پنتاگون رسما منتشر شده در سه فیلم بشقاب

طبقه بندی نشده

پنتاگون در نهایت به طور رسمی منتشر شد سه طبقه بندی نشده ویدئوها از “ناشناس هوایی پدیده” اولین گزارش در سال 2017 بررسی توسط نیویورک تایمز.

“پس از بررسی کامل این گروه تعیین کرده است که مجاز به انتشار این طبقه بندی نشده ویدئوها را آشکار نمی کند هر گونه حساس قابلیت ها و یا سیستم می کند و تجاوز در هر بعدی تحقیقات نظامی هوا فضا تاخت و تاز شده توسط ناشناس هوایی پدیده” سو گاف یک سخنگوی وزارت دفاع گفت: CBS News.

“DOD است انتشار این ویدئوها به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به فیلم” گاف اضافه شده است. “هوایی پدیده های مشاهده شده در ویدئوها مشخص باقی می ماند به عنوان” ناشناس.'”

ناشناس هوایی پدیده

در اوایل این سال نیروی دریایی بود و نشان داد که آنها تا به حال بیشتر فیلم بود اما برگزاری آن را به عنوان “آزادی از این مواد می تواند فوق العاده قبر آسیب به امنیت ملی ایالات متحده” با توجه به مادربرد داستان منتشر شده در ژانویه.

دو تا از سه منتشر شد ویدئوها گرفته شد در ژانویه 2015, سوم در سال 2004. آنها نشان می دهد آنچه به نظر می رسد اشیاء ناشناس پرواز در الگوهای غیر معمول. در مورد 2004 حادثه 100 کیلومتری اقیانوس آرام ساحل یک “تیک تاک به شکل” جسم به سرعت در حال صعود به عنوان خلبانان نیروی دریایی به آن نزدیک است. 2015 ویدئوها نشان داد اشیاء سرعت بیش از اقیانوس.

تعدادی از مصاحبه با خلبانان نیروی دریایی که در ابتدا ثبت او پدیده های عجیب و غریب به نظر می رسد پس از این زمان ،

ادامه مطلب: پنتاگون به طور رسمی منتشر شده 3 نیروی دریایی ویدئوها نمایش “ناشناس هوایی پدیده” [ایسنا]

بیشتر بر روی کامپیوتر: این یوتا در مرتع پرورش احشام یک “مرکز فرماندهی” برای تحقیقات ماوراء الطبیعه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im