پرمافراست میکروب ممکن است ایجاد بسیار متان

خالص تولید گازهای گلخانه ای از گرم شدن قطب شمال ممکن است بسیار کوچکتر از فکر بر اساس یک مطالعه جدید.

افزایش درجه حرارت جهانی در حال انتظار برای گرم شدن قطب شمال پرمافراست reinvigorating میکروارگانیسم ها که در منطقه کربن خاک غنی. وقتی اتفاق می افتد که کسانی که میکروب را شروع مصرف کربن ذخیره شده در پرمافراست و انتشار مقادیر عظیمی از گاز متان یکی از قدرتمند ترین گازهای گلخانه ای در این سیاره است.

این تزریق گاز متان به اتمسفر یک نگرانی برای آب و هوا دانشمندان نگران است که آن را تشدید گرمایش جهانی. اما دانشگاه دانشمندان می گویند که در حالی که احتمال وجود خواهد داشت بیشتر متان و هنوز در مورد مقدار خالص تولید گازهای گلخانه ای ممکن است بسیار کوچکتر از حد انتظار است.

پرمافراست گرم شدن را افزایش می دهد نه تنها از تولید گاز متان در قطب شمال تالاب بلکه متان مصرف در مناطق مرتفع می گویند Qianlai چوانگ یک استاد در این بخش از زمین های جوی و علوم سیاره ای و زراعت و Youmi اوه یک دانشجوی کارشناسی ارشد در چوانگ آزمایشگاه.

گياهان خشک و معدنی خاک حساب برای 87 درصد از قطب شمال خاک و سرشار از میکروب ها به نام methanotrophs که مصرف متان.

Methanotrophs بیدار شدن از خواب

“این گروه از باکتری ها با بهره گیری از جوی متان به عنوان منبع انرژی” چوانگ می گوید. “انتشار از تالاب را به طور بالقوه بسیار بزرگ است, اما اگر شما در نظر بگیرید مرتفع و سپس منطقه-جمع خالص تولید گازهای گلخانه ای خواهد شد بسیار کمتر از آنچه قبلا تصور.”

قطب شمال آلی خاک غنی منتشر می کنند متان به جو زمانی که خود تولید گاز متان توسط methanogens بزرگتر از متان مصرف methanotrophs. این methanotrophs در آن خاک نیاز به سطح بالا غلظت متان برای زنده ماندن و تولید مثل است.

در مقابل دانشمندان کشف رمان methanotrophs در قطب معدنی مرتفع. این میل methanotrophs نیاز به کمتر از 1 درصد از غلظت متان به سطح است که اجازه می دهد تا خود را تالاب همتایان به رشد است. این بدان معناست که آنها می توانند زنده بمانند و تولید مثل در اتمسفر غلظت متان سطوح و می توانید بکشید متان از جو است.

چوانگ و آه شامل نقش این میکروارگانیسم ها در متان مصرف به biogeochemical مدل و متوجه شد که آنها به طور قابل توجهی کاهش خالص منطقه ای گاز متان تولید گازهای گلخانه ای به جو است. نتایج خود را به نظر می رسد در مجله طبیعت تغییر آب و هوا.

انتشار گاز متان

یافته های خود را بیشتر از نزدیک شبیه اخیر مشاهده شده در روند متان سطح در قطب شمال که در آن تولید گازهای گلخانه ای افزایش یافته است اما جوی تجمع افزایش یافته است به عنوان به سرعت به عنوان مدل به حال شبیه سازی شده است.

“ما بر این باور است که قطب شمال متان تولید گازهای گلخانه ای افزایش خواهد یافت و تا پایان این قرن به عنوان مطالعات دیگر نشان داده اند اما افزایش خالص به جو خواهد بود بسیار کوچکتر یک بار آپ لند methanotrophs در نظر گرفته شده” آه می گوید. “حتی ممکن است در شبیه سازی ما که خالص کاهش تولید گازهای گلخانه ای به دلیل بالا-میل methanotrophs زنده ماندن بهتر از methanogens در پاسخ به گرم شدن.”

در حالی که کوچکتر خالص متان تولید گازهای گلخانه ای صدای خوب در نگاه اول چوانگ و آه هشدار می دهند که این سناریو خواهد بود وابسته به درجه حرارت جهانی بالاتر.

“ما می توانید ببینید قطب شمال methanotrophs مصرف بیشتر گاز متان از منطقه تولید, اما این امر نیاز به حتی بیشتر گرم شدن” چوانگ می گوید. “و این مهم است به یاد داشته باشید که این تنها یک بخش از این سیاره است. آن را حساب نمی کند برای گازهای گلخانه ای تولید شده در مناطق دیگر.”

چوانگ و آه ادامه خواهد داد برای نظارت بر قطب شمال متان تولید گازهای گلخانه ای و بهبود مدل خود را. آنها باور دارند که آنها اضافه شده یک جزء حیاتی مورد نیاز برای درک بهتر net انتشار گاز متان اما آنها می گویند که مدل های فعلی نیاز به انطباق با ارائه دقیق تر پیش بینی.

“مدل استفاده می کنیم فرض می شود که تالاب و مناطق مرتفع نمی خواهد در آینده تغییر” اوه ، “ما می دانیم که تغییرات در دما و بارش و عوامل دیگر را تحت تاثیر آرال پویایی تالاب در مقابل گياهان در نتیجه گاز متان تولید گازهای گلخانه ای.”

بودجه آمد از ناسا تحقیقات میان رشته ای در علوم زمین و برنامه ناسا زمین و فضا علم برنامه کمک هزینه تحصیلی.

منبع: دانشگاه پردیو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>