شرکت داروسازی ادعا می کند برای پیدا کردن بخشی از COVID-مبارزه با کوکتل

شرکت دارویی سورنتو درمان ادعا می کند که اولین عنصر برای یک “کوکتل” از آنتی بادی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک “سپر محافظ” در برابر کروناویروس که باعث COVID-19.

در یک اطلاعیه این شرکت گفت: آن را به حال یک آنتی بادی به نام STI-1499 بود که قادر به ارائه “100% مهار SARS-CoV-2 عفونت ویروس از سلول های سالم پس از چهار روز جوجه کشی.”

“ما STI-1499 آنتی بادی نشان می دهد استثنایی درمانی بالقوه و می تواند به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی می کند پس از دریافت لازم است مصوبات قانونی,” هنری جی, رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sorrento در بیانیه ای گفت:.

شناسایی آنتی بادی نشان داده شده است موثر باشد در عین حال همکار-بررسی بالینی مطالعه و تست شده است در انسان.

به عبارت دیگر این تحقیق هنوز در مراحل اولیه و هر گونه پیامدهای باید با یک دانه نمک — به خصوص زمانی که یک داد و ستد عمومی دارویی شرکت دارای مقدار زیادی برای به دست آوردن از چنین اعلام. به شوخ طبعی سورنتو سهام سر به فلک کشید 244 درصد امروز به عنوان یک نتیجه.

این آنتی بادی ایستاده بود برای اینکه قادر به جلوگیری از فعل و انفعالات از SARS-CoV-2 “سنبله” پروتئین که با استفاده از آن برای حمله به سلول های انسان است. محققان در حال مطالعه این پروتئین به منظور توسعه یک واکسن.

سورنتو امیدوار است به آمده تا با یک تعداد مختلف آنتی بادی به مخلوط کوکتل با زرق و برق دار و کپی رایت — نام COVID-سپر که اطمینان از بیماران به طور کامل محافظت در برابر ویروس و آینده آن جهش. این شرکت همچنین در حال توسعه مستقل STI-1499 درمانی به عنوان به خوبی.

فوتوریسم که قبلا گزارش شده در سررنتو teaming تا با پزشکان و محققان پزشکی در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در اوایل این ماه به کلون و توده-تولید آنتی بادی کوکتل.

“واکسن طول می کشد زمان برای ایجاد مصونیت و هر کس نمی خواهد پاسخ به یک واکسن به خصوص افراد مسن و ایمنی بدن به خطر بیافتد بیماران,” او گفت: فوتوریسم در آن زمان است. “خنثی کننده آنتی بادی کوکتل کنار نیاز به یک بیمار برای پاسخ به واکسن و فوری ایمنی پس از تزریق.”

سورنتو امیدوار است در مورد محصول جدید خود را و در حال حاضر به دنبال در ramping تا تولید از حدود 200000 دوز در هر ماه و در نهایت یک میلیون دوز در ماه است.

همچنین در حال حاضر در بحث با تنظیم کننده برای تسریع در توسعه آن است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>