عکس ترفند می تواند به محافظت از حریم خصوصی شما از الگوریتم های

یک تکنیک جدید می تواند به محافظت از حریم خصوصی آنلاین خود را با حفاظت از اطلاعات حساس در عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی, محققان می گویند.

روش نگهبانان حریم خصوصی کاربران با ایجاد تغییرات نامحسوس است که تقریبا غیر قابل مشاهده برای انسان اما رندر انتخاب ویژگی های غیر قابل کشف توسط الگوریتم.

در یک ثانیه چشم انسان فقط می تواند از طریق اسکن چند عکس. کامپیوتر از سوی دیگر قادر به انجام میلیاردها محاسبات در همان مقدار از زمان. با انفجار رسانه های اجتماعی, تصاویر جدید تبدیل شده اند پول های اجتماعی در اینترنت است.

“ما راه حل را قادر می سازد بهترین از هر دو جهان به عنوان کاربران هنوز هم می تواند با ارسال عکس های خود را آنلاین امن از چشم کنجکاو از یک الگوریتم است.”

امروز Facebook و Instagram می توانید به طور خودکار برچسب از یک کاربر در عکس, در حالی که گوگل عکس های گروه می تواند یک عکس با هم از طریق افراد حاضر در این عکس ها با استفاده از خود گوگل, تصویر, تکنولوژی تشخیص.

برخورد با تهدیدات علیه دیجیتال حریم خصوصی امروز, از این رو فراتر از فقط توقف انسان از دیدن این عکس ها اما همچنین جلوگیری از ماشین آلات از برداشت داده های شخصی از تصاویر. مرزهای حفاظت از حریم خصوصی نیاز به تمدید در حال حاضر شامل ماشین آلات.

A picture of a cat is indistinguishable before and after visual distortion
هوش مصنوعی الگوریتم شناسایی یک گربه ها در تصویر در سمت چپ اما نمی خواهد شناسایی یک گربه ها در تصویر در سمت راست. (اعتبار: NUS)

بصری اعوجاج با استفاده از در حال حاضر فن آوری های موجود را خراب زیبایی شناسی از عکس به عنوان تصویر باید به شدت تغییر به احمق ماشین آلات. برای غلبه بر این محدودیت محققان توسعه یافته یک “انسان حساسیت نقشه” که quantifies چگونه انسان واکنش نشان می دهند به ویژوال اعوجاج در قطعات مختلف از یک تصویر در سراسر طیف گسترده ای از صحنه است.

روند توسعه آغاز شده و با مطالعه شامل 234 شرکت کنندگان و مجموعه ای از 860 تصاویر. محققان نشان داد که شرکت کنندگان در دو نسخه از همان تصویر و آنها مجبور به انتخاب کردن کپی که بود چشمی تحریف شده است.

پس از تجزیه و تحلیل نتایج این محققان کشف کردند که عوامل متعدد تاثیر حساسیت انسان. این عوامل شامل چیزهایی مانند نور بافت, شی احساسات و معانی.

با استفاده از این “انسان حساسیت نقشه” تیم خوب تنظیم روش خود را برای اعمال اعوجاج بصری با حداقل اختلال را به تصویر زیبایی شناسی با تزریق آنها به مناطق کم حساسیت انسان.

“خیلی دیر است برای متوقف کردن مردم از ارسال عکس در رسانه های اجتماعی به نفع دیجیتال و حریم خصوصی. اما تکیه بر هوش مصنوعی چیزی است که ما می تواند هدف را به عنوان تهدید از انسان stalkers محدودتر در مقایسه ممکن است از ماشین آلات می گوید:” موهان Kankanhalli استاد و دین از NUS محاسبات.

“ما راه حل را قادر می سازد بهترین از هر دو جهان به عنوان کاربران هنوز هم می تواند با ارسال عکس های خود را آنلاین امن از چشم کنجکاو از یک الگوریتم است.”

کاربران نهایی می توانند با استفاده از این تکنولوژی به کمک ماسک حیاتی ویژگی در عکس های خود را قبل از ارسال آنها به صورت آنلاین و همچنین این احتمال وجود دارد از سیستم عامل رسانه های اجتماعی ادغام این به سیستم خود را به طور پیش فرض. این معرفی خواهد شد یک لایه اضافی از حفاظت از حریم خصوصی و صلح از ذهن.

این تیم همچنین در نظر دارد برای گسترش این تکنولوژی به فیلم است که یکی دیگر از برجسته نوع از رسانه ها اغلب در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

این پژوهش به نظر می رسد در مجموعه مقالات 27th, ACM کنفرانس بین المللی چند رسانه ای.

منبع: دانشگاه ملی سنگاپور

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de