مردم با استفاده از الگوهای رفتاری برای مقابله با کروناویروس وحشت

بدون الکل نمی کشتن coronavirus — حداقل نه مانند آن.

هر دو اخبار و اطلاعات غلط در مورد جهانی COVID-19 شیوع به سرعت پخش — و در پی خود الگوهای رفتاری هستند.

یکی از پرکار نمونه ظاهر می شود به تصویر کشیدن CNN منجر سیاسی لنگر Wolf Blitzer, بالاتر از یک تغییر chyron که بار خوانده شده “الکل جان coronavirus.” تصویر به نظر می رسد اغلب در توییتر که در آن شهروندان گرفته اند آن را به افراط و conflating استفاده از الکل بر اساس عفونی و نوشیدن شراب خواری.

(و مورد علاقه شخصی)

الگوهای رفتاری مشابه شده اند گردش ق برای حدود یک ماه در حالی که در Infinite آهنگ آغاز می شود که “این تاج زمان” مجموعه punchline برای جوک در مورد COVID-19.

نیازی به گفتن نیست, نوشیدن اضافی ویسکی نمی های زیادی برای دفع ویروس اگر چه هر فصل سرد بشریت جمعی به نظر می رسد به نوبه خود به ارواح برای مبارزه با بیماری است. هر چند CDC توصیه می کند یک ضد عفونی کننده دست است که 60 درصد بر اساس الکل برای جلوگیری از COVID-19 در خارج از بدن و گرفتن کاملا شکست هر چند ممکن است در ابتدا کاهش برخی از علائم است که بیشتر احتمال دارد به شما را ترک hungover از درمان.

برای تشخیص این وضعیت علاوه بر این الگوهای رفتاری هستند به احتمال زیاد این آخرین نمونه از اینترنت ارائه یک خروجی برای ما جمعی اضطراب. بسیار شبیه به مردم در واکنش به غلط هاوایی موشکی هشدار و یا ترور قاسم سلیمانی کسانی که بدون قدرت در حال تخلیه اضطراب در قالب طنز.

بخشی از درخواست تجدید نظر از coronavirus الگوهای رفتاری است که در هر دو مقدار و ماهیت پیچیده ای از اطلاعات در حال گردش همه در یک بار.

“عمومی می خواهد به این روایت آنها می خواهند به درک همه چیز را در یک داستان آنها می خواهند آن را به خوبی بسته بندی شده و متاسفانه این واقعیت که در” USC آموزش پزشکی مدرس سارا Mojarad گفت: لس آنجلس تایمز.

در حالی که برخی از جوک ها به سادگی ممکن است, جوک, دیگران, نشان دهنده تمایل واقعی برای تقطیر اطلاعات به راحتی مصرفی فرمت. تحقیقات نشان میدهد که ترک یک شوخی در مورد احساسی ناراحت کننده موضوعات می تواند کمک به ارائه یک کانال که از طریق آن به مقابله. اما اگر در صورت ارزش یک شوخی به راحتی می توانید تبدیل شدن به خیلی بیشتر مضر است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de