قارچ پنی سیلیوم میزبان تعجب آور مواد مخدر ترکیبات

مواد مخدر تسکین درد بسیار موثر با فعال کردن گیرنده های خاص—پروتئین ها است که بر روی سلول ها و در پاسخ به مواد خاص. اما این داروها نیز باعث عوارض جانبی جدی از جمله دپرسیون تنفسی است که می تواند کشنده باشد. تحقیقات جدید می تواند الهام بخش نسل بعدی مواد مخدر است که ارائه تسکین درد با کمتر از خطرات مانند.

دانشمندان در استرالیا کشف کرده اند پپتیدهای کوچک رشته از اسیدهای آمینه است که عمل مانند مصرف مواد مخدر در برخی از راه و روش آمده از یک منبع بعید است: یک پنی سیلیوم قارچ. “این جانور پیدا شد بسیار بکر خور در پایان جهان در تاسمانی می گوید:” مک دونالد کریستی یک neuropharmacologist در دانشگاه سیدنی و ارشد نویسنده در جدید مطالعه دقیق اکتبر گذشته در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا. پپتید است که می تواند به فعال کردن گیرنده های مواد مخدر برای تغییر سطح درد به ندرت یافت می شود در خارج از مهره داران سیستم عصبی او می گوید.

گیرنده های مواد مخدر متعلق به یک خانواده است که کنترل بی شماری عملکرد مغز. این گیرنده ارسال سیگنال در ارتباط سلول ها با استفاده از مولکول ها به نام G-پروتئین. برای مدت زمان طولانی محققان فکر مخدر در تعامل با مواد مخدر گیرنده به سادگی تحریک G-پروتئین سیگنالینگ و یا جلوگیری از آن کریستی می گوید. اما دانشمندان از سال آموخته است که گیرنده های مواد مخدر مرتبط با بسیاری از پروتئین های دیگر هم موثر متعدد مسیرهای سیگنالینگ در سلول های.

“بیشترین مواد مخدر کشف شده است و بر اساس تلاش برای روشن یا خاموش که G-protein interaction می گوید:” لورا Bohn عصب شناسی در حال حاضر در موسسه تحقیقاتی اسکریپس در فلوریدا بود که درگیر نیست در کار. اما “به جای ادامه به فقط تلنگر سوئیچ, ما می توانیم به دنبال راه هایی برای شماره گیری در آنچه ما می خواهیم و آنچه که ما می خواهیم این است که درد را تسکین می دهد. آنچه ما نمی خواهیم دپرسیون تنفسی است به [نقطه] مصرف بیش از حد و ما نمی خواهیم اعتیاد است.” Bohn پژوهش متصل درد-تسکین عوارض شایع مصرف مورفين به فعال شدن G-پروتئین و آن را مرتبط با مورفين را دپرسیون تنفسی برای فعال کردن تنظیم مقررات پروتئین به نام بتا-arrestine.

بیشترین مصرف مواد مخدر (و همه شناخته شده است به طور طبیعی رخ می دهد آنهایی که کریستی می گوید) فعال بتا-arrestine و همچنین G-پروتئین سیگنال. اما bilorphin—یک ترکیب محققان در این مطالعه جدید بر اساس قارچی پپتید—تمرکز بر فقط G-پروتئین کریستی می گوید. “چیزی که به ما,” او می افزاید: “از آنجا که ما می دانستند که هر کس در داروسازی مشغول به کار بود در حال توسعه [مخدر ترکیبات] که اصلا سیگنال به arrestine.” (Bohn و کریستی موافقم که پیدا کردن مواد مخدر عاری از عوارض جانبی خواهد بود ظریف تر از به سادگی اجتناب از بتا-arrestine سیگنالینگ.)

محققان آزمایش bilorphin در موش اما با یکدیگر سیگنال های درد تنها هنگام تزریق به طور مستقیم به نخاع که بدان معنی است که آن را نمی تواند عبور از سد خونی مغزی. چالش خواهد بود برای طراحی bilorphin الهام گرفته از ترکیبات است که می تواند در داخل مغز و حفظ منحصر به فرد خود قابلیت های سیگنالینگ—ایده آل برای توقف درد و بدون توقف تنفس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net