پیت Yorn موزیک ویدئو جدید است که خارج از این جهان!’ (اختصاصی premiere)

خواننده و ترانه سرا پیت Yorn آمده است یک راه طولانی از خود آمار سال 2001 اولین ضبط “musicforthemorningafter,” و در حال حاضر موسیقی خود را معلق در هوا بیش از زمین در یک حس جدید با شعر ویدئو برای آهنگ “من میخوام یکی” که به طور انحصاری برای اولین بار در Space.com. تنظیم برای تصویری است که فیلم از یک مارس 2017 بین المللی ایستگاه فضایی راهپیمایی فضایی انجام شده توسط فضانوردان ناسا پگی Whitson و شین Thu.

مدیر تصویری لئو دوست داشتنی بود بلافاصله کشیده شده به خارج-از-این-جهان ایده که او را به گوش “من میخوام یک” است که از Yorn را آخرین رکورد “مراقبان.” او گفت: Space.com “من اول فکر می کردم وقتی که من شنیده ام آهنگ فضا بود. من احساس آن را در مورد یک فضانورد گیر به پایین نگاه دختر خود را که او به شدت می خواستم بود.”

ایده نمایاندن به یک منحصر به فرد شعر تصویری است که ویژگی های یک متن ویرایش برنامه با شعر حال تایپ شده در زمان واقعی در حالی که آنها در حال آواز. دوست داشتنی افزود: “من تصمیم به ارائه شعر راه است که پس از آن می تواند احساس مانند یک پیام منتقل می شود زندگی را به کسی که بر روی زمین است. این تصویری است که به معنای به شما تماشای این تنها فضانورد تماس با عزیزان خود را از طریق یک پیام کوچک جعبه بر روی کامپیوتر شما.”

Singer-songwriter Pete Yorn in a 2019 press photo.

خواننده و ترانه سرا پیت Yorn در یک 2019 مطبوعات عکس. (اعتبار تصویر: جیم رایت)

به تاریخ پیت Yorn ایجاد کرده است هفت تمام طول آلبوم انفرادی و نیز همکاری با بازیگر/خواننده اسکارلت جوهانسون در دیگری تمام طول رکورد به نام “شکستن” و او با او دوباره در سال 2018 به نام EP “از هم جدا است.” اما او هرگز به مدار زمین کم با موسیقی و صدا بسیار اتصالات پس از من گفته شد Yorn این روزنامه نگار که خود را 4 ساله به دختر ابراز علاقه کرده در فضایی به تازگی.

Space.com رسیده به Yorn و تصویری مدیر در یک ایمیل Q&A برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن را به دست می آمد:

Space.com: به دنبال ستارگان الهام بخش بسیاری از هنرمندان در طول زمان و تصاویری که ارسال می شود را از جهان هستی از سپیده دم عصر فضا دائما در حال تغییر چشم انداز ما در جهان است. چگونه شما احساس درباره “من میخوام یک” بودن تفسیر به عنوان یک عشق نامه از “بالا” در این ویدئو جدید و چگونه شد شما درگیر در ایجاد آن ؟

پیت Yorn: من عاشق “Interstellar” (در فیلم) و چگونه لئو مدیر بدون دانستن عشق من برای آن فیلم و پدر, دختر, رابطه, در, آن, فقط به طور طبیعی شنود گذاشته باشند به آن.

لئو دوست داشتنی: من فقط متوجه شدم که پیت دوست دارد “Interstellar.” من آن را خیلی دوست دارم اما تا به حال حتی فکر می کردم که همبستگی به فیلم تا فقط در حال حاضر, اما بله, که, کامل اتصال.

Press photo of singer-songwriter Pete Yorn.

مطبوعات عکسی از خواننده و ترانه سرا پیت Yorn. (اعتبار تصویر: جیم رایت)

Space.com: من شنیده ام که جوان خود را به دختر, ابراز علاقه به فضا و است که شما شده است خواندن به او در مورد آن. اگر شما از ذهن نیست ما پرسیدن چه منابع می کشی دانش از?

پیت Yorn: او ابراز علاقه کرده در فضا و سیارات و آسمان شب. اولین بار او را در شب و من به او نشان داد یک سیاره است که قابل مشاهده بود (زهره) او نشئه … بالا و پایین پریدن فریاد … “من فقط دیدم یک سیاره برای اولین بار! من فقط دیدم یک سیاره برای اولین بار!!” او تا به حال بسیار شادی است. ما شده اند با خواندن جغرافیای ملی “بچه های کوچک بزرگ کتاب از فضا است.” او 4 در حال حاضر و او آن را دوست دارد.

Space.com: فکر کردن در مورد پرورش نسل بعدی چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد انسانیت ساخت آینده جهش بزرگ به مریخ و فراتر از آن, و که در آن شما می خواهم برای دیدن ما در 100 سال ؟

پیت Yorn: چشم انداز بازدید terraforming و ساکن مریخ و یا فراتر از آن است و البته هیجان انگیز و الهام بخش به عنوان امکان پذیر است علمی و دستاورد بشر. در قلب من, اما من امیدوارم که انسان می تواند آسیب به خود ما فوق العاده سیاره و کمک به نگه داشتن آن سکنی و پایدار برای نسل های بسیاری آمده است.

شما می توانید به دنبال پیت Yorn در Instagram, Facebook و توییتر و جریان آخرین رکورد “مراقبان” در اینجا.

دنبال استیو Spaleta در Twitter و Instagram. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im