مردم مجبور به تسلیم شدن به اضطراب در طول این همه گیر

ویکتور فرانکل روانپزشک و از بازماندگان هولوکاست تدریس که انسان توانایی انتخاب را به ما می دهد منحصر به فرد انعطاف پذیری از سرنوشت ما است که به سادگی یک تابع از سرنوشت یا ثروت. فرانکل اشاره کرد که حتی در بسیاری ویرانگر و ضد انسانی شرایط پیدا کردن معنی هدف و امید می تواند باعث قدرت عاطفی و ظرفیت برای زنده ماندن.

در عین حال COVID-19 به ما آموخته است که ما در شرایطی هستند که تا حد زیادی خارج از کنترل ما. در طول فقط چند هفته یک ویروس کوچک اندازه گیری صرف 0.06–0.14 میکرون (در حدود 1/250,000 از یک اینچ) است فرفورژه ویران کردن بر روی تقریبا همه مردم سیاره زمین است. بیش از یک سوم از آمریکایی ها می گویند که این بیماری همه گیر است که با داشتن یک تاثیر جدی بر سلامت روان خود را. اما این بدان معنا است که ما پاسخ عاطفی نیز فراتر از کنترل ما? ما در رحمت از اضطراب و یا ما هنوز هم می توانید انتخاب کنید برای رشد و شکوفایی و یا حداقل کاهش—در میان همه گیر?

علم روانشناسی به ما آموخته است که انسان باید یک منفی تعصب: ما حضور به ساکن در یاد و پاسخ به ناخوشایند و aversive اطلاعات بیشتر از ما با اطلاعات مثبت. به عنوان یک نتیجه, اخبار تغذیه با پاداش بیشتر کلیک زمانی که آنها در حال حاضر نزولی و تمایل ما به catastrophize است که تنها مرکب هجوم بیشتر خبر بد.

خوشبختانه حقایق هستند و در کنار ما: اکثر افرادی که تمرین های اجتماعی فاصله نمی خواهد COVID-19; در میان کسانی که آلوده اکثریت نمی خواهد نیاز به بیمارستان در سطح مراقبت و اکثر کسانی که در بیمارستان بستری هستند و زنده خواهد ماند. همچنین ارزش به خاطر سپردن است که اقتصاد ایالات متحده شده است از طریق بیش از 20 رکود از زمان تاسیس آن در سال 1776 و تنها یکی از سال 1900 به طول انجامید بیش از 18 ماه (افسردگی). بنابراین ما می توانید انتخاب کنید به ماندن و اطلاع از روند و خواندن اخبار به ندرت (مثلا یک بار در هر روز) در حالی که جلوگیری از ذهن ما از دور شدن.

Behaviorally گرفتن فیزیکی ورزش (حتی پیاده روی روزانه) و داشتن یک رژیم غذایی متعادل هر دو مهم هستند جنبه های مراقبت از خود, اما نه به عنوان مهم به عنوان خواب. در اولین روز از قرنطینه برخی از همکاران از دانشگاه کلمبیا و من نمونه بیش از 300 نیویورکی و ما دریافتیم که بالا پیش بینی از آشفتگی بود خواب با کیفیت, حسابداری, برای عظیم 40 درصد از واريانس در پریشانی عاطفی. در پژوهش های دیگر به سادگی کمک به افراد به خواب بیشتری کاملا نشان داده شده است به عنوان موثر برای درمان افسردگی به عنوان داروی ضد افسردگی داروها.

برعکس خواب از دست دادن و یا حتی الگوهای نامنظم خواب در ارتباط با اثرات منفی بر کل سیستم عصبی مرکزی. بر اساس این اطلاعات شما می توانید استاد اضطراب خود را با ساخت یک انتخاب برای تنظیم خواب به منظور تنظیم ریتم شبانه روزی خود را. شما همچنین می توانید متوقف کردن با استفاده از دستگاه های الکترونیکی حداقل نیم ساعت قبل از خواب پس از قرار گرفتن در معرض رسانه های الکترونیکی می تواند تاخیر ما را از سقوط در خواب.

روابط نیز تاثیر زیادی بر روی ما چگونه احساس و پر رونق روابط انسانی بالا پیش بینی شادی فیزیکی و روانی خوبی بودن—بیش از پول, شهرت, ضریب هوشی یا حتی ژنتیک. در عین حال با توجه به یک مطالعه ملی در اوایل سال جاری توسط شرکت بیمه, Cigna, 61 درصد از بزرگسالان آمریکایی احساس تنهایی با به خصوص در سطوح بالا میان کسانی که زندگی در جوامع روستایی. و در میان افراد با دیگران قابل توجه روابط اغلب تنش و دور ارائه منابع اضافی از استرس و فشار است.

اما خبر خوب این است که به دلیل COVID-19 بسیاری از مردم در حال تصرف این فرصت را به ارتباط با دیگران: با برخی از معیارهای استفاده از رسانههای اجتماعی افزایش یافته است و 70 درصد از زمان شروع این بیماری همه گیر. در این زمینه اجتماعی فاصله معنا نیست انزوای اجتماعی! شما می توانید انتخاب کنید برای ارتباط با دیگران در طول این زمان از استرس و در حالت ایده آل یک بر یک به عنوان مخالف در گروه. اگر فرد در تماس است و نه ممکن است به دلیل نگرانی های ایمنی تماس های تلفنی و یا تصویری چت در حال راه رفتن است.

برخی از قدرتمند ترین استراتژی برای شکوفایی در یک بحران متحمل شده اند از معنویت. معنویت است و نه لزوما مذهبی—آن را به سادگی شامل درک که وجود دارد بیشتر از واقعیت جهان مادی که آیا مربوط به نهادینه سیستم یا نه. قدردانی یک حس معنوی شناخته شده است به کاهش اضطراب و افسردگی است. عمل ساده از شمارش نعمت یکی را برای چند دقیقه در هر روز می تواند به میزان قابل توجهی کاهش استرس و غم و اندوه در طول زمان است.

در واقع, وجود دارد, بسیار سپاسگزار برای حتی در طول این بحران از قبیل آب و برق و اینترنت, اتصال, طب مدرن زندگی-پشتیبانی از تکنولوژی قهرمانانه کارگران بیمارستان که در حال هل دادن گذشته محدودیت های خود را هر روز و شاید بیشتر از همه این واقعیت است که کودکان می تواند حامل COVID-19 اما تمایل به رنج می برند نامطلوب پزشکی عواقب آلوده. به طور خلاصه تمرکز بر این و مثبت دیگر جنبه های زندگی روزانه می تواند به بهبود دولت خود را از ذهن و ایجاد انعطاف پذیری است.

انتخاب به شرایط زندگی در شرایط زندگی به نام رادیکال پذیرش نیز کمک می کند. واقعیت COVID-19 است که ما نمی دانیم که آنچه در جریان است به آینده اتفاق می افتد و ما ذاتا آسیب پذیر است. هنگامی که ما را انتخاب کنید به تواضع قبول است که آن را ممکن است به تمرکز بر مناطق که در آن ما می تواند تاثیر داشته باشد. بحران کنونی ایجاد کرده است رمان فرصت هایی برای نوآوری در پژوهش های پزشکی, تکنولوژی, آموزش و پرورش, امور مالی بین المللی و دیپلماسی است. این فرصت ها تنها تبدیل به ممکن است زمانی که ما قبول با آرامش آن است که ما نمی توانیم تغییر دهید. به این می رسد ما می توانید انتخاب کنید به صرف چند دقیقه در هر روز فکر کردن در مورد قبلی محاکمه و رنج است که ما را تجربه کرده اند و هر گونه نتایج مثبت پدید آمده است که هنگامی که آنها حل و فصل شد.

در مجموع ما در رحمت اضطراب مگر اینکه ما را انتخاب کنید به. با رسیدگی به فیزیکی ما نیاز به روابط ما با دیگران و بیشتر از همه بالاتر-منظور ارزش های ما می توانید از ظهور COVID-19 حتی قوی تر و پر جنب و جوش تر از قبل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de