Pearl Jam را ‘Gigaton’ با قاطعیت می رود به سیاره سرخ است ‘آپولو’ راه اندازی در SiriusXM

برای 30 سال گذشته Pearl Jam است طی دنیا آوردن یک امضا گرانج راک صدا به توده ها. اما در حال حاضر این گروه گرفته شده یک سفر موسیقی فراتر از جاذبه زمین به خوبی با آلبوم جدید “Gigaton,” که قرار است در ماه مارس منتشر شد 27.

“Gigaton” حتی یک “آپولو” راه اندازی انواع. گروه را در مرحله افسانه ای تئاتر آپولو در محله هارلم شهر نیویورک در مارس 26, فقط ساعت قبل از انتشار این آلبوم. نشان می دهد خواهد شد زندگی می کنند در SiriusXM را Pearl Jam رادیو (کانال 22). پس از نمایش این کانال پخش خواهد شد این رکورد جدید را در تمامیت آن.

به عنوان برای آلبوم من شروع کردن جهان برای این بررسی. “و در اینجا ما از سیاره سرخ/ چاله در سراسر افق/ یک خواب گونی در خیل/ و کرواک حس زمان” خواننده Eddie Vedder می گوید در “ال” چهارمین آهنگ آلبوم. آهنگ ساخته شده این sci-fi چرم گاومیش و نوازنده می دانیم که چیزی متفاوت (و دیدنی) اتفاق می افتد. گروه نگاه به ستاره ها الهام بخش در یک زمان هنگامی که زمین را در آینده در معرض خطر است.

مرتبط: بهترین فضای موسیقی فیلم تا کنون: یک rockin’ نمودار شمارش معکوس

این موضوع در آهنگ انفجار به مریخ تا حدودی برای شکستن رایگان از بخش های کاشته شده توسط کنونی مستاجر کاخ سفید که رکورد اشاره به بیش از یک بار.

پس از خیساندن در “Gigaton” را در تمامیت آن من تعمیم موضوع اساسی به عنوان این آلبوم پیشرفت می کند. در تفسیر شخصی فله از آن است که ارتباطات انسانی به عنوان جامعه teeters نسبت به فاجعه آب و هوا.

از طریق موسیقی و شعر, من یک حس خشم نسبت به جهل در باز کردن مسیر “که تا کنون گفت و معنوی از جهان در “رقص Clairvoyants” من را به یاد “بررسی اجمالی اثر” که فضانوردان تجربه معروف ساخته شده توسط نویسنده فرانک سفید.

عاطفی غلتکی سوار coaster که بشریت در حال رفتن را از طریق با ما در حال تغییر سیاره شایع در چشم من در آهنگ “می آید و سپس می رود” و “صحیح است” و من درک پیام های هشدار دهنده و امیدوارم که در “هفت ساعت” “رتروگراد” و “رودخانه عبور.”

همچنین دومین مستقیم Pearl Jam رکورد که در آن Vedder فراخوانی ماه. “ماه تغییر شکل و سایه/ همانطور که همه ما را تحت زل زل نگاه کردن/ ماه زرد در ظهور” او آواز می خواند “زرد ماه” از گروه 2013 آلبوم “رعد و برق پیچ و مهره.”

در “Gigaton” در “Superblood Wolfmoon” طول می کشد در مرکز صحنه, نام, بدیهی است که با الهام از wildly محبوب ماه گرفتگی از ماه ژانویه 2019. به ترویج آهنگ های این گروه به تازگی منتشر شده یک واقعیت افزوده تجربه است که کاربران آن اشاره گوشی خود را در ماه به پیش نمایش آهنگ.

این رکورد را پوشش بالا دیده می شود به تصویر می کشد ذوب یخچال های طبیعی و gigaton مشترک واحد اندازه گیری برای دست دادن یخ. آن را تعجب آور نیست که برای دیدن Pearl Jam جدید موسیقی را تحت تاثیر قرار بود توسط ما تغییر جهان; گروه گرفته شده از یک موضع قوی برای کربن کاهش از سال 2003.

دی اکسید کربن است, گرم شدن سیاره, با توجه به پیشرو در جهان دانشمندان آب و هوا و “گروه اختصاص بخشی از تور سود به سرمایه گذاری در پروژه های زیست محیطی است که در خدمت به جبران یا کاهش دی اکسید کربن است که منتشر شده به اتمسفر در تورهای” پرل جم وب سایت می گوید.

فیلم منتشر شده تا کنون برای ترویج این رکورد نیز در بالا دیده می شود در حال آشغال با کیهانی تصاویری. و در مارس 5 گروه اعلام کرد که از آن خواهد شد میزبانی “واقعا منحصر به فرد تجربه گوش دادن” در 25 مارس.

مخاطبان می توانند تجربه, ثبت, در, Dolby Atmos صدا در بیش از 200 تئاتر با ارائه تصاویری از این فیلمساز است که با همکاری گروه در “رقص Clairvoyants” تصویری. من فقط می تواند فرض کنیم که در همراهی با این آلبوم تصاویری خواهد بود پر از فیلم های شگفت انگیز از زمین, شفق ها و کهکشانی تصویری.

Pearl Jam band members (from left) Mike McCready, Jeff Ament, Matt Cameron, Eddie Vedder, Stone Gossard and Boom Gaspar.

Pearl Jam اعضای گروه (از سمت چپ) مایک McCready جف Ament, Matt Cameron, Eddie Vedder سنگ Gossard و رونق Gaspar. (اعتبار تصویر: دنی پرچ)

همانطور که در پرونده های قبلی به کل گروه کمک به “Gigaton را” آفرینش با هر یک از اعضای درآمد متفاوت نوشتن اعتبارات است. این گروه منجر گیتاریست و مایک McCready به نام آلبوم یک “تجربی نقشه راه برای موسیقی رستگاری است.” او همچنین اضافه کرد که “همکاری با bandmates در ‘Gigaton’ در نهایت به من بیشتر عشق و آگاهی و دانش نیاز به اتصال انسان در این زمان” بیانیه ای در پرل جم وب سایت می خواند.

موسیقی “Gigaton” فیوز گرانج و پانک و راک روان گردان. برخی از آهنگ ها slyly مخلوط را به یک دیگر و 12 رشته گیتار در “رتروگراد” ناشی از برجستگی غاز. آن را واقعا احساس می کردم که من با گوش دادن به یک مفهوم رکورد.

من مطمئن هستم که دیگران ممکن است تفسیر رکورد متفاوت, بنابراین من قصد ندارم به از بین بردن آن را هر بیشتر برای شنوندگان. اما من قطعا جمع آوری است که “Gigaton” یک عاطفی-سیاسی سفر است که ناب Pearl Jam با خارج-از-این-دنیا پیچ و تاب و این زمان در اطراف.

دنبال استیو Spaleta در Twitter و Instagram. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im