دوره check-ins ممکن است کار بهتر برای کودکان و نوجوانان مبتلا به اوتیسم

لحظه check-ins به جای نظارت مستمر می تواند به کاهش مشکلات رفتاری در کودکان و نوجوانان مبتلا به اوتیسم و ارائه انعطاف پذیری بیشتر به پدر و مادر و مراقبان.

خود تحمیل آسیب پرخاشگری نسبت به دیگران و فریاد مشترک هستند رفتارهای مشکل در ارتباط با کودکان مبتلا به اختلال طیف اوتیسم.

این اقدامات می تواند منجر به از فرزند محروم توجه و یا دسترسی به آیتم های آنها لذت ببرید و همچنین از داخلی یا ناراحتی های محیطی عوامل استرس زا مانند سر و صدا و یا جمعیت زیادی.

در حالی که موجود روش های مداخله می تواند موثر در محیط های کنترل شده می توان آنها را سخت تر برای پدر و مادر مشغول معلمان و مراقبان برای پیاده سازی در زندگی روزمره می گوید: Kyle همیلتون یک تحلیلگر رفتار در تامپسون مرکز اوتیسم و اختلالات تکاملی در دانشگاه میسوری.

در حال حاضر کارشناسان توصیه پدر و مادر به فرزندان خود را برای مدت زمان طولانی (تا چند دقیقه) و به پاداش تنها در صورتی که رفتار کودک مناسب است کل زمان. اما پدر و مادر که در حال آشپزی شام در آشپزخانه ممکن است قادر به به طور همزمان نظارت بر کودکان در حال بازی در نزدیکی یک اتاق برای مدت طولانی از زمان.

با رویکرد جدید والدین را چک کنید کودکان خود را به صورت دوره ای برای چند ثانیه. اگر پدر و مادر می بیند رفتار مناسب در زمان بررسی آنها می تواند به کودک پاداش های کوچک.

“به جای به طور مداوم نظارت بر کودک این تکنیک جدید اجازه می دهد تا به صورت دوره ای چک-ins برای دیدن اگر کودک درگیر شدن در رفتارهای مشکل و پاداش آنها را اگر ما شاهد پیشرفت” همیلتون می گوید.

“از طریق تقویت مثبت ما می تواند کمک به کاهش رفتارهای مشکل برای کودکان و نوجوانان مبتلا به اوتیسم که اجازه خواهد داد که آنها را به اطراف خود همسال بیشتر در جامعه است.”

با توجه به broadness از طیف اوتیسم این یافته ها می تواند منجر به مطالعات بیشتر به کدام گزینه های درمان موثر برای کاهش های مختلف رفتارهای مشکل. علاوه بر به حداقل رساندن خود وارد آسیبی است که می تواند آسیب دراز مدت کودکان, سلامت, کاهش رفتارهای مشکل می تواند کمک به حذف انگ اجتماعی است که بسیاری از کودکان و نوجوانان مبتلا به اوتیسم صورت.

“با کاهش رفتارهای مشکل ما می تواند کمک به این بچه ها صرف زمان بیشتری را در محیط های طبیعی چه که در فروشگاه های مواد غذایی, استخر, رستوران ها و یا مدرسه” همیلتون می گوید. “ما آنها را می خواهید باید از هر فرصتی برای زندگی عادی ترین زندگی ممکن است و ارائه آنها قرار گرفتن در معرض بیشتر به جهان طبیعی است.”

این مطالعه به نظر می رسد در مجله جاری رشدی اختلالات گزارش.

منبع: دانشگاه میسوری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im