانند یک آشکارساز خواهد بود بسیار ارزان تر و آسان تر به ساخت بیش از موجود آشکارسازهای نوری گفت.

“اندازه گیری فوتون چیزی است که مردم می دانند بسیار خوب” بانرجی گفت: زنده به علم است. “آن را بسیار به خوبی مورد مطالعه قرار گرفته و قطعا کمتر از آن است که به چالش کشیدن از یک LIGO نوع از راه اندازی.”

هیچ کس نمی داند دقیقا چه گراویتون ها و فوتون ها برخورد می کنند عمدتا به دلیل گراویتون ها هنوز به طور کامل نظری. هیچ کس تا کنون جدا شده یکی است. اما محققان در پشت این کاغذ ساخته شده یک سری از پیش بینی های نظری: زمانی که یک جریان گراویتون ها بازدید یک جریان فوتون کسانی که فوتون باید پراکنده. و پراکندگی تولید یک ضعف قابل پیش بینی الگوی یک الگوی فیزیکدانان می تواند تقویت و مطالعه با استفاده از تکنیک های توسعه یافته توسط فیزیکدانان کوانتومی که به مطالعه نور است.

ارتباط فیزیک بسیار کوچک کوانتومی جهان با مقیاس بزرگ فیزیک گرانش و نسبیت شده است هدف از دانشمندان پس از آلبرت انیشتین زمان. اما حتی اگر به تازگی پیشنهاد رویکرد به مطالعه امواج گرانشی خواهد کوانتومی با استفاده از روش های آن را نمی خواهد به طور کامل پل کوچک که-به-مقیاس فاصله خود را در آن بانرجی گفت.

“این امر می تواند یک گام در این جهت, اما,” او اضافه شده است.

کاوش مستقیم تعاملات از گراویتون ها ممکن است حل برخی دیگر از اسرار عمیق درباره جهان, هر چند, او گفت:.

در مقاله خود نویسندگان نشان داد که راه نور پراکند امر بستگی دارد که خاص خواص فیزیکی گراویتون ها. با توجه به انیشتین نظریه نسبیت عام گراویتون ها هستند بدون جرم و سفر در سرعت نور. اما با توجه به مجموعه ای از نظریه ها هم شناخته شده به عنوان “عظیم جاذبه” گراویتون ها جرم دارند و حرکت کندتر از سرعت نور است. این ایده برخی از محققان فکر می کنم می تواند حل و فصل مشکلات از قبیل انرژی تاریک و انبساط جهان. تشخیص امواج گرانشی با استفاده از فوتون پراکندگی بانرجی گفت: می تواند از عوارض جانبی گفتن فیزیکدانان آیا گرانش درست است.

هیچ کس می داند که چگونه حساس یک فوتون-گراویتون آشکارساز از این نوع را تا پایان بودن بانرجی گفت. که بستگی زیادی در طراحی نهایی خواص آشکارساز و در حال حاضر هیچ کدام در دست ساخت هستند. اما او گفت: او و دو co-نویسندگان امیدوارم که experimentalists خواهد شروع به قرار دادن یکی هم به زودی.

در اصل منتشر شده در Live علم.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de