PETA می خواهد Punxsutawney فیل توسط یک ربات موش خرمای کوهی امریکا

Robo جوندگان

هر 2 فوریه در شهر کوچک Punxsutawney, پنسیلوانیا, میزبان یک مراسم که در طی آن خود را در جهان مشهور موش خرمای کوهی امریکا فیل دید از نقب زدن خود را. اگر marmot می بیند سایه اش افسانه است که زمستان گذشته به مدت شش هفته. اگر او نمی کند بهار وارد کرده است.

مراسم شده است که برای بیش از یک قرن است. اما در حال حاضر حقوق حیوانات, گروه PETA درخواست Punxsutawney بازنشسته فیل — و جایگزینی او با یک هوش مصنوعی ربات.

Faux خز

در روز سه شنبه, PETA با ارسال نامه ای به Punxsutawney موش خرمای کوهی امریکا باشگاه شفاعت مورد آن برای یک animatronic فیل. در این گروه ادعا می کند که موش خرمای کوهی امریکا روز مراسم به احتمال زیاد تنش فیل چون groundhogs در حال شکار گونه است که به طور فعال اجتناب از انسان در طبیعت.

نه تنها خواهد رباتیک فیل را در این مراسم بیشتر انسانی آن را نیز می تواند تزریق کمی از مدرنیته — و دقت — به آن با توجه به PETA.

“با استفاده از فن آوری های پیشرفته دستگاه الکترومکانیکی مانند animatronics به جای زندگی حیوانات محبوب تر از همیشه” گروه نوشت. “ما حتی تکنولوژی برای ایجاد یک animatronic موش خرمای کوهی امریکا با هوش مصنوعی (AI) که در واقع می تواند پیش بینی آب و هوا.”

موش خرمای کوهی امریکا پای

این بحث ها به کنار, آن بعید به نظر می رسد که یک ربات را جایگزین زندگی فیل هر زمان به زودی.

“ما امیدواریم که [موش خرمای کوهی امریکا روز مراسم است] بی انتها” Punxsutawney موش خرمای کوهی امریکا باشگاه جمهور بیل دیلی گفت, واشنگتن پست, “است که آن را نگه می دارد در رفتن بعد از رفتن من به موش خرمای کوهی امریکا پای در آسمان است.”

ادامه مطلب: Punxsutawney Phil باید جایگزین با AI موش خرمای کوهی امریکا می گوید: PETA [آستانه]

بیشتر در ربات حیوانات: یک کافه ژاپنی میزبانی Playdates احزاب برای ربات سگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de