مردم دنیا کور نمی توسعه اسکیزوفرنی Baffling پزشکان

در تمام تاریخ پزشکی وجود ندارد یک مستند در مورد کسی که کور به دنیا آمد و نیز توسعه اسکیزوفرنی — و پزشکان مطمئن نیستند که چرا نه.

در طول سال های مختلف پزشکان وارد شده اند در انواع ممکن است توضیحات به گفته معاوناما هیچ کدام فرود در یک قطعی در درک آنچه در آن است در مورد کوری مادرزادی است که باعث ایجاد یک سپر از اختلال روانی است.

Intriguingly افرادی که متولد می شوند اندیش اما بعد go blind, بالاتر از میانگین شانس ابتلا به اسکیزوفرنی است که باعث می شود کالج کینگ لندن روانپزشک تام پولاک بر این باورند که بیماری های روانی مرتبط است به اختلال در توانایی مغز برای مدل محیط اطراف خود و پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد در اطراف آنها.

“ایده ما در حال تلاش برای دریافت در این است که باید چیزی وجود دارد که های مختلف در نمایندگی و ثبات داخلی جهان در مادرزاد نابینا مردم” Pollak گفت: معاون. “و ثبات در راه است که نگه داشتن خود را محافظ در برابر این نوع از اشتباه و نادرست استنتاج است که شما در اسکیزوفرنی و اختلالات روانی.”

دانشگاه روچستر روانپزشک استیو سیلوراستاین گفته معاون که پولاک را توضیح انجام نمی دهد به اندازه کافی به طور کامل توضیح عدم وجود اسکیزوفرنی در میان مادرزاد نابینا. او اشاره می کند که افرادی که نابینا متولد می شوند به ویژه ماهر در چیزهایی مانند توجه انتخابی — چیزی که در آن افراد مبتلا به اسکیزوفرنی اغلب مبارزه است.

“من می گویند وجود دارد احتمالا در حدود 20 راه است که افرادی که نابینا متولد بهتر است به طور متوسط از مردم در جمعیت عمومی” سیلوراستاین گفت: معاون. “و آن را در همان مناطق که در آن مردم با اسکیزوفرنی تمایل دارند که بیشتر مشکلات شناختی.”

اما سیلوراستاین اضافه شده در هر دو اردوگاه فقط پیشنهاد ایده هایی برای چه حفاظت از مادرزاد نابینا — او مایل به توصیف آنها به عنوان “جذاب” اما نه لزوما امیدوار کننده است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su