افراد معلول سرطان بیش از حد

فوریه 4 روز جهانی سرطان و در میان مسائل کلیدی پرچم اتحادیه بین المللی کنترل سرطان است که با حمایت از این رویداد بود که “عدالت در دسترسی” به سرطان خدمات. این به ویژه مهم است برای جامعه معلولین است که اغلب نادیده گرفته شده سرطان در اختلاف تحقیقات و مبارزات.

با عبور از قانون آمریکایی های معلول و قوانین دیگر افراد معلول به طور فزاینده ای در بخش غنی و متنوع و پود جامعه و حق دارند برای دریافت دسترسی برابر به مراقبت های بهداشتی از جمله غربالگری سرطان. اما پزشکان مراقبت های بهداشتی اغلب آمادگی و اطلاع از نحوه ارائه عادلانه و خدمات با کیفیت بالا برای این گاهی اوقات پیچیده جمعیت که بدن ممکن است نیاز به اقامت در تجهیزات یا روش. به جای ارائه دهندگان خدمات سلامت و ارتقاء سلامت تلاش اغلب تمرکز بر روی مسائل به طور مستقیم مربوط به معلولیت به جای بهبود سلامت و رفاه از طریق استراتژی های پیشگیری و تشخیص زود هنگام.

این امر به ویژه نگران وقتی که می آید به غربالگری سرطان های اولیه وسیله ای برای تشخیص زودهنگام و درمان این بیماری با گزارشات نشان می دهد که طیف وسیعی از موانع کمک به یک اختلاف قابل توجهی در پیشگیری از سرطان در میان افراد معلول است. این مسائل کمک به مردم در سراسر انواع ناتوانی بودن به مراتب کمتر احتمال دارد برای دریافت مهم پیشگیری غربالگری از جمله پاپ اسمير, ماموگرافی روده و سرطان روده بزرگ با غربالگری هستند و در معرض خطر تاخیر در تشخیص سرطان و مرگ و میر نتایج که هیچ پزشکی آشکار ارتباط با یک فرد ناتوانی تشخیص است.

در واقع, آن است که بیشتر احتمال دارد که بهداشت ضعیف و رفتارهای نامناسب پیشگیری ارجاع پیشنهادهای ارائه شده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در ریشه این نابرابری در سلامت است. در واقع یک مطالعه اخیر نشان داد که ارائه دهندگان مراقبت های اولیه خود را نشان داد آنها نیاز به آموزش های اضافی و آموزش و پرورش برای بهبود راحتی خود را در معرفی و انجام غربالگری سرطان برای معلولان جسمی و ذهنی.

به عنوان یک درمانگر, من درک می کنم که چگونه حیاتی آن است که به خیاط مداخلات به نیازهای خاص مشتری. یک کاردرمانی همکار و پژوهشگر در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو سوزان Magasi است و مقابله با این مسائل با یک کمپین محور با پژوهش و کاوش در دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای زنان مبتلا به ناتوانی های ScreenABLE مبارزات انتخاباتی.

همکاری با سرطان پستان بازماندگان معلول Magasi ایجاد کرده نوآورانه شواهد-اطلاع از فیلم های کوتاه به آموزش ارائه دهندگان خدمات و همچنین به عنوان اعضای جامعه در مورد فیزیکی و موانع نگرشی به غربالگری سرطان. “ScreenABLE شنبه” سالانه سلامتی نمایشگاه برگزار شده توسط Magasi تیم برای زنان معلول فراهم می کند دسترسی آزاد به ماموگرافی تعاملی تظاهرات و کارگاه های آموزشی که شامل سلامتی جسمی و تغذیه, بهداشت روان, بهداشت رفتارها و دسترسی به بهداشت حرفه ای. این ScreenABLE کمپین گالوانیزه صدای جمعی از ناتوانی و علمی جوامع به عمل به منظور کاهش تاثیر سرطان که اغلب نادیده گرفته بخش از جامعه است و ممکن است یک مدل نوآورانه دیگر طرح های جامعه.

همه مردم در بهره مندی از دریافت پشتیبانی مناسب اطلاعات و منابع با هدف پيشگيری از روش های است که بهینه سازی پتانسیل برای موفقیت مدیریت سلامت خود را. حصول اطمینان از افراد معلول باید دسترسی به خدمات این شرکت برای دستیابی به عدالت در سلامت از اهداف ماده 25 کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت که به رسمیت می شناسد که افراد دارای معلولیت “حق دستیابی به بالاترین استاندارد بهداشتی قابل دسترسی بدون تبعیض بر اساس معلولیت.”

تا مطمئن شوید که افراد معلول ممکن است نگرانی های بهداشتی که در زمان تقاضا ارائه نگاه بیشتر به طور خاص در ناتوانی مرتبط با مداخلات بهداشتی ، اما این نباید به بهای زیر توصیه می شود روش برای غربالگری سرطان استراتژی به عنوان این ارائه می دهد بهترین شانس برای زنده ماندن از طریق تشخیص زود هنگام و درمان است. افراد معلول نباید دسترسی به این برنامه به طور بالقوه نجات بخش نمایش. تقریبا 15 درصد از جمعیت جهان زندگی با نوعی از معلولیت.

در روز جهانی سرطان را هدف این است که برای کاهش تاثیر جهانی سرطان و مبارزات مانند ScreenABLE هستند یک مثال از اینکه چگونه به هر دو در آغوش معلولین به عنوان بخشی از جامعه جهانی و یک روش برای کاهش بار سرطان برای همه مردم از جمله بیش از 1 میلیارد نفر معلول در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de