مردم فکر می کنم آنها بیش از حد هوشمند به سقوط برای کلاهبرداری فیشینگ

مردم بر این باورند که آنها به احتمال زیاد کمتر از دیگران به سقوط برای کلاهبرداری فیشینگ و به عنوان نتیجه دست کم گرفتن خود را در معرض خطر یک مطالعه جدید نشان می دهد.

این تحقیق همچنین گزارش می دهد که این اتفاق می افتد چون ما چشم پوشی داده ها و یا “نرخ پایه اطلاعات” است که می تواند کمک به ما در تشخیص خطر هنگام ارزیابی خود ما رفتار و در عین حال از آن استفاده کنید به پیش بینی که از دیگران.

با هم نتایج نشان می دهد که کسانی که بی اطلاع از خطر است که به عنوان مثال کار از خانه موقعیت های مطرح برای امنیت آنلاین ممکن است بیشتر احتمال دارد به خطر اندازد ایمنی خود و کسانی که آنها را برای کار.

COVID-19 تا به حال تاثیر مخربی بر سلامت جسمی و روانی از مردم در سراسر جهان است. در حال حاضر با بسیاری از بیشتر کار آنلاین در طول اپیدمی ویروس تهدید به انتقام ویران کردن در جهان “سایبر سلامت” محققان توجه داشته باشید.

کلاهبرداری فیشینگ به عنوان دیگر مشکل مردم

“این مطالعه نشان می دهد که مردم خود به افزایش’ هنگام ارزیابی خطر ابتلا به باور آنها کمتر از دیگران به شرکت در اقداماتی که تهدیدی برای خود cyber security—یک ادراک است که در واقع ممکن است ما را بیشتر مستعد ابتلا به آنلاین حملات به دلیل آن را ایجاد یک احساس امنیت کاذب می گوید:” امیلی Balcetis استادیار در گروه روانشناسی در دانشگاه نیویورک و نویسنده مسئول از مطالعه جامع در نتیجه در روانشناسی اجتماعی.

“این اثر تا حدی توضیح می دهد تفاوت در چگونه ما استفاده از نرخ پایه اطلاعات و یا داده های واقعی در چگونه بسیاری از مردم در واقع قربانی کلاهبرداری است” می افزاید: coauthor Quanyan زو یک استاد در Tandon دانشکده فنی و مهندسی.

“ما برای جلوگیری از آن هنگام ارزیابی خود ما رفتار اما استفاده از آن در قضاوت در مورد اعمال دیگران ممکن است. چون ما کمتر مطلع در ارزیابی اعمال ما آسیب پذیری ما به فیشینگ ممکن است بیشتر است.”

از طریق مارس بیش از دو میلیون ما کارمندان فدرال دریافت دستورات برای کار از خانه—در علاوه بر این به میلیون ها نفر مشغول به کار در بخش خصوصی و دولتی و دولت های محلی. این تعمیرات اساسی از شرایط کاری ایجاد کرده است به طور قابل توجهی آسیب پذیری بیشتری به فعالیت های جنایی—توسعه وزارت امنیت داخلی به رسمیت شناخته شده است. آن, امنیت و زیرساخت های آژانس امنیت با صدور یک هشدار در ماه مارس است که پیش بینی خاص سایبر آسیب پذیری های که بوجود می آیند که کار از خانه و نه در دفتر.

من خطر در مقابل شماست

در مطالعه محققان به دنبال به تصرف مردم چگونه درک خود را از آسیب پذیری در ارتباط با افراد دیگر.

برای انجام این کار محققان با انجام یک سری از آزمایش های که در آن افراد دیدم کلاهبرداری فیشینگ ایمیل است که محققان به آنها گفته بودند نامشروع. این ایمیل خواسته مردم را به کلیک بر روی لینک کلیک کنید به روز رسانی رمزهای عبور و دانلود فایل های.

به وسوسه این مطالعه افراد دانشگاه, دانشجویان, محققان گفته آنها مطابق با درخواست آنها را یک شانس برای برنده شدن اپل در یک قرعه کشی باید دسترسی خود را دوباره بازسازی شد به یک حساب آنلاین و یا دیگر نتایج آنها می خواستند و یا مورد نیاز است.

محققان خواسته نیمی از افراد چگونه به احتمال زیاد آنها به این درخواست عمل در حالی که آنها خواسته نیم دیگر چگونه به احتمال زیاد دیگر به طور خاص “کسی که آنها را دوست دارم” این کار را انجام دهید.

بر روی صفحه نمایش است که مطرح شده این سوال محققان همچنین ارائه مطالب با “نرخ پایه اطلاعات”: درصد واقعی مردم در دیگر دانشگاه های آمریکا که در واقع درخواست رفتار (برای مثال به عنوان خوانده شده: “37.3 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی در دانشگاه آمریکایی کلیک بر روی لینک ثبت نام غیر قانونی دانلود فیلم تعهد زیرا آنها فکر می کردند که باید به منظور ثبت نام برای کلاس”).

سپس محققان مستقر نوآورانه روش برای تعیین اگر افراد با استفاده از این “نرخ پایه اطلاعات” در گزارش این احتمال که آنها و “کسی مثل آنها” خواهد مطابق با درخواست فیشینگ عمل است. با استفاده از چشم-تکنولوژی ردیابی آنها می تواند تعیین کند که این افراد در واقع خواندن اطلاعات ارائه شده زمانی که گزارش خود احتمال سقوط برای تلاش های فیشینگ و هنگامی که گزارش احتمال از دیگران انجام همان.

های اجتماعی به قضاوت’

به طور کلی آنها دریافتند که افراد فکر می کردند که کمتر از دیگران به سقوط برای کلاهبرداری فیشینگ—مدارک و شواهد از “تقویت خود.” اما محققان همچنین کشف کردند که افراد کمتر به احتمال زیاد به تکیه بر “نرخ پایه اطلاعات” در هنگام پاسخ دادن به سوال در مورد رفتار خود را در عین حال به احتمال زیاد به استفاده از آن در هنگام پاسخ دادن به سوال در مورد چگونه دیگران عمل می کند.

“در یک معنا آنها فکر نمی کنم که نرخ پایه اطلاعات مربوط به خود را شخصی احتمال قضاوت, اما آنها فکر می کنم آن را مفید برای تعیین افراد دیگر در معرض خطر” می گوید Balcetis.

“الگوهای اجتماعی قضاوت ما مشاهده ممکن است در نتیجه افراد با گرایش و انگیزه اعتقادات است که آنها منحصر به فرد قادر به تنظیم خود را در معرض خطر و نگه دارید و آن را در کم و یا وجود ندارد سطوح می گوید:” رهبری محقق بلر کاکس یک دانشمند در گروه روانشناسی. “به عنوان یک نتیجه, آنها در واقع ممکن است کمتر احتمال دارد به گام برای اطمینان از ایمنی آنلاین.”

پشتیبانی برای مطالعه در آمد از بنیاد ملی علوم این معاونت برای کامپیوتر و علوم اطلاعات و مهندسی اجتماعی و رفتاری و اقتصادی علوم است.

منبع: NYU

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>