گالری عکس: هشت نفر از عجیب ترین چیزهایی که فرستاده شده به فضا

نوع بشر بوده است مجذوب فضا برای ما تمام وجود و به نظر می رسد به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند شروع به ارسال تا چیز وجود دارد — آن حیوان اسباب بازی و یا مواد غذایی — ما بود. در اینجا لیستی از برخی از چیزهای عجیب و غریب انسان ها راه اندازی کرده اند به فضا است.

دیگر موجودات زمین

ژامبون گوشت خرگوش شامپانزه ساخته شده زیر مداری spaceflight سه ماه قبل از آلن شپرد تاریخی برای اولین بار پروازهای فضایی برای آمریکا. (اعتبار تصویر: ناسا/Marshall Space Flight Center)

همه چیز در مورد فضا

این مقاله به شما به ارمغان آورد همه چیز در مورد فضا.

همه چیز در مورد فضا مجله شما را در هیبت الهام بخش سفر را از طریق سیستم خورشیدی ما و فراتر از آن از فن آوری های شگفت انگیز و فضاپیما را قادر می سازد که بشریت به سرمایه گذاری به مدار به پیچیدگی فضای علم است.

صرفه جویی تا 56% با ما آخرین مجله معامله است.

مشاهده معامله در همه چیز در مورد فضا

متاسفانه در طول مراحل اولیه اکتشاف فضا در 1940s به دهه 1960 حیوانات مورد استفاده قرار گرفت در spaceflight آزمون; کسانی که حیوانات فوق العاده به ما کمک کرده تا به جایی که ما در حال حاضر با انسان spaceflight. در زمان های اخیر هیچ حیوانات آسیب در توسعه اکتشافات فضایی.

اولین حیوانی فرستاده شده به فضا بود لایکا شوروی سگ. لایکا بود whisked از خیابان های مسکو شد و اولین حیوانی به مدار زمین با پرتاب اسپوتنیک 2 در Nov. 3, 1957. متاسفانه لایکا نه زنده ماندن spaceflight.

ژامبون یکی دیگر از شخصیت محبوب در حیوانات spaceflight او به عنوان اولین شامپانزه راه اندازی می شود به فضا توسط ایالات متحده در سال 1961 سه ماه قبل از آلن شپرد پیشگام پرواز. ژامبون آموزش دیده بود به انجام وظایف در طول پروازهای فضایی تبدیل شد و برای اولین بار حیوانی را به ارتباط برقرار کردن با یک فضاپیما و نه فقط در آن است.

آلات موسیقی

Schirra (نشسته) و استافورد تسهیل ابزار خود را بر روی برج 6. (اعتبار تصویر: ناسا)

وقتی انسان در این سفر به فضا آن را طولانی نیست قبل از اینکه موسیقی را دنبال کرد. اولین نمونه کریسمس با مضمون شوخی سرنشین ناسا Gemini 6A فضاپیما انجام شده توسط فضانوردان Walter M. Schirra جونیور و Thomas P. استافورد.

“ما باید یک شی به نظر می رسد مانند یک ماهواره از شمال به جنوب احتمالا در مدار قطبی. به نظر می رسد مثل او ممکن است رفتن به دوباره وارد کنید به زودی” گزارش Schirra on Dec. 16, 1965. “من یک فرمان ماژول و هشت کوچکتر ماژول در مقابل. خلبان از فرمان ماژول است که با پوشیدن یک دست کت و شلوار قرمز.” پس از گزارش این تیم در زمین Schirra شکست به “صدای جرنگ جرنگ زنگ” خود کوچک چهار سوراخ, هشت-توجه داشته باشید Hohner بانوی کوچک سازدهنی با استافورد همراه او در پنج زنگ کوچک.

این شوخی توسط Schirra و استافورد شد و اولین نمونه ثبت شده از آلات موسیقی پخش شده در فضا است. سازدهنی و زنگ در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در موزه ملی هوا و فضای موزه در واشنگتن ،

ویجر طلایی سوابق

طلایی رکورد را پوشش داد راهنمای چگونه به بازی آن را به عنوان به خوبی به عنوان یک نقشه از زمین در کهکشان. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL)

در دهه 1970 ستاره شناس معروف کارل ساگان نظر انجام مقدار زیادی از وزن هنگامی که آن را به ساخت و ساز و اجرای deep-space exploration ماموریت. ساگان داشتند که اگر این فضاپیما قرار بود در طول راه برداشت توسط فرازمینی هوشمند شکل زندگی چگونه خواهد آنها می دانند که آن را از زمین ؟

این خط از سوال این است که چه چیزی باعث شد به معروف ویجر طلایی سوابق. فضاپیمای ویجر 1 و 2 آغاز شد و در سال 1977 تنها 16 روز از هم جدا و آنها فرستاده تصاویر قابل توجه از منظومه شمسی ما است. قبل از راه اندازی دو فضاپیما ساگان و کمیته ایجاد و نصب 12 اینچ (30 سانتی متر) طلایی رکورد برای هر یک با دستورالعمل در مورد چگونه به آن بازی است.

این سوابق شامل 115 تصاویر صورت آنالوگ, سلام, صحبت در 55 زبان و به دنبال آن “صدای زمین” و یک 90 دقیقه انتخاب موسیقی در سراسر سنین از سراسر جهان است.

مرتبط: طلایی رکورد در تصاویر: Voyager پروب’ پیام به فضا توضیح داد

تحویل پیتزا

پیتزا نیست مناسب برای پرواز فضایی — اما آنها خوشمزه هستند! (اعتبار تصویر: مارتین لی / Alamy Stock Photo)

در سال 2001 Pizza Hut شد اولین شرکت به تحویل به فضا که از طریق یک فرد به نوبه خود از وقایع آنها زده مقابله با روسیه و آژانس فضایی Roscosmos به یک پیتزا تحویل به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS). تحویل شد و بنا به گزارش ها به ارزش 1 میلیون دلار در آن زمان بود. روسیه فضانورد یوری Usachov بود خوش شانس دریافت کننده و لذت های دنیوی تسلی به او مطرح شده برای دوربین با یک شست.

این پیتزا بود بهینه سازی کمی به انجام این غیر معمول تحویل. سلامی بود به جای استفاده از پپرونی به عنوان پپرونی نیست تحمل 60 روز تست و نمک اضافی و ادویه جات مورد استفاده در سفارش به صدا چشایی که در حال تخلیه در ایستگاه فضایی.

فضای تدفین

افق های جدید و Clyde Tombaugh خاکستر سمت چپ زمین در Jan. 19, 2006. (اعتبار تصویر: JHUAPL/ناسا)

فضا سرشار از خطراتی که به طور بالقوه می تواند کشتن هر کسی که سرمایه گذاری وجود دارد. اما اگر شما در حال حاضر مرده, چه چیزی شما را به از دست دادن درسته ؟ این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب اما از آن شده است آخرین آرزوی برخی از افرادی که احساس قوی میل با آسمان شب و فضا برای آنها باقی مانده است راه اندازی به فضا — فضا بود….

اولین اتفاق این بود که در سال 1992 با رادنبری خالق اصلی “پیشتازان فضا” مجموعه های تلویزیونی است. در Roddenberry خواهد او خواسته است که خود را همچنان با قاطعیت رفتن به جایی که هیچ کس قبل از رفته است. بنابراین بخشی از خاکستر او راه اندازی شد از زمین در شاتل فضایی کلمبیا برای STS-52 ماموریت.

یکی دیگر از نمونه های معروف این است که Clyde Tombaugh آمریکایی ستاره شناس که کشف پلوتون در سال 1930. Tombaugh خاکستر پردازنده ناسا ماموریت افق های جدید که به ضرب گلوله کشته شد در تلویزیون و سرعت بالا نسبت به دور سیاره کوتوله در سال 2006.

لوک اسکای واکر lightsaber

R2-D2 و ناسا فضانورد جیم C. Reilly مطرح شده با lightsaber قبل از 14 روز STS-120 ماموریت. (اعتبار تصویر: ناسا)

“جنگ ستارگان” است الهام بخش نسل از sci-fi fandom, هنوز هم حال و محبوب امروز. این سری از ماجراهای فضایی که در آن قهرمانان سفر با سرعت نور و بازدید بی پایان جهان الهام گرفته از بسیاری از به حفر کردن به جهان از ستاره شناسی و اکتشافات فضایی.

Lightsaber که لوک اسکای واکر (با بازی بازیگر علامت Hammill) اختیار داشت در سال 1983 فیلم “قسمت ششم: بازگشت جدای” بود پرواز به فضا و بازگشت در سال 2007. Lightsaber پرواز با یک تیم هفت نفره از فضانوردان که jettisoned به فضا برای ارائه و جمع آوری هماهنگی ماژول, همچنین شناخته شده به عنوان گره 2.

این مراسم بزرگداشت سالگرد 30 از George Lucas’ باور نکردنی حق رای دادن.

مرتبط با: شاتل ناسا برای راه اندازی لوک اسکای واکر Lightsaber

لگو مجسمه

پردازنده ناسا فضاپیمای جونو در حال Lego minifigures روم خدا مشتری (راست) همسر خود را جونو (مرکز) و کاشف این سیاره Galileo Galilei (سمت چپ). (اعتبار تصویر: ناسا/لگو/)

“ناسا طولانی همکاری با لگو شرکت” اسکات بولتون محقق اصلی برای Juno mission گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی درست قبل از راه اندازی. “هر یک از شما که کودکان می دانند که Legos بسیار محبوب با کودکان و نوجوانان و همچنین واقعا کمک به آنها آموزش در مورد ساختمان و مهندسی است.”

ناسا فضاپیمای Juno در راه اندازی شد Aug. 5, 2011 و همراه با یک خوبی تنظیم instrumental مجموعه قادر به کاوش عظیم گاز غول پیکر مشتری وجود دارد سه لگو مینی-مجسمه – رومی خدا مشتری فضاپیما را همنام; مشتری, همسر, جونو و Galileo Galilei که ساخته شده از چندین کشفیات مهم در مورد مشتری است.

این سه نفر قرار داده شد جونو فضاپیما به عنوان بخشی از “آجر در فضا” پروژه برنامه توسعه بین لگو و ناسا برای الهام بخشیدن به کودکان علاقه بنیادی-مطالب مرتبط.

Starman عنوان ستاره های مرد

SpaceX را Starman مانکن نشسته داخل Elon Musk قرمز Tesla Roadster با زمین در پس زمینه در مدت کوتاهی پس از راه اندازی اولیه SpaceX را فالکون سنگین موشک در فوریه. 6, 2018. (اعتبار تصویر: SpaceX)

در فوریه. 6, 2018, SpaceX انجام شده عجیب اندازی تسلا روداستر و Starman — SpaceX را در لباس فضایی چادری مانکن راننده. هر دو تسلا و SpaceX در حال متعلق به ایلان و او و تیم خود فکر می کردم که این ماشین تحویل خواهد بود یک راه مناسب برای مناسبت ازدواج پرتاب موشک سنگین فالکون.

SpaceX مشترک زندگی می کنند جریان از داخل خودرو آن را به عنوان شناور در فضا. کلمات “نشوید!” دیده می شود می تواند بر روی صفحه نمایش در کنار فرمان. مشک و گفت که ماشین استریو خواهد بود وافغان دیوید بووی “زندگی در مریخ” در تکرار آن را به عنوان سفر از طریق فضا است. و در فضای آن باقی خواهد ماند و حداقل برای آینده قابل پیش بینی — اتومبیل است که در مدار به دور خورشید است که عبور از مدار مریخ قبل از با هم تداخل دارند با مدار زمین برای کمی. مدل های پیش بینی خودرو سقوط خواهد کرد به ونوس و یا زمین چند ده میلیون سال از هم اکنون.

منابع اضافی:

ایمیل لی کاوندیش در lee.cavendish@futurenet.com. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im