مردم سهم کمتری از خاطرات آنها به عنوان مسن تر

قدیمی تر از یک فرد است که کمتر احتمال دارد که آنها برای به اشتراک گذاشتن خاطرات از تجارب گذشته خود بر اساس یک مطالعه جدید.

و هنگامی که آنها را به اشتراک گذاری خاطرات آنها نمی توصیف آنها را در جزئیات به اندازه افراد جوان انجام دهد.

این یافته ها در Frontiers in Human Neuroscience اکو یافته های قبلی از آزمایشگاه مبتنی بر پژوهش نشان می دهد که حافظه های با افزايش سن کاهش مييابد.

این مطالعه به این نتیجه رسید در یک راه جدید: توسط “استراق سمع” در افراد مسن ” گفتگو “در وحشی.”

های کمتری خاطرات

بیشتر تحقیقات بر روی حافظه می گیرد در یک محیط آزمایشگاهی که در آن شرکت کنندگان اغلب خواسته برای حفظ لیست و یا به یاد بیاورید و توصیف خاص از خاطرات گذشته است. محققان می خواستم به می دانم که چگونه اغلب افراد مسن خود به خود آورد تا خاطرات در این دوره از مکالمات روزانه خود را—خارج از کنترل محیط آزمایشگاهی.

“این مطالعه واقعا به ما می دهد یکی از اولین نگاه اجمالی از مردم به اشتراک گذاری این خاطرات را در خود روز به روز زندگی می گوید:” نویسنده ارشد متی Grilli استادیار در گروه روانشناسی در دانشگاه آریزونا.

در طی چهار روز محققان با استفاده از الکترونیکی فعال recorder (گوش)—یک برنامه تلفن هوشمند است که اجازه می دهد تا محققان ضبط نمونه های تصادفی از شرکت کنندگان در مطالعه’ مکالمات—برای نظارت بر مکالمات روزانه 102 شناختی سالم با افراد مسن, سنین 65 تا 90.

شرکت کنندگان خود را نگه داشته و گوشی های آنها را برای مدت زمان از مطالعه و گوش دستگیر 30-دومین قطعه در هر شش تا 18 دقیقه در هر روز. شرکت کنندگان نمی دانم که در آن نقاط ضبط آغاز و یا به پایان رسید.

محققان سپس مورد تجزیه و تحلیل صوتی و شمارش تعداد دفعات شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته سرگذشتی خاطرات—و یا خاطرات خود را در مورد تجارب گذشته.

“ما دریافتیم که افراد مسن تر در مطالعه ما مشترک کمتری خاطرات می گوید:” منجر نویسنده اوبری Wank یک دانشجوی کارشناسی ارشد در روانشناسی است. “علاوه بر این ما در بر داشت که این سطح از جزئیات نیز کاهش می یابد با سن به عنوان نفر توصیف این خاطرات است.”

این مهم است برای مردم را به یاد بیاورید و به اشتراک گذاری خاطرات Grilli می گوید. انجام این کار می تواند کمک به آنها را در ارتباط با دیگران است. آن را همچنین می توانید راهنمای برنامه ریزی و تصمیم گیری و کمک به مردم پیدا کردن معنا در زندگی دیگر وقایع و شرایطی.

دلیل حافظه های رحمي است به طور کامل روشن نیست اما ممکن است مربوط به تغییرات وابسته به سن در مغز Grilli و Wank می گوید.

“تعدادی از مناطق در مغز است که به نظر می رسد نقش مهمی در چگونه اغلب ما فکر می کنم در مورد شخصی ما گذشته یا آینده” Grilli می گوید.

“این مناطق مغز تمایل به نشان می دهد با تغییر سن و ایده این است که به دلیل این تغییرات در افراد مسن ممکن است منعکس کننده کمتر شخصی خود را در گذشته و آینده زمانی که آنها در حال صحبت کردن با افراد دیگر است.”

در حالی که این مطالعه با تمرکز به طور خاص در افراد مسن پژوهش های آینده ممکن است در نظر بگیرید که چگونه است که جمعیت در مقایسه با نمونه و اگر مخاطب به چه شخصی صحبت کردن تاثیر می گذارد که چگونه اغلب آنها به اشتراک گذاری خاطرات Wank می گوید.

‘تلفن همراه و اعصاب’

اين تحقيق با استفاده از این برنامه گوش می توانست مفاهیم چگونه محققان مطالعه حافظه و شناخت در آینده است.

گوش که coauthor و روانشناسی پروفسور ماتیاس Mehl توسعه یافته آغاز شده به عنوان یک مستقل دستگاه ضبط طراحی شده برای کمک به محققان دست آوردن طبیعی تر مشاهدات مردم در زندگی روزمره. آن را از تکامل به یک برنامه تلفن همراه است که ثابت کرده است که یک ابزار ارزشمند برای روانشناسان که به مطالعه تعاملات اجتماعی.

حافظه مطالعه نشان می دهد که گوش همچنین می تواند به نفع نوروسایکولوژی محققان مانند Grilli و دوستم که علاقه مند به ارتباط بین مغز و رفتار.

“بررسی شناخت بر روی گوشی های هوشمند است که مرتب کردن بر اساس مانند در اختیار داشتن یک تلفن همراه اعصاب,” Grilli می گوید. “آن را به شما به شرح زیر در اطراف و جمع آوری یک دسته از داده ها را در شناخت خود و که ممکن است به ما یک فرصت بهتر نه تنها برای دریافت دقیق تر برآورد خود یادگیری و حافظه, اما همچنین قادر به ردیابی تغییرات در شناخت در طول زمان است.”

که قادر به ردیابی این تغییرات می تواند کمک به محققان در درک بهتر چگونگی شناخت تکامل می یابد در پیری بزرگسالان و همچنین جمعیت های دیگر مانند کسانی که مبتلا به افسردگی یا عوامل خطر برای بیماری آلزایمر.

“یکی از دلایل ما واقعا علاقه مند به ردیابی بهتر زوال شناختی است چرا که ما در حال یادگیری است که بیماری هایی مانند آلزایمر هستند تأثیر شناخت احتمالا دهه قبل از علائم آشکار بوجود می آیند” Grilli می گوید.

“این ایده که ما می تواند به توسعه ابزار است که می تواند تغییر مسیر قبلی جذاب است و از آن مهم خواهد بود برای دیدن اگر برنامه های گوشی های هوشمند می تواند انجام این کار است.”

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>